Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość prawiczku...........
Jakos nie bardzo mam ochote na dyskusje z Toba i skoro nie zrozumiales moich zyczen to juz Twoj problem. Ciekawi mnie tylko kiedy i przy jakiej okazji zmienisz swoje poglady! i nie bedziesz ocenial ludzi,tylko po jakiejs wpadce(tak jak np. autorke tego topicu!!! ) Kazdy z nas popelnia bledy!!!! ale Ty co do niektorych spraw nie powinienes sie wypowiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce opadają... Prawik, naprawdę nie mam do Ciebie nic osobistego... Ale jeśli temat dotyczy właśnie seksu, albo czegoś podobnego, to uwewnętrzniasz się z temacie, ale ciągle tym samym do obrzygania... Dziewictwo, błonofilstwo i nic więcej się dla Ciebie nie liczy? Nie wierzę, że masz tak ograniczone poglądy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k jak konserwa
ludzie nie odp na te jego smety, bo to chyba jego jedyny sposob na ekstaze w zyciu:D niech sobie zyje ze swoimi pogladami i niech sobie mysli cos chce, ale na dyskusje z takim kolesiem szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewica może mieć temperament nimfomanki - to się chyba nie wyklucza - trafi na faceta w którym się zakocha, z którym będzie planowała przyszłość i z którym będzie chciała iśc do łóżka i dla niego zachowa i tylko jemu pokaże jaką ma temperamentną naturę - dlaczego nie?? Dziewice to nie jakieś szajbnięte \"mohery\" brzydzące się seksu albo takie , których nikt nie chce ( chociaż pewnie i takie okazy napotkać można)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam pewną prawidłowość na tym forum... Dziewczyna, która jest dziewicą - tym bardziej po 20. - jest nienormalna, a normalna kobieta, która miała partnerów, bądź uprawiała seks bez miłości i nie pobierała za to żadnych korzyści materialnych - to dziwka... To jest niepoważne. Nie wszystko jest tak czarno-białe, jakby się chciało! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekka, dziewczyna , która ma jakąś przeszłość seksualną ( w sumie też zależy jaką , ale mniejsza o to - rozważam sytuacje hipotetyczną , że dziewczyna spotykała się z facetem któreg darzyła jakimś uczuciem i po jakimś czasie poszła z nim do łóżka z miłości lub z potrzeby - niech jej będzie ;) )nie jest nienormalna ogólnie rzecz biorąć, nie jest ani lepsza, ani gorsza od dziewic- to kwestia preferencji i odpowiedniego doboru partnera - ja cały czas wypowiadam się w kewstii jednej konkretnej sytuacji opisywanej przez autorkę topiku - dla mnie to już jednak przegięcie i nie będę pisac inaczej żeby komuś przyjemność zrobić - robienie loda na pierwszym spotkaniu to już pisałam co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o Ciebie teraz. Tylko o te tematy, na których wspólnie się wypowiadaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixara
Asiorek, kaatioszka ma racje. Tak jak już wcześniej pisałm nic Ci nie szkodzi przecież. Piszesz, że dlaczego to on nie może sie przełamać. A może on myśli to samo i sie hamuje? I będziecie sie męczyc bo żadne z was nie chce zrobic kroku do przodu. Zaryzykuj, zawsze możesz sie wyofać i dać sobie spokój jak zobaczysz że on jednak nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
szkoda, że zupełnie nie na temat się zrobiło na tym topiku, niunia , prawiczek - pierwszy raz ja zaapeluję - proszę załóżcie topik na ktorym bedziecie pisac ze sobą, mówie to bez złośliwości, po prostu nie taki był cel tego topiku... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek musisz myslec pozytywnie :) pozytywne myslenie to polowa sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
monixara - no kurcze, jak tak Cie słucham to juz sama nie wiem... ale po prostu cholernie by chciała żeby to on się odezwał, zrobił jakiś wreszcie zdecydowany krok... ja wiem, że starsi mają pierszeństwo no ale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
R_C - staram sie:) to daje dużo siły takie pozytywne nastawienie, no i Wasze wpisy też dają kopa :D A i jeszcze książka którą czytam, tylko z kolei idac tokiem jej rozumowania to ja własnie powinnam czekac na jego ruch i być tą zdobywaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
kwestia wieku? ale w jakim względzie? że teraz się nagle wstydzi, że ja starsza czy co? ;) a do knajpki się mnie nie wstydził zapraszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
podteksty były już wcześniej, czułam, ze mu się podobam - takie rzeczy się zauważa :) a na spotkaniu to już w ogóle... zanim doszło do niefortunnej akcji to wczesniej było naprawde słodko, cały czas mnie całował i to nie jakoś nachalnie, natarczywie ale tak czule jak chyba nikt dotychczas, i patrzył na mnie takich wzrokiem zakochanego kundla ;) i powtarzal mi jaka jestem śliczna... było naprawde super... dlatego tak mi żal że stało sie to co sie stało później... nieważne, nie czas się już użalać tylko czekac czy bedzie coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliq
Asia, Fainie, że czytasz książke! Tak jak ktoś się już tu wypowiadał, czasem musisz ją interpretować z pewnym przymrużeniem oka i dopasować do sytuacji lub danego mężczyzny, wkońcu nie każdy jest taki sam! Ale gwarantuje Ci, że mu zalezy na Tobie. Jest to w tej chwili kwestia finansowa.. on się czuje troszkę gorszy od Ciebie... Tak jak już pisałam... Napewno się ułoży! Czekam na "Finał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
juliq kochana - nawet nie wiesz jaka mi frajdę zrobiłas tą książka, ale z Ciebie superbabka:) juz kilku koleżankom posłałam, maja radochę :D będę czytać z przymrużeniem oczka ;) i czekać, czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu... Dawał Ci znaki, że mu się podobasz, tak? Na pewno mu się podobałaś. Pytanie tylko, czy to typ podrywacza? Macie wspólnych znajomych? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, podpytaj ich o tego faceta... Być może rzeczywistość jest inna. Przekonałam się na swoim przykładzie, że facet potrafi myśleć co innego, mówić co innego, a jeszcze coś innego robić... Niektórzy to naprawdę hipokryci. Mimo wszystko, życzę powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą vel asiorekkk
Lekka - on jest cholernie niesmiały, zawsze jak się spotykalismy wczesniej to wystarczyła drobna wymiana zdań a czerwienił sie jak nie wiem :D i się przy tym uśmiechał, ale to był taki mega słodki lekko zakłopotany swoja niesmiałością usmiech ;) ja go przynajmniej znam z takiej strony, nie wiem jaki jest wśród innych, dziś troche gadałam z koleżanką na jego temat, to mówiła że on jest faktycznie bardzo sympatyczny ale taki trochę nieporadny zyciowo, taka "sierotka" ;) no i ja własnie tez go tak odbieram trochę dlatego biorę pod uwagę że w kontaktach damsko meskich (zwłaszcza że nie wiem jakie ma na koncie doświadczenia) może być zdezorientowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek, odpisałam Ci. Asiu - hm... To ciekawy typ... Nie wiem co Ci napisać. Nigdy nie miałam z takim do czynienia, poważnie. :D Ja sama jestem osobą spontaniczną i przebojową, dusza towarzystwa ze mnie. Taki facet nie byłby dla mnie chyba... Być może ma przeżycia, o których ciężko mu mówić, a jestem pewna, że jeśli Cię całował itp., to alkohol go tylko rozochocił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
heh:))))a ja Ci zazdroszczę dziewczyno,bo w moim związku takiej chemii chyba nigdy nie było:((((bardziej przyjaźń:(((Umówcie się na spotkanie bez piwa tym razem:)))...szczerość to podstawa...i dajcie sobie szansę na związek,bo może byc ekscytujący:)heh:)...daj Mu się teraz poznać od innej strony,niech zauważy Twoje zalety,np.pracowitość,ambicja,inteligencja,szczerość...i trzeźwość:)bez obrazy z tym ostatnim,ale w moim mniemaniu bardziej za alkohol bym Cię skresliła,niż za tamto zachowanie,więc popracuj nad tym.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SASSY GIRL
pierwszy post - może i śmiesznie było, w końcu wyloozowałaś i dla połowy plastikowego forum jestes "cool lodziarką", ale pist był z 11 a dziś 19 a Ty nadal czekasz na ZNAK? To jest znak! Facet Cię olał. A jeżli nawet wróci to tylko po "dokładkę". Only sex. Nie miej złudzeń - nie zostaniesz jego kobietą dziewczyną i nie zostaniesz żoną. Ocknij się, zabawa zabawą, ale życie życiem - po co masz bardziej cierpiec? Zakochalas sie, ale jego już nie ma, sznasa stracona. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie. Na przyszlosc pozostań przy 3 piwkach, żarty, buziaki i do domu :) głowa do góry, będą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SASSY GIRL
jakoś nie wyobrażam sobie synka małego Asiorka, który pyta: "mamo tato a jak się między wami zaczelo?" Asiorek: "mamusia byla spieta, wiec wypila kilka piwek a pozniej zrobila tatusiowi loda" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SASSY GIRL
A coś na poważnie - facetowi zapewne bylo dobrze, ale faceci to hipokryci, jesli wrcoic - to tylko po sex. A pewnie nie wróci, jeśli choc trochę mu się podobala i nie liczył tylko na relację opartą na łóżku to nie wróci. Faceci nigdy nie wiążą się i nie traktują poważnie kobiet, które tak się zachowały na 1 randce. Niestety polska mentalnosc jest wciąż swojsko polska, szkoda, że Polki żyją za bardzo rodem z cooltowego dla mnie serialu, choc nie na polskie warunki "Sex and the City" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet chce miec porządną kobietę na 1 randce. To fakt, ale sam zobaczysz, że jak już z jakąś będziesz - zapragniesz, żeby była mniej porządna a bardziej \"otwarta\" na nowe doznania. I to jest normalne. Ale 1 randka to 1 randka. Ma swoje zasady, chociażby cała kafeteria mówiła autorce, że \"nic takiego się nie stało\" i że \"da się to odkręcic\". Autorko, każdy popełnia błędy, nie Ty pierwsza i ostatnia, ale zachowaj honor i odpuśc. W tej sytuacji już nic nie da się zrobic. Odpusc zludzenia, bo te najbardziej ranią. pozdrawiam ;) A Tobie prawiczku - rozkosznych nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
do" prawiczek i kropka 1987":) zmienisz zdanie jak Ci pewnego razu jakas piękna dziewoja zrobi dobrze;))))hehe... a tak na poważnie,zapewniam,że jeśli podobają się sobie tak bardzo,to jest już bardzo dużo jak na początek zawiązku,teraz zależy wszystko od tego drugiego wrażenia i pokazania swoich zalet...mam swoje lata,sama jestem długo w związku,znam wiele szczęśliwych małżeństw,u któych chemia była na początku.Dopiero po latach związku,wiele z tych osób się dotarło,więc nie przekreślałabym wszystkiego,no oczywiście jeżeli oboje będa na tyle dojrzali,żeby umieć teraz otwarcie o tym zajściu porozmawiać,tutaj duze znaczenie ma równiez wiek,i Wasze doświadczenie życiowe,umięjetność rozmowy,deklaracji oczekiwań,szczerości,odzyskania szacunku przede wszystkim z we własnych oczach,co druga osoba na pewno dostrzeże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury wypisujecie!!Facet poznaje dziewczyne, podobaja sie sobie jednak ona trzyma go przez dlugi czas i nie idzie z nim do lozka na pierwszej randce ...jaka to roznica, skad ten facet moze wiedziec ze np. wczesniej nie zrobila loda na pierwszy spotkaniu innemu??Przeciez zadna sie nie przyzna.Pieprzycie bzdury! Zaden facet nie chcial by latwej dziewczyny, a wczesniej takowa mogla bzykac sie po pijaku na pierwszym spotkaniu z innym kolesiem!Nie dam Ci dzis, moze na 5 spotkaniu...heheh smieszne to jest!Nie wazne na ktorym jezeli miedzy dwojgiem ludzi jest chemia cos iskrzy, to czy sie pojdzie na pierwszej czy na 10 randce bedzie dobrze!Zastanowcie sie co piszecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym kobiety tez maja potrzeby sexualne nie tylko faceci niby dlaczego facet moze sobie bzykac na pierwszy spotkaniu i wychodzi z tej sytuacji z twarza a kobieta nie??Nie jestesmy w krajach arabskich a jezeli macie takie myslenie(niektore z Was)to powinnyscie czekac az do slubu i wtedy zgodze sie z tymi bzdurami ktore wypisujecie!Kobieta czysta i bez skazy powinna zachowac dziewictwo tylko dla tego jedynego...jezeli tak byscie postepowaly to inna sprawa!Wiec nie wypisujcie takich bzdur bo tak moga pisac tylko kobiety ktore czekaly do slubu i mialy tylko jednego partnera, a nie kobiety ktore spaly z kilkoma !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta doświadczona
Droga "SASSY GIRL" Odczuwam desperację bijącą z Twoich wypowiedzi,uogólniając facetów,nazywając płeć męską hipokrytami,zaręczam,że dopóki nie zmienisz podejścia do mężczyzn i nie przestaniesz ich traktować z góry,to powaznego związku nie stworzysz.Taka mała rada,nie mówię tego na złość,ale by skłonić do zastanowienia nad pewnymi istotnymi sprawami jakimi są np.partnerstwo w związku,czy chociażby niegeneralizowanie ludzi.pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam wyszłam
mam propozycję jako że do prawiczka i jego świty nie docierają logiczne argumenty i prośby żeby założylli swój topiczek dla niepokalanych, to proponuję ignotować ich wpisy. jeśli nie będziemy im odpowiadać to się znudzą. komunikujmy się NA TEMAT, a na zaczepki nie odpowiadajmy. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×