Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość gagatekagatek
ja mam dosyc .poczekam co autorka ma do powiedzenia a nie chce mi sie tej dziewicy juz czytac bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
bo wiesz ze ty nie jestes doświadczony i może jej nie zrobisz dobrze tak jak poprzednicy..moze się tego boisz..albo masz za duże wymagania..to szukaj sobie dziewic i cnotek baj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myślisz że jak dziewica
zaraz bedziesz o tym wiedzial heheh chlopie kiedy do ciebie dotrze że nigdy nie bedziesz mial pewności co do kobiety co do faceta też zaloże sie, ze gdyby teraz wszyscy nagle mogli poznać calą prawde o swoich polówkach wszyscy musieliby sie rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
czyli miałam rację ha :) krzyż na dalszą drogę uczuciową i sexualną. autorko wracaj!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa
autorko? zadzwonił? :) spammujące cnotliwe dzieciarstwo won stąd! nie zasmiecać tematu bzurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
odwrotnie to lodziara by się z tobą nie umówiła :D czekaj sobie na loda aż do śmierci.przynajmniej byś tyle miał. boską przyjeeemność ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
Prawiczek i Tobie podobni... wypad stad!!! Czekamy na autorke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata...
..doM.. ..to już nie wiem,który jest prawdziwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa
dla Ciebie kazda kobieta bedzie miala bują przeszłosc - powód jest prosty - Twoje doświadczenie jest zerowe w kwestii sexu i tym podobnych, po co więc notorycznie zaśmiecasz ten temat?? g...o mnie obchodzi fakt,że jestes sexualnym nieudacznkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
napisał smsa 2 h temu: "dzień dobry. wstalas juz? ;-) " najpierw sie ucieszyłam ale chyba za wczesnie... bo odpisałam, że spałam tylko godzine, bo dłuzej jakos nie mogłam pewnie z nadmiaru wrażeń;) ... niestety nic nie odpisał już :( czyli tak jak myslalam... wyslal smsa żeby nie było, ale to tylko pro forma... generalnie mnie już pewnie skreślił... wiadomosci z gg jeszcze chyba nie czytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
dokładnie. prawiczek nie zaśmiecaj tego watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
Eeeeeeeeee... bedzie dobrze skoro sie odezwal!!! Nie doluj sie tak,juz niedlugo na pewno bedziecie smiac sie z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
dziekuje wszystkim za cieple słowa... naprawde... ja w dalszym ciągu nie moge dzis na siebie patrzec... :( a po tym smsie czuje sie jeszcze gorzej, bo teraz widze że był grzecznosciowy i nie mam już złudzen... ale wstyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel ..
nie lepiej zagrac w otwarte karty z nim? napisz, ze nie potoczylo sie po Twojej mysli, zastrzez ze nie szukasz seks przyjaciela, tylko powaznego zwiazku.. zobaczmy co odpisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa
też mi się tak wydaje, skoro napisał to będzie ok. głowa do góry, potraktuj to jako malaą wpadkę. a nastepnym razem ogranicz spozycie % na pierwszym spotkaniu i po sprawie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
jeszcze zobaczymy co odpisze (i czy odpisze) na wiadomosci z gg... te w których sie tłumaczyłam... ale złudzeń już nie mam :( tak mi cholernie smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
już nawet nie chodzi o cos wiecej z nim... teraz chciałabym nawet cofnac czas o całe to spotkanie by było jak dawniej po koleżeńsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
carismaaa - odpisał z grzecznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fająsola
mi też sie takie coś w życiu przydażyło bo się napaliłam. :-O nie załamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brzydź się sobą, nie zabiłaś nikogo, po paru piwkach po prostu zrobiłaś się śmielsza, a jeśli to ci sie podobało, no to nie zamartwiaj się.J miałam to samo, tylko,że znałam sie z tym gościem 4 lata no i stało się. Fakt-pochwalił sie kolegom, ato byli też i moi koledzy-ciężko było potem na nich patrzeć, trochę się wstydziłam ich spotkać, ale okazało sie,że wszystko jest w porządku. Głowa do góry, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
nie jestem jakas pruderyjna ani swietojebliwa, ale chyba wolalabym sie z kolesiem na 1. randce przespac niz zrobic mu loda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
gadamy na gg........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i co i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fająsola
na pewno mu sie podobało i będzie chciał delikatnie zaznaczyć na spotykanie sie żeby nie wyjść na napalonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×