Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość facet3000
ubululu widac ze nie mialas prawdziwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
a czy Ona szła tam z mysla o zamązpojsciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej posluchaj
jak dla mnie kurestwem jest dawanie dupy za pieniadze albo w imie innych korzysci a seks dla przyjemnosci i zabawy do kurestwa nijak sie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobną sytuację, tylko,że on pochwalił się kolegom:(Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalallla
wyluzuj, nic zlego sie nie stalo, mozesz go za to przeprosic, powiedz mu ze tak ci sie spodobal, i w ogole tak przy nim sie dobrze czulas ze zapragnelas bliskosci, mysle ze nie pomyslal nic zlego o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
A co to ma do rzeczy?? Faktem jest, ze zachowala sie jak latwa obciagara i zaden facet nie bedzie szanowal takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna autorka topiku Zadna z niej szmata ani łatwa ....za dużo wypiła i za bardzo jej sie facet podobał. Duzo zalezy teraz od faceta,jak On sie zachowa. Co najważniejsze niech juz do Niego nie pisze i nie przeprasza,bo gdyby był taki moralny to by ją powstrzymał:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już napisałam co o tym myślę - takie jest moje zdanie i mam do niego prawo - jest taka fajna piosenkaManchester'u : "Nie na pierwszej randce" .... a teraz jak już pisałam wcześniej spadam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
a wam nie zdrzało się kiedyś spić i robic głupie rzeczy po pijaku?? przynajmniej juz nigdy takiej rzeczy nie zrobi.może nie wiedziała na ile alkoholu może sobie pozwolić i do tego czasu nie robiła takich rzeczy. jak można potępiac dorosłą kobietę??? on nie był pierwszym lepszym. najlepiej niech wszyscy uprawiają sex tylko po ślubie i po bożemu przy zgaszonym świetle. pewnei była spragniona pieszczot i czułości i dała czadu..nikomu krzywdy nie zrobiła. ile ludzi pije alkohol i robi awantury>> ile par się zdradza>. a temat ciągnie się tak długo ojednego loda.i co ztego ze pod stołem??? brzydze się sobą bo zrobiłam coś czego po alkoholu bym nie zrobiła..no to już więcej nie zrobisz i zapomniej o tym.a kiedyś bedziesz się z tego śmiąc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
nie Ona pierszwsza nie ostatnia.uszy do gory zycze powdzenia autorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej posluchaj
ale po co mialabym o to pytac facetow bo nie rozumiem? moj facet doskonale wie, ze lubie seks, ze gdy bylam wolna mialam mnostwo tego typu sytuacji i nie robi z tego problemu. sam tez mial wiele przypadkowych kobiet i dla mnie to tez nie jest problem. teraz jestesmy razem oboje niesamowicie dogadujemy sie w lozku i to czy mialam przed nim 10 15 czy 40 facetow nie robi mu roznicy. a takie gadanie ze nie pocalowalo by sie dziewczyny ktora miala wczesniej iles tak penisow w ustach.... ja moglabym powiedziec, ze nie pocalowalabym kolos kto iles tam razy wczesniej jadl flaki bo flaki to dla mnie dopiero obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam tak
kiedyś na imprezie z moim kumplem trochę zaszaleliśmy, całowanie, pieszczoty, ja rozebrana do połowy itp. nie posunęliśmy się aż tak daleko, ale i tak zażenowanie było straszne. Na szczęście już rano się spotkaliśmy i zaczęliśmy się śmiać. Nie wracaliśmy do tego tematu, nie wałkowaliśmy, bo nie ma to sensu. No i na pewno nie było przepraszania, bo i za co:)teraz tylko się śmiejemy, ze nie możemy pić w swoim towarzystwie. Chyba za bardzo na siebie działamy. Nadal się kumplujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
dzej zi Do osob, ktore twierdza, ze to normalne...Zapytajcie sie facetow czy chcieliby za zone kobiete, ktora w przeszlosci robilla laski na pierwszym spotkaniu a co kogo przeszłosć obchodzi?? to była "wpadka" i trzeba wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej będziesz miała co wspominać dziewczyno i będziesz sie z tego śmiała kiedyś. Głowa do góry. Ja to przeżyłam i ty przeżyjesz, świat sie nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foaoaoao
Dokładnie: jak można tak się schlać. Tu jest problem. Jak można wychlać taką ilość alkoholu na pierwszej randce, żeby się potem pieprzyć w publicznym miejscu. No dajcie spokój. A potem ten sms, że załujesz tego coś stało w dalszej części wieczoru - dalsza żenada. jak jeszcze facet się zastanawiał co z tym fantem zrobić, to się dowiedział, że żałujesz zbliżenia z nim. Super wyczucie sytuacji w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
yhmmmmmmmmm dobrze mowisz popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Skoro nie ma zadnego problemu, skoro autorka nie czuje sie zle z mysla, ze obciagala praktycznie obcemu facetowi,skoro nie przeszkadza jej mysl, ze zostanie do niej przypieta latka "obciaga na I randce" to po ten watek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek dasz mi swoj nr gg
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre.
a co kogo przeszłosć obchodzi? Co za naiwnosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
wiesz co prawiczek,wypowiadasz się tak bo nie masz nic wspólnego z sexem oprócz oprócz jebania się z własną ręką, nie znasz uczucia podniecenia, a porządny facet to taki który potrafi wybaczyć i potrafi pewne sprawy zaakceptować.człowieku ty wogóle nie masz pojęcia o pewnych sprawach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
prawiczek i kropka 1987 ale Ty jestes dziwny . i dlaczego ciagle parwiczek ?nikt Tobie nie chciał nigdy dobrze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
nie bede z nia bo już się pieprzyła z innymi i w jej cipce byli inni ? a gdzie uczcuie i miłosć?? daj spokój wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
a jak taka do 40 sie nie trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
nawet przygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
a moze to taki fetysz ? co prawiczek? rozdziewiczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślisz że jak dziewica
to laski nie mogla robić ??? bedziesz calowal nabożnie usta swojej dziewicy nie wiedząc nawet co w nich przedtem trzymala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
jak ją pokochasz naprawde to nie bedzie miała znaczenia jej przeszłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
chyba że nie potrafisz kochac i // :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej posluchaj
a ja mam 25 lat w swoim zyciu mialam okolo 15 partnerow seksualnych z ostatnim jestem od 2 lat i od tego czasu sypiam tylko z nim. on doskonale wie z kim wczesniej spalam, wiekszosc tych chlopakow zna no i co? kocha mnie ja kocham jego, robie mus niadanka obiadki chodzimy do kina. jak kazda para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek dasz mi swoj nr gg
?? tu bizonica :D pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×