Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość a miał małego
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak 2008
A ja np nie pozwoliłbym dziewczynie na coś takiego. Powstrzymałbym ją. Ale ja jestem dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmm
sorry ale tacy faceci wydają mi się być ciepłymi ciotowatymi kolesiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o ktorej sie z nim spotkasz
ale z drugiej strony to nie jest zbyt rozsądne i nie zdziwilabym sie jakby facet najzwyczajniej w swiecie wykorzystal tą sytuacje. A pozniej juz sie nie odezwie, poza tym nie skonzczyl wiec moze po drodze poszedl do innej panienki zeby skonzyla to cy ty nieudolnie zaczelas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmm
takie ciepłe kluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmm
a może ci zal dupe ściska bo nie miałes nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o ktorej sie z nim spotkasz
jak na kogos alkohol tak dziala ze nie potrafi sie powstrzymac i kontrolowac to znak ze nie powinien pic !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prznajmniej połknęłaś czy
No własnie.... Kiedyś w liceum pocałował mnie kolega na imprezie, ja jego. I następnego dnia było mi tak głupio, że go przeprosiłam. Od tej pory zawsze jak był dla mnie miły, fajnie nam się gadało, wiedziałam, że mnie bardzo lubi, to zaraz następnego dnia udawał, że mnie nie widzi- jak dziecko:O Ale odkąd zaczepiam i podrywam raczej normalnych facetów, zawsze się odzywają na drugi dzień i chcą kontynuować jak najszybciej. No ale ja nie bardzo... Ogólnie nie układa mi się z mężczyznami, wolę raz na jakiś czas poprzytulać się do byle kogo i uniknąć komplikacji niż potem znowu mieć doła przez rok, bo jakiś bubek się mną zabawiał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmm
wyspowiadaj sie i będzie luz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmm
tylko DAJ ZNAĆ jak będa jakies nowe newsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prznajmniej połknęłaś czy
Mówię Ci,, kobieto, nie przejmuj się dzieckiem. Chłopak się wstawił, dal wykorzystać starszej koleżance i jeszcze nie skończył nawet:O Głowa do góry i się nie przejmuj. Po prostu więcej tak nie rób i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha niezle jaja
nie no ja wiem ze dla Ciebie to tragedia ale ja sie niezle usmialam z calej sytuacji i komentarzy :) znajac dziwne myslenie facetow wezmie Cie zla latwa bo oni moga a kobiety nie...ale olej go, a nastepnym razme nie zlop tyle % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jak ludzie mają jakieś zasady w życiu to są ciotami, ok hehe :) Nie będe się tu produkować, czas was osądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko żeby czasem
kumplom z pracy nie naopowiadał co zrobiłaś bo i tak się może zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze
ja też zawsze ale to zawsze mam kaca moralnego na drugi dzień po piciu-przez małe i przez duże rzeczy,musisz przez to przejsc i to w koncu mija ,za jakis wcale nie tak długi czas jak myslisz bedzie oki,pojdzie w zapomnienie. Poczytaj trochę na necie o facetach i dowiesz sie ze tylko 5% facetów jest pruderyjnych,wiec musiałabys miec strasznego pecha zeby on sie miescił w tych 5% co by oznaczało ze przez to Cie oleje,gdyby jednak tak sie stało a do tego by o tym rozpowiedział w firmie jak Ci wróża co niektorzy,to zagraj jak on nie fair i wyprzyj sie wszystkiego bo nie ma dowodów.Jednak bardziej prawdopodobne ze sie jednak zachowa ok,a teraz ma kaca i choruje czy spi,trzymaj sie,dasz rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to nie cioty
ja tam lubie facetow z zasadami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy cos ma
a gdzie sie podziala autorka ??? :) cos nowego sie pojawilo i nic nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ktory
ma za szmaty kobiety ktore ulegaja chwili a sam pozwala sobie na korzystanie z niej jest skurw.ysynem ...i na dodatek o emocjonalnosci i swiadomosci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prznajmniej połknęłaś czy
Eric, wiesz, co? Rozśmieszasz mnie trochę. Ja piję dużo i ogólnie jestem niezrównoważona, rozrabiam trochę, pewnie ludzie mają mnie za łatwą. Ale mam 24 lata i nie spałam jeszcze z nikim, nikomu nie robiłam lodów, mimo że jestem nieco niewyżyta. Ostatnio poznałam kogoś, kto jest niby bardzo religijny, też ma 24 lata, dziewczyny zmienia co pół roku albo częściej, jest zajebistym hipokrytą, podczas gdy ma jakąs laskę, ciągle umawia się z innymi, jest mało atrakcyjny, ciągle mówi co innego, a robi co innego, i on mnie źle ocenił moralnie:O Tzn. chyba uznał, ze jestem za łatwa... Bo się dobrze bawię na imprezach i jak jestem sama, flirtuję z ludźmi dla zabawy, a jemu nie chciałam dac po dwóch miesiącach. także zdanie facetów na temat jakiejkolwiek moralności można miec głęboko w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pokażę czarnego nicka
Też tak kiedyś zrobiłam :) w dodatku nie chciałam wiązać się z tym facetem, miałam dość chłopów... podobał mi się, i tyle. Założyłam sobie, że pewnie już się nieprędko spotkamy (trochę się znaliśmy). Latał za mną przez 5 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet3000
Sama sobie juz odpowiedzialas na pytanie piszac w temacie dyskucji jak sie czujesz. Skoro brzydzisz sie soba i tym co zrobilas to nikt inny nie musi Ci raczej na to odpowiadac. Chyba ze szukasz pocieszenia, ze nic zlego sie nie stalo. Jako facet po tym co napisalas jestes latwa, pamietaj ze to co latwie nigdy nie jest szanowane. A skoro odezwalo sie w tobie sumienie, to znaczy ze zalujesz. Podobno ludzi mozna poznac naprawde jacy sa wtedy gdy sa pijani i wsciekili, wtedy wylazi ich prawdziwe "Ja". Ja Cie nie potepiam ale szanuj sie dziewczyno. Facet ma przyjemnosc, wykorzysta i Cie wyrzuci jak sie mu znudzisz ale szacunku dla Ciebie nie bedzie mial. pozdro dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pokażę czarnego nicka
Ale czyż to nie dziwne - facet sam siebie też nie szanował :P czyż to nie hipokryzja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co ty pierdolisz
czemu dziewczyna ma sie kajac a on sie cieszyc ze zdobyl fajne doswiadczenie z lodem mimo iz takiej formu zazylosci nie szanuje ???? skad poglad ze kobieta ma byc winna ???kurde ale sredniowiecze:D:D:D moze niech on sie szanuje i nie daje sobie robic lodow lasce ktora na dodatek przez alkohol ma zaburzona swiadomosc ?:D:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to Ci chyba troche
zazdroszcze. przez ostatnie lata bylam tylko w stalych zwizkach i nigdy nie mialam z nikim najmniejszej przygody seksualnej. domyslam sie, ze sa to fascynujace chwile namietnosci i spontanicznosci. ok nie jest to Twoje normalne zachowanie, ale przynajmniej nabylas jakies doswiadcznie i poza opinia tego kolesia nic Cie nie martwi. ja jestm zbyt malo odwazna, boje sie chorob wenerycznych i jestem zbyt "odpowiedzialna" na takie zachowania. czuje jakby moje zycie bylo nudne i pozbawione przyjemnosci. co ja bede wspomniac na starosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet3000
Tak tylko ze to ona zaluje :) sama napisala jak sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego ma niby religijność???? Ja jestem ateistą :/ co ma niby piernik do wiatraka? Jak kobieta pije na umór to jest dla mnie zwyczajną chacharą, tyle amen. Ale jako że cię nie znam i nie poznam to sobie pij ile wlezie, o mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po pierwsze gosc
gosc na pewno z tym newsem nie bedzie od razu po wszystkich latal, bo : * Nie doszedl wiec mu glupio ze nie mogl * Zastanawia sie czy Ty go po czyms takim nie olejesz zupelnie * Czy sama go juz ze znajomymi nie obgadujesz * Wzial cie za naprawde luzna wyzwolona laske ktorej sie spodobal i poszli na calosc, bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubululu
i jako prawiczek wszystko w sobie kisisz? a fe wspolczuje lasce, w ktora pierwsza wystrzelisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×