Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

mlod3 - jak ona mogła Cię zmieszac z błotem..;/ chyba powinna pomoc...no ale ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda stara nie jestes , tak jak my wszystkie wiec nie wiem w czym Twoja pani ginekolog widziała problem w tym ze chcesz miec dzidzie. Dziwna ona jakas. Ja kiedys znałąm 17latke, która bardzo chciała miec dziecko i naprawde zajmowała sie dziecmi sasiadek, swoim bratem i kuzynami wiec była bardzo odpowiedzialna tylko wiek nie ten miała , ale z tego co pamietam to strasznie chciała miec własne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,biedactwo🌼🌼🌼 a gdzie tego paluszka wkladalas co??? Emti,nic tu wczesniej nie pisalas o takich objawach.lepiej juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie pisłam, pisałam, tylko Ciebie chyba nie było hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
ehem.... no moze i nie douczona jestem no ale dzieki wam juz wiem wiecej hih;P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomnialam Ci odpowiedziec Emti,otóż nie mamy jeszcze planow na sylwestra.rok temu bylismy pod okiem londynu i bylo nuuuuuuuudno-tragedia:( wiec w tym roku cos innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo mój coś tam mówił że chcial by wtym roku do Londynu pojechać na sylwka, tylko na 1 dzień i w nocy wracać samochodem do domu...ale ja mu ten pomysł wybiłam z głowy hehe:P No i widze,że dobrze mu powiedziealam:p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto,naprawde.pod oko londynu nikogo nie wpuszczaja.most jest zamkniety.wszyscy zbieraja sie na ulicach,w pabach i placach,jak trafalgar squere.nic sie nie dzieje.nie ma muzyki,co najbardziej nas zaskoczylo.poprostu tysiace ludzi gniecie sie na ulicach i 10 sekund wczesniej wszyscy odliczaja a zaraz potem biegna do metra!!! jak bedziesz miala szczescie to bedziesz stala w takim miejscu ze zobaczysz fajerwerki z oka londynu.nic ciekawego.naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jestem Angioletto nie denerwuj sie:) A co do paluszka to jakos mi sie dziwnie wygiol w sklepie jak pakowałam zakupy, przyszłam do domu a on strasznie spuchł :(:( Zastanawiam sie czy narazie nie zawiesic moich staran o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dzieki hehe właśnie z nim rozmawiam przez tel i mu przeczytalam co napisałaś i juz się rozmyślił hehe:P Także teraz wolniej będę odpisywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty nasza ''łamago'' kochana:D:D:D mam nadzieje ze juz nie boli??? ahh,glowa mnie boli cholernie,ale twardo na topiku siedze,niedlugo dom zaniedbam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti,to pozdrow go od nas:D pewnie nie wie ze tyle tu sobie gadamy,hihihhi:D nie chce was namawiac zbyscie tam nie poszli,ale naprawde bylismy bardzo niemile zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
a po co do londynu;> moj chlop ejst niedaleko i nie ejst zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś kobieto zwariowałas???????????????????????????????????? ani mi sie waż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma mowy!!!!!!!!!!!!!!!!! samą na święta mnie zostawisz??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
ja bede tam na sylwestra w sumie to cos nowego nowe miejsce nowe przyzwyczajenia ludzi, ogolnie sam fakt jak tam oni obchodza takie imprezy, ale nie sadze ze londyn to dobra miejscowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam , czy nie zaprzestac na jakies 6 miesiecy. Mój teraz stara sie o wysze stanowisko i wiecej siedzi w pracy niz w domku. Tyle razy go prosiłam , aby sie nie przemeczał, ale do niego to nie dociera , mówi, ze chce mi i dziecku zapewnic dobre zycie i twierdzi , ze jak juz dostanie te stanowisko to w pracy bedzie mial luzy , a bedzie wiecei pieniazkow. Zawsze sie cieszyłam , ze jest taki ambitny , ale teraz chyba , az za bardzo. Ja tez mowiac szczerze na nic nie mam czasu. Miałąm isc do lekarza po witaminki inne i nawet tam nie mam czasu sie wybrac. Szkoła , praca, teraz chcemy sobie troszke kuchnie unowoczesnic bo marza mi sie szawki podswietlane, niby te maja tylko dwa lata ale najwyzej bym je kuzynce oddała:) I tak naprawde to my nawet teraz nie mamy czasu polezec i porozmawiac taka jak to kiedys było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Londyn to troche przesadzone wyorazenie.nic szczegolnego.poznan jest piekniejszy,ze juz nie wspomne o gdansku czy krakowie.powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto mój dziękuje za pozdrowienia:P a co do gadania to on wie ,że z wami pisze:p hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ci powiem Tukuś,myśl co chcesz,ale i tak w ciąże zadziesz.tak mysle,zobaczysz,wyluzujecie sie i dziecko bedzie szybciej niz wam sie zdaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tukuś no to kochajcie się gdy będziecie mieli czas ale bez zabezpieczenia;p i bez myslenia o dzidzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacze jak nam teraz nie wyjdzie to chyba zrobie przerwe. Kurcze musze sobie palec zamoczyc w wodzie z octem:( lece dziewczynki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was. zaraz uciekne bo musze schabik upiec i kwiatuszki przesadzic bo wczoraj dostalam. ale musze powiedziec cos o tej pani ginekolog u ktorej byla mloda. nie miala na czole napisane GLUPIA PIZDA?? jesli nie to jej napisz. ja tez mam 19 lat, gdy urodzilam mialam 18. i moja ginekolog na pierwszej wizycie kazala mi sie cieszyc ze wogole jestem w ciazy bo wiekszosc czekajacych na korytarzu babek(a bylo ze 30 panienek) leczy sie u niej bo nie moga zajsc w ciaze i nie jedna chciala by byc na moim miejscu. i powiem wam wszystkim ze miala swieta racje!!! mam 19 lat i prawie roczne dziecko. jestem szczesliwa i nigdy nie cofnela bym czasu. nie mam willi z basenem ale mam kochajaca sie rodzine. moim zdaniem to jest wazniejsze od pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlod3
mmama dzieki Ci =*.. no powiedziala mi ze "bedziesz jeszcze tego zalowac"...i czy mnie stac na to:|...yhh. no nic. narazie poczekam niedlugo ebde miec okres, jesli mi sie ebdzie spozniac to zaczne dzialac... w sumie to jest to teraz mysl num. 1 zeby miec dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×