Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

ja mam nieco gorszą sytuacje chyba:( 3lata temu zawiesilam studia i wyjechalam do anglii z moim narzeczonym.jestesmy tu do teraz.coprawda mamy prace,ale... studia mi ciagle w glowie siedza i bardzo mnie ten temat meczy.w dodatku nie ten kierunek co bym chciala:(ahhh :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuziaaczku! no widzisz,ja jestem na II roku,także jeszcze trochę mi zostało,codziennie chodzę na uczelnie...cięzko jest,także trochę mam opory z dzidzią,ale jakos myślę dam radę,bo jak to się mówi nigdy nie jest odpowiednia pora na dzidzię,bo zawsze coś się wymyśli,można podejść do tego inaczej i powiedzieć,że zawsze jest odpowiednia pora:):):) angioletto ja miałam rok przerwy w nauce i teraz żałuje nawet tego roku bo tak byłabym na III;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,ja tez załuje:(:(:( niestety tu nie jeste to mozliwe-kosztuje i trzeba miec certyfikaty z angielskiego:( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuziaczeek
no to troche niebardzo... a macie zamiar wrócić do PL? zawsze możesz szkółke skonczyc poi powrocie jak pieniażki beda i chęci jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek moje koleżanka urodziła, powiedzialam mojemu ze moze sie wybiore do szpitala jeszcze do nich nim wyjda. to stwerdzil ze z pracy wczesniej wroci to razem pojedziemy :) ciągnie go do maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam temat o cesarce, jak to sie odbywa, itd.. a kobiety zaczely mi pisac ze powinnam rodzic naturalnie i nie przetlumaczysz ze to nie jest tematem topiku.. mowi sie jak do sciany.. Ale niektorzy to sa nierozumni =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaku- one po prostu pokazują Ci te gorsze strony cc i w samym tym fakcie nie ma nic zlego, tylko co niektóre są niezrównoważone bo używają różnych epitetów niepotrzebnie, nie zauważająć ze Ty juz metode porodu sobie wybralas i pytasz sie w zwiazku z nia co i jak he, powinny poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia wysluchuje wszelkich uwag ale tylko tych dotyczacych cc a tam w ostatnich postach wypowiadaja sie kobiety ktore cc nie mialy albo takie ktorey mysla ze wszytskie rozumy pozjadaly i sama zauwazylas jakim jezykiem i to matka!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... myślą że najmądrzejsze są i swoimi "złotymi radami,pomysłami sypią" wcześniej pisalam ze w czwartek moja koleżanka urodziła, tyle że nie planowala tej cesarki i jakos sama zajmuje sie dzidzią i mówi że żyje i czuje sie dobrze :) teraz w czwartek ma wyjsc, wiec tydzien beda ja z malenstwem trzymac wiec moze do tego czwartu do szpiotala sie do niej wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ocenzurowali =)) Buziaczek przeslij Buziaki swojej kolezance i Jej Bobaskowi od naszej skromnej spolecznosci =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziekuje, oczywiście że prześle :) :) :* a tych komentarzy od tych "mądrzejszych" (jak im sie wydaje pań) lepiej wogole nie czytac, nie zwracać na nie uwagi, po co sobie nerwy szarpać durnotami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Ja dooiero z miom wstaliśmy z łóżka :):) ehh lenie z nas :):) obrałam sobie jabłuszko i siedze:) nawet okres dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angioletto :) tak już jest oki :):) ale chyba na pare dni mnie zostawi bo ma wyjazd z pracy ehh a co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamowilam wkoncu stolik w restauracji,ufff mam dzis wolne od jutra do pracy:) wiesz,co postanowilam ze normalnie bede sie kochac z Radkiem,i tak sie nie zabezpieczamy.co bedzie to bedzie.i tak latwo sie w ciaze nie zachodzi jak widac wiec, a my nie bedziemy specjalnie w dni plodne celowac.pogoda u nas taka sobie.tesknie za rodzicami juz:( w dodatku nie bedzie mnie na swieta,przyjade dopiero w polowie lutego,ahh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto dobry pomysł , jak się człowiek , aż nad stara to zazwyczaj jest trudniej a jak do tego podejdziecie na luzie , ze jak się uda to sie uda to będzie całkiem inaczej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa dwa dni cyklu w ktore mozna zajsc w ciaze i po ok 5 dni na okolo tych dni w ktore kochanie sie moze doprowadzic do powstania nowego zycia, ech ile ja sie naczytalam na ten temat, dlatego od razu wiedzialam ze jestem w cizy =) i wiem kiedy dokladnie Maluszek rozpoczal swoje istnienie, idac do lekarza wiedzialam w ktorym jestem tygodniu =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaku widac, że masz ogromną wiedze na ten temat:) tylko pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wstyd się przyznac ale dzisiaj z moim zamówilismy sobie jedzonko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam sporo przed ciaza i po zajsciu w ciaze =) A co do obiadku to wam sie zwierze ze ja wlasnie swoj oddalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×