Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Ja ci powiem tak , jesli czujecie sie gotowi na dziecko psychicznie i materialnie ( bo pieniążki też trzeba miec) to ja nie widzie przeszkody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tukuś widzisz,tu nic nie jest takie łatwe.mam wrażenie ze powinnismy zaczekac,ale ja tu czekac,gdy moje serce krwawi:p nie no,to jakas masakra jest,chyba nie bede czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy w trakcie otwierania firmy w Polsce,dlatego siedzimy teraz w londynie i ''staramy sie'' zebrac pieniadze.mysle ze ok rok bedzie trwalo jej rozkrecenie.poza tym slub dopiero za rok w czerwcu(2010).nie chce rodzic tutaj raczej,poza tym zycie jest tu za szbkie i ciaza moglaby nie byc az taka ciekawa:(a nie moge wrocic jeszcze do polski:(mam taki metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nawet jak bym teraz zrobiła test to nic nie pokaże. Muszę poczekać. U mnie jest pełno śniegu. Można robić kulig :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze , ze masz też dużo argumentów przeciw , więc może jeszcze poczekajcie , ja nie mówie z rok ale jeszcze pare miesięcy. Skoro mówisz , że tam jest takie szybkie życie , a ciąże raczej powinna byc spokojna to zaczekac jeszcze nic nie zaszkodzi. A co na to Twój luby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tosia i szczesliwa ona :):) No u mnie sniegu też jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz nie pada i cos malo sniegu mam nadzieje ze spadnie wiecej bo chcemy isc z moim lubym na psacer i porobic sobie zdjecia hehe i niedlugo siwta ehhh uwielbiam je:D macie jakies pomysl co do prezentu dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to nigdy nie mam pomysłu na prezent:(chce mu dac na prezent dzidzie juz taka na 100 % jak sie teraz uda :) a swieta też uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieramy placowke bankową,tyle że ze względu na krach na giełdzie musimy sie wstrzymać kilka miesiecy:( Radek powiedzial ze jest gotowy:)jesli zdecyduje sie teraz to on tez bedzie zadowolony,ale ja wiem ze pewnie rozsądniej bedzie zaczekac kilka miesiecy,tak jak mowisz Tukuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia a u mnie spokojnie:) a u ciebie ? kiedy tescik robisz ? Wiecie co u mnie sa jakies małe zakłucenia w dostarczaniu prądu wiec jak mnie na dłużej nie bedzie to znaczy , ze nie ma :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:p Ja w ramach prezentu zabiore mojego R na kolacje przy swiecach do jakiejs fajnej restauracji a moze wczesniej pojdziemy na łyżwy? ale cos podchoinka tez musi byc wiec chyba kupie mu cos cieplutkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś masz racje,zaczekam,ale wsparcia bede potrzebowala baaaaardzo duzo,bo pragnienie malenstwa jest ogromne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co roku sie pytam mojego co chce pod choinke i co roku odpowiada " Ciebie " hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tkuś test zrobie w grudniu, może mój M dostanie ładny prezent na Mikołajki, a reszta rodziny na święta?? :) Mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane chyba zaraz pojawi sie tu moja przyjaciolka,ktora znam od chyba 10 lub wiecej lat:) jest w ciąży i mam nadzieje zostabnie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ja też bym tak chciałą zrobic:):) Szczęsliwa ona ja tez nie wiem hehehe perfumy, swetr, rekawiczki, karnet do kina ....ja tez juz wszystkie pomysły swoje wykorzystałąm ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to byl raczek taki dodatke bo zareczylismy sie jakis czas przed swietami jak sie pokłucilismy ale wtedy klekna i zapytal dla załagodzenia stuacji a na swieta to tak oficjalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego wyczucia to moje kolezanki sie smieja ze go sobie wychowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i naprawde ciesze sie , ze znalazłąm takiego kochanego faceta :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×