Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Gość Tukuś

Czy są tu jakieś panie koło 20 które starają się o dzidzie albo są już w ciązy:) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Ja mam 20 lat i staraczka moze siebie nazwac nie moge ale ostatnio mam pewne objawy ktore mnie zastanowily ;) No i baaardzo chcialabym byc w ciazy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj martusiek to tak jak ja :) Myśle, że jestem w ciąży i szczerze mówiąc bardzo się z tego ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa1234
20 lat i pieluchy bleeeeeeeeeeeee gardze wami maciorami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukus a robilas juz test? jezeli nie to zycze II kreseczek :) ja mialam 20 lat jak urodzilam synka ehh co to byly za czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie testu jeszcze nie robiłam . Poczekam do 12 listopada. Eh teraz mi sie wydaje, żę jak jestem w ciązy to jestem szczęśliwa ale co bedzie potem to ja nie wiem . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkktoooooo
a moze by tak o szkole ktora pomyslała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ostatniego komentarza. co ma szkola do dziecka. ja mam 19 lat i synka. i od wrzesnia planuje zaczac dalej szkole. moim zdaniem lepiej miec w tym wieku dziecko niz nie miec wcale. a po za tym nie zawsze 20-o letnia mama jest gorsza od tej 30-o letniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, jak ktos ma sobie w szkole radzic to z dzieckiem też da rade. Przeciez jak jestem w ciąży to nie usune. Mówi sie trudo , ja tam bede szczesliwa i dzidzius bedzie kochany:)Kingusia a ty jak sobie radzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Ehhhh tam, ci co wypisuja takie bzdury o szkole pewnie sami jeszcze jej dobrze nie zaczeli. Ja skonczylam technikum wiec mam zawod, mam mature a teraz jestem na pierwszym roku studiow i bardzo bym sie cieszyla gdybym zaszla w ciaze.Tukuś a jakie masz objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
Cześć. Mam 21 lat i niedługo zostanę mamusią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
Wyobraż sobie niepodpisany autorze postów, że w tym wieku można chcieć dziecka!!! Jeśli ktoś tego pragnie i jest świadomy swojej decyzji, to po jaką cholerę krytykujesz. To nie jest temat dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedgggg
no widzę, że kingusia 13 wpadłaś i teraz innym glupio tłumaczysz, że lepiej miec teraz jak nie miec wcale. A skąd wiesz, że później nie miałabyś. A skąd wiesz co ciebie w przyszłości czeka, czy będziesz mogła się swoim dzieckiem zajmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tych ludzi wcale nie rozumie. Jak 16 latka ma dziecko to sie bulwersują , że nawet 18 lat nie ma , jak 18 ma dziecko to słysze jakies głupie komentarze, że nawet matury nie ma itp, a jak 20 ma dziecko to też znajdą jakieś powody dla których mogła by miec z 23 lata ehh. Martusiek co do objawów to okres mi sie spóznia już 3 dzień,a mam raczej regularne. Brzuch mnie boli jak na okres i strasznie mi piersi nabrzmiały.To chyba narazie tyle. A ty jakie masz objawy? Anna panna gratujuje:)Na kiedy masz termin ? pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam ze wpadlam.ale nie ukrywam tez ze cieszylam sie z tego. bylam z chlopakiem trzy lata,i wiedzialamkiedy wpadlam bo pekla nam gumka. gdybym nie chciala tego dziecka to polecialabym na drugi dzien do ginekologa po tabletke. a tego jakos nie zrobilam. nie zaluje swojej decyzji. mam kochanego meza,cudownego synka. jestem szczesliwa. i zapewniam wszystkich ze dajemy sami sobie rade i nikt nam nie pomaga. to ze przerwalam szkole to nie znaczy ze do niej nie wroce. osoby ktore pisza takie durne komentarze niech sie ida leczyc. same pewnie nie moga miec dzieci,albo pousuwaly bo szkola i kariera jest dla nich wazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kingusia że się nie poddałaś jak wpadłaś i teraz jesteś szczęsliwą mamą. A ile twój synek ma latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam 22 lata za stara heh;P?? jestem w 5 mscu ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legaly blonde:):) Wcale nie jesteś za stara:)witamy Ci:)I gratuluje Ciąży:)Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobrze sie czuje dziewuszki:)... dokłądnie to juz 5,5 msca... z narzeczonym czekalismy na tego dzidziusia i już od roku planowalismy:) Niestety płec poznam dop w grudniu:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
No ja niestety miesiaczki mam nieregularne ;/ Ale zakladam za kazdym razem 31-dniowy cykl bo takie mialam zanim zaczelo mi sie cos chrzanic. No i jesliby obrac 31-dniowy cykl to wczoraj powinnam dostac okres. A tak poza tym pobolewa mnie od czasu do czasu brzuch jak na okres, czuje czasem takie klocie. Od czasu do czasu dopada mnie tez zgaga. Tak bym chciala aby to byla ciaza... Tukuś a jak u ciebie ze sluzem??? Pozdrowionka dla wszystkich oczekujacych Mamus i wszystkich ktore tak jak ja chcialyby juz zostac Mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally blondee a co byś wolała dziewczynke czy chłopczyka. Chociaż prawde mówiąc to bez różnicy , ważne aby zdrowe było:) Karola witamy:):) Martusiek a kiedy chcesz zrobic test. U mnie śluz się nie zmienił a przynajmniej nic nie zaobserwowałam zmiany, a co do kłocia to też pare razy mnie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zycze wszytkim straczką szczescia i owocnych stran :) ja juz zatsra na ten topik bo 25 lat na karku i 15 miesicczy syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
myszka83 zostan z nami :) Tukuś niby chce zrobic tescik ale tak jakos obawiam sie rozczarowania... Śluz przed terminem miesiaczki (oczywiscie tym umownym) mialam bialy, gesty i bylo go tak srednio. A teraz jest go bardzo malo... Moze wiec to oznaka ze okres nadejdzie lada dzien... Mam nadzieje ze jak ilosc sluzu sie zmniejsza to jeszcze nic straconego... Wie ktorac z dziewczyn cos na ten temat??? Tukuś a ty kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Dzis moj 32dc a Twoj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testów polecam Testy Quick Vue bardzo dokładne :) bo pre testy mi 3 razy nie wykjazały ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam testowac jutro ale zastanawiam sie czy nie poczekac do piątku. Narazie jeszcze nikomu nie powiedziałam, że mam podejrzenia , zę jestem w ciąży więc moge jeszcze poczekac.A co do śluzu to hmm szczerze to nie za wiele wiem na ten temat ja zawsze przed okresem miałam tylko troszeczke mniejszy. Zostań z nami myszka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Zdarzylo mi sie juz kilka razy wykonac test przez to ze okres mi sie rozregulowal i poprostu co miesiac zastanawialam sie czy to aby nie to ;) No i jeszcze ani razu mnie zaden nie oszukal. Ale moze to dlatego ze poprostu za kazdym razem nie bylam w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Ja dokladnie tak jak ty chcialam zrobic tescik jutro ale potem zdecydowalam sie na piatek ;) I tez nikt nie wie o moich podejrzeniach :D Kurcze, ale ten moj sluz to chyba obniza moje szanse na dzidzie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×