Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Dzisiaj jak mnie wnerwi to juz nie kanapa , a podłoga będzie jego przyjacielem w nocy :P Wiesz EMTI on ma znajomych jak diabeł gości i coś mi sie zdaje , że ktos smsa napisał :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,podpuszczasz mnie? teraz to mam ochote go schrupac,ale czy za kilka godzin ciagle tak bedzie to nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,masz fajne pomysly,a jak on na to reaguje? pewnie spal juz w kazdym miejscu w domu hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola,no prosze wiec moze sie jednak udało!!!:) faaaaajnie dziewczynki za kilka minutek wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wlasnie gadam z moja mama i opowiada mi o dziewczynie zpracy co w ciazy byla urodzila w pazdzierniku aniedawno dostala krwotoku i co sie okazalo nie wyczyscili jej dobrze lozyska;/ i byla czyszczona 45min pod narkoza;/ gdyby z niej to nie wyszlo tylko zaczelo sie psus w srodku bylo by po dziewczynie.... ajjj i jak tu byc spokojnum o dziecko w tej anglii..... to ta sama dziewczyna co opisywalam ja o tym ze zglosila si ena potwierdenie ciazy a oni czy ona chce usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a masz jakieś objawy ? angioletto ja nie podpuszczam :):):P ja mówie jak było ehh:):) miłe wspomnienia :) I jeszcze jak powszystkim wyskoczył z tekstem " Tak się postarałem, będzie syn" to śmiac mi się chciało przez reszte nocy :P Już wiem czego chciał hehehe głupol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jak mnie bedzie denerwował to nawet się postaram o to aby strych zwiedził :):) EMTI co ty mówisz , jeszcze jej lekarze problemów narobili... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,czy ja moge ćie wynająć na przeszkolenie mojego??? oddam ći go na kilka dni,co? hihihihiihiihihi mysle ze przy Tobie to zaraz do pionu by wrocil:) jak ty to robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wiesz co szczerze Ci powiem , że sama nie wiem:) Taka już jestem. Chociaż na początku było z moim ciężko nie mogłam sie o nic doprosic:) A potem znalazłam złoty środek kobieta musi byc stanowcza ale zawsze przy tym uśmiechnięta:):) i w moim przypadku działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masakra co.... tacy fachowcy w anglii pracuja... ja tak samo mialam wypadek samochodowy tam... i nie wyczyscili mi reki i do tej pory na wew stronie dloni nan jakies kamyki alo pisaek... i juz mi to zostanie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI to jest straszne, nie wiem jak tam jest ale z tego co mówisz to oni chyba są jacyc mało douczeni ehh ja bym się dochodziłą o swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest strasznie.... dlatego tez sie o siebie boje... a poza tym na co bys nie chorowala zawsze paracetamol dostaniesz... anglina, nerki, zapalenie pluc... oni cie tam nawet dobrze nie zbadaja... tragedia... wszyscy narzekaja na nasza służbę zdrowia, ale jak wyjadą do Anglii to się dopiero tam przekonają, że nasi to eksperci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola szczerze Ci powiem , ze na takicm czymś to sie nie znam:(:( przykro mi, wiesz co ja Ci powiem tak , poczekałabym do miesiączki a jak nie przyjdzie to dwa dni po spodziewanym terminie teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki wlasnie wrocilam ze spotkania z moim ehhh ale Ci faceci potrafia dac w kosc hehe zmeczona jestem a co u was?widze ze topic sie rozkreca i widze tez nowe osoby witam dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo masakra a jak będziesz w ciąży to jak ?? Beziesz do gina przylatywałą do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musze sie z Toba zgodzic Emti:( wiem,bo sama korzystam z tych oplakanych angielskich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczęśliwa ona:) No aż sama jestem zdziwiona jak się temacik rozkręca :) ale to dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ma temperament. az jej zazdroszcze. ja najdluzej gniewam sie na swojego 5 min. moze dla tego ze i tak malo go widze wiec nie chce tracic czasu na klutnie. u mnie w pazdierniku minol juz rok po slubie,a wy tu dopiero przygotowujecie sie... fajnie macie. cudownie jest przygotowywac taka uroczystosc. pozdrawiam was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczesliwa:) moja kolezanka,stracila dzieciątko w czwarty miesiacu(w lutym 08) tylko dlatego ze lekaze tutaj nie robia tak czesto badan!!!! musisz sama chodzic prywatnie,chociaz ja i tak bym im nie ufala.sa absolutnie nie profesionalni:( Dzidzius mial wade serduszka,tak jej powiedzieli,ale wczesniej nie miala nawet usg!!!!!!! poszla sama na poczatku prywatnie!!! SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam zamiar latać do Polski, ale nie wiem jak to będzie, czy będę pracować czy nie... bo jak będę no to nie dostane urlopu na wyjazd...;/ no i wtedy nie wiem co zrobie... moze znajde jakiegos polskiego ginekologa w anglii i już... angioletto- a masz może jakieś koleżanki co są w ciąży i są w Anglii... jak onie dbaja o ciąże tam? szczesliwa ona- dawno cie nie bylo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co kingusia to też sporo od faceta zależy, ale mój to by mi chyba na głowe wszedł:P Kobieta musi miec swoje zdanie :) Makabra stracic dzidzie bo ktoś nie robił usg ehh wiecie co aż mi się ciągnie na język , żeby powiedziec, że takich to tylko do sądu podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do slubu to mam takie pytanko ile wczesneij rezerwowalyscie sale bo my planujemy za 2 lata slub ale powiedziano nam ze nie warto az tyle wczesniej rezerwowac bo wszystko sie moze zdazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola i jak Ci się z mężusiem żyje ?:) No EMTI najlepiej by było znaleśc polskiego ginekologa. Może on bedzie jakiś normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rezerwowalam w lipcu telefonicznie, a pisemnie w pażdzierniku :) tak samo zespół i kościół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moim,sie dogaduje hmmm sama nie wiem,chyba tez samo wychodzi tak jak u Ciebie Tukuś:) czesto mnie oszukuje z drobnymi sprawami,nawet nie powinnam tego tak nazywac,ale mam wrodzona sklonnosc do wyolbrzymiania:) mam wrazenie ze boi sie mojej reakcji czasami i dlatego cos ukrywa,a mnie do szalu to doprowadza niestety,staram sie wiec mowic spokojnie ale nie zawsze wychodzi. a tym razem jestem oazą spokoju,daje mu do zrozumienia ze zle zrobil,nie odzywajac sie za duzo,nie przytulajac sie bez przerwy(to jest trudne) i wogole jestem bardzo''cicha'':) POMAGA:):):) mam tylko nadzieje ze powiaze sobie z tym chec posiadania malenstwa:) chociaz po tych chlopach to sie mozna wszystkiego spodziewac ciekawe wiec co mojemu do glowy przyszlo???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×