Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość a mnie ciekawi
a, doczytalam, faaaajnie :) u mnie tez sie cos nowego rozwija, z tym ze, ja to chyba do bycia w zwiazku stworzona nie zostalam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra25
wiesz, ja tez chyba do bycia w związku stworzona nie zostałam:P ściskam dłoń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ale kurcze.... mam taką blokadę jakąś wewnętrzną, że nie potrafię go nawet pocałować i nie wiem o co chodzi. pożegnaliśmy się cmokiem w policzek i tyle. może jeszcze potrzebuję czasu...\" ah bo widzisz chcesz całowac za wysoko :) intersujace cie miejsce jest ponizej pasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra25
ale Ty mały książe jesteś złośliwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bueheheeee
mały książe - :D:D fajnie to podsumowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały książę ma rację
bo robicie z tej aśki super babkę wartościową i prawie cnotliwą jakoś nikt nie pamięta jak obciągała w kiblu na 1 randce i to nie umytego fiuta!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze sie wtrace ale czytalam temat od poczatku i chcialam napisac cos od siebie :P Skoro klapouch sklasyfikowal cie "odpowiednio "po tym zdarzeniu ,to wychodzi na to ze jest jakims kurwiarzem!:-0 Ok ,zrobilas mu loda,bylas pijana...do konca nie kontrolowalas sie......Moze nie przedstawia cie to w najlepszym swietle,jako przykladna dziewczyne i dziewice orleanska :-0 Ale bez przesady!jakim prawem sklasyfikowal cie od razu jako latwa panne ,lodziare czy cos w tym stylu skoro cie nie zna!I przede wszystkim jakim prawem wsadzil cie do takiej szufladki skoro wychodzi na to ,ze sam machal fiutkiem na prawo i lewo!To swiadczy o nim!ze jest yebaka!zalosny na dodatek!takich asiorkow jak ty,ktore zaprosil na piwo moglo byc wiecej.....i kazdej mogl sie podobac.....(nie chce usprawiedliwiac takiego zachowania) ale czemu zawsze dziewczyna ma wyjsc na dziwke a facet jeste swiety?!daje chuja tu i tam a dziewczyne potrafi od razu uzanc za kur.......No nie moge!!!!! to on jest latwy :-0 Chyba ze po prostu sciemnil ......Moze nie mial wczesniej takiej sytuacji,nie chcial wyjsc na jakiegos niedoswiadczonego i z glupa ,myslac ,ze bedzie to dobra sciema,chcial przedstawic sie jako macho :-0 Ale mu nie wyszlo :P Bo przedstawil sie jako latwy chujodajek na dodatek zalosny i niepowazny!🖐️ To jest moje zdanie,pewnie od razu zostane zlinczowana ,ale trudno. Nie pojmuje po prostu tego,ze z dziewczyn robi sie kurwy,szmaty i dziwki po jednym wyskoku!A taki ktory rucha gdzie popadnie ma sie za swietego i smie robic jakies "klasyfikacje" Wolne zarty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, gratuluję Ci nabrania dystansu do tej całej sytuacji oraz nowego obiektu westchnień :). Z całego serca Ci życzę, żebyście z Tulipanem stworzyli fajny zwiazek, no i mam nadzieję że po tamtym pozostanie tylko zabawne wspomnienie. Chyba dobrze że odbyliście taką szczerą rozmowę i powiem Ci, że moim skromnym zdaniem pan okazał sie strasznym F I U T E M szufladkując tylko Ciebie a nie Was oboje i jeszcze przyznając się ze taka sytuacja zdarzyła mu sie nie raz :o. Ktoś napisał, że to pewnie on sam prowokuje takie zachowania i pewnie coś w tym jest. Dobrze że u Was skończyło sie to tylko na seksie oralnym, bo wyobraź sobie, jaki stres byś przeżywała, gdybyś sie z nim przespała, a on by powiedział, że taka przygoda przytrafiła mu sie nie pierwszy raz, a pewnie aktualnych badań na obecność wirusa HIV i chorób wenerycznych ów delikwent nie posiada :o. Wszystkiego dobrego Asiu w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiu:))Wszyskiego dobrego w Nowym Roku Ci zycze:-)) Ciesze sie ze spotykasz sie z ciekawym facetem i znowu masz motylki w brzuchu;)Klapouch nie zasluguje na taka dziewczyne jak Ty, jestes madra, wspaniala dziewczyna:-)) Chcialabym dodac od siebie i stanac w Twojej obronie.... Jest wielka roznica pomiedzy panienkami ktore kurwia sie na prawo i lewo a dziewczynami ktore pojda do lozka czy zrobia loda facetowi na ktorym im zalezy.Dziwka czy suka to taka ktora daje gdzie sie da i z kim da wiec nie piszecie i nie obrazajcie Asiorka i czytajcie ze zrozumieniem!Dziewczynie na nim zalezalo na Klapouchym od dlugie czasu...Nie wazne czy zrobila to na pierwszym spotkaniu czy gdby nastapilo to pozniej...On po prostu nie chce sie z nia wiazac, to nie ta ktorej szuka, albo tez chce byc wolny i jak napisal ktos wyzej jest zwyklym chujodajkiem:D:D:D Ludzie potrafia byc okropni .Widac i czuc ze nie jestes taka dziewczyna jak tu niektorzy pisza, ale pomimo tego musza krytykowac zeby sobie ulzyc po zlym dniu. Powodzenia Ci zycze z tym nowym Tulipanem hihihi;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ostatnio przeczytałam ten temat i bardzo mi się podoba:) chciałabym zauważyć tak jak moje poprzedniczki, że facet wsadził Cię Asiu do szufladki jak sam pozwolił sobie na to samo!!! jaka obłuda!!! nie mogę sie pogodzić z tym, bo sama tam nie byłaś!!! razem to robiliście, on w tym uczestniczył!!! a potem ma czelność tak mówić...matko...nie zasługuje na Ciebie. Czemu zawsze dziewczynę się ocenia?? że chodzi z facetem do łóżka od razu, że robi loda, żę to i tamto..a o facecie, który robi to z nią się nic nie mówi!!! Mamy równe prawa!!! kiedy w końcu każdy to zrozumie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie odzywałam sie ale nadal czytam:D Asia ciesze sie ze znalazlas innego a kłapouch to poprostu dzieciak ,nie jest ciebie wart. badz szczesliwa z tulipanem, naciesz sie tymi początkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik znalazłam wczoraj rano i od tego czasu studiowałam dość wnikliwe - bardzo wciąga właściwie nadaje się na fabułę romantycznej komedii albo książki - taka inna wersja brigit jones . Mówie poważnie i bez żadnego przekąsu większość z nas popełnia jakieś głupstwa których się wstydzi i nie może spojrzeć w lustro. Z pełną świadomością mogę (i z pewnością nie tylko ja) się z Tobą utożsamiać - no może nie popełniłam takiego samego szaleństwa - chyba nie starczyło by mi odwagi ale popełniłam kilkadziesiąt innych z których teraz patrząc z perspektywy mogę się śmiać - czego życzę i Tobie :) Dobrze że Kłapołuchy odszedł na drugi plan życie jest za krótkie żeby je tracić na rozmyślania typu co by było gdyby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki :))) fajnie, że uważacie podobnie... powiem Wam, że im więcej czasu mija i myślę o tej naszej ostatniej z Klapouchem rozmowie to wczesniejszy entuzjazm jaki po niej miałam ustępuje teraz miejsca takiemu własnie niesmakowi i pozostaję w nieustającym zdumieniu, że ten człowiek nie widzi rozdźwięku między tym jak ocenia innych a tym jak sam postępuje... smutne to, ale nie zmienie tego i już nie chcę się nad tym zastanawiać, mam nauczkę i wystarczy. swoją drogą - taki Kłapouch, takie to niby biedne, nieporadne i niesmiałe, a niejedno w życiu chłopak przeżył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Czyli jednak to wydarzenie na 1 randce miało wpływ na jego stosunek do Ciebie, a myslalam, że nie, że on i tak nie byłby zainteresowany. Jednak nie wiadomo jak wasza znajomość by się potoczyła, gdyby 1 randka była "grzeczna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda was wyzwoli
"swoją drogą - taki Kłapouch, takie to niby biedne, nieporadne i niesmiałe, a niejedno w życiu chłopak przeżył " Ma facet nieodparty urok albo tego cosia jak to kobiety nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniliowa - no tak, ale wiesz... ja sie już nad tym nie zastanawiam, a pewnie wtedy bym się nie dowiedziała jakie ma \"bogate\" doświadczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie tam wydaje ze
on skłamał ze ma takieeee wielkie doswiadczenie w tych sprawach, nie wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tu po mnie
ja też nie wierzę, że on ma takie bogate doświadczenie, bo niewiele dziewczyn lubi robić loda na początek znajomości. Takie zachowanie przychodzi razem z poznaniem ciała partnera. Wybacz Asiorku, ale to z Twojej strony był wybryk niekontrolowany. Rysowałaś przed nami jego obraz, jako wstydliwego młokosa, a tymczasem on jest po prostu... zwykłym sztubakiem i z zadartym nosem do góry. Ale to też nie Twoja wina, bo taki się jawił w Twojej wyobrażni. Trzymam kciuki za nową znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GEJSZA88 \"!jakim prawem sklasyfikowal cie od razu jako latwa panne ,lodziare czy cos w tym stylu skoro cie nie zna!I \" chyba sama sobie odpowiedziałaś - bo obciaga facetowi ktorego nie zna, ba do tego w publicznym miejscu :D \" ale czemu zawsze dziewczyna ma wyjsc na dziwke a facet jeste swiety?\" życie :D to ona tutaj napisała nie on :) \"Bo przedstawil sie jako latwy ch*jodajek na dodatek zalosny i niepowazny\" zabawna jestes :D wybielasz ją ze \"bylas pijana...do konca nie kontrolowalas sie\" po czym piszesz ze on to chujodajek i ze załosny. a pamietasz kto tego chujka do paszczy wział?:D Nazywajac go dziwkarzem i chujodajkiem nazywasz ja kurwą i lodziara. Wiec sie zdecyduj czy oboje sie zapomnieli czy oboje... ;) Inkwizycja \"Chyba dobrze że odbyliście taką szczerą rozmowę i powiem Ci, że moim skromnym zdaniem pan okazał sie strasznym F I U T E M szufladkując tylko Ciebie a nie Was oboje i jeszcze przyznając się ze taka sytuacja zdarzyła mu sie nie raz . Ktoś napisał, że to pewnie on sam prowokuje takie zachowania i pewnie coś w tym jest.\" hahaha kolejna co wybiela :D jak ten facet niby to prowokuje ? ta wasza \'niepokalana\' aska sama rozpora mu rozpiela i wzieła do papy :D ciekawe czy asiorek do swojego tulipana pobiegnie z wynikami testu na hiv , w koncu tez miała swoja przygode :D Izóchnaaaa \"No bo kłapouch jest pewnie tak prymitywny jak te wszystkie osóbki, które śmią oceniać Asiorka jako zwykłą dziwkę\" zabawne ze ty jakos nie masz problemow z ocenianiem ludzi po paru linijkach tekstu :D \"jemu się wydaje, że on jako facet który miał niejedną taką sytuację jest bardzo \"czysty\" i dobrze prowadzący się chłop\" tak powiedział ? czy ci sie wydaje ?:> \"Porządny i szanujący się facet nie będzie wkładał fiutka każdej chętnej na pierwszej randce, a tymbardziej kobiecie, do której ma powazniejsze zamiary\" no zobacz :D robisz takie załozenie ale chyba zapominasz ze to działa w obie strony :D porzadna kobieta nie bedzie obciagac na pierwszej randce tym bardziej jesli jej zalezy:D ah ta hipokryzja :D oburza cie to ze tak łatwo ja zaszufladkował jednoczesnie sama szulfadkujesz jego :D \"Ma facet nieodparty urok albo tego cosia jak to kobiety nazywają.\" albo wie jak poznać lachociaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś w tym jest
co napisałeś. Ale oczywiscie zaraz cie tu zjadą, przygotuj się na atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"skoro uzurpował sobie prawo do oceniania i szyfladkowania Asi , to niech zrobi najpierw sobie rachunek sumienia i pomyśli, czy sam jest taki porządny...\" i jaka jest puenta twoich wynurzeń ?;> po co on ma robic? widzisz problem polega na tym ze on nastepnego dnia wstał i nie robił sobie problemow z tego ze mu laska obciagneła, było fajnie i super. ona za to postapiła wbrew własnym zasadom , obciagneła a potem miała moralnego kaca :) on nie musi myslec ze jest porzadny czy jest kurwiarzem , wystarczy ze moze spojrzec w lustro nastepnego dnia :) \"twoj problem książe polega na tym, że nie czytasz ze zrozumieniem - Asia przyznała, że zdarzyło się to jej raz, natomiast on przyznał, że nie jeden raz miał już taką sytuację, i nie wierzę, że co do każdej miał jakieś poważniejsze zamiary, a do Asi przyznał, że miał...po swoich licznych doświadczeniach potrafi zapewnie przewidzieć takie sytuacje więc daruj, ale mógł tego Asi oszczędzić, ale cóż - wolał jej jeszcze popychać tam głowę...\" no i co ze raz? ze raz to za mało ? znasz powiedzenie ze po alkoholu pokazuje sie prawdziwe oblicze człowieka ?:D On mogł oszczedzic tego asi?:D o kurwa :D kobiety juz mózgu nie maja ? \"a potem bezpardonowo powiedzieć , że ją odpowiednio zaszufladkował - wybacz, ale jest to bezczelne, wiec nie będę szczędzić w swoich osądach takich osób....poniał ??? czy łopatą trzeba do mózgu ?\" ty nadal nie pojmujesz dla mnie on wcale nie jest swiety. ona juz tez nie :D kapisz? \"a poza tym maluteńki książe tobie do buzi nie brała, więc ty tymbardziej nie masz prawa jej oceniac i nazywać lachociągiem czy rzucac tekstów - do paszczy brała.\" gdyby nie napisała na forum to bym nie komentował. skoro napisała to musi byc przygotowana na komentarze pozytywne i negatywne równiez ;) a ze do paszczy brała to sama ona napisała :D \"widać , że wybielasz jego, natomiast ją osądzasz...więc zapytam - dlaczego ? \" twoj za to problem polega na tym ze pod wpływem emocji nie umiesz czytac ze zrozumieniem - zacytuj mi jeden tekst w ktorym go wybielam , w ktorym mowie on postapił dobrze ;) \"dlaczego nie ocenisz sprawiedliwie ? masz satysfakcję jakąś , że sobie po niej pojeździsz , bo napisała o swoim potknięciu ? jakiś uraz do kobiet ? hm ?\" buahaha sprawiedliwie znaczy po twojemu?:D satysfakcje mam czytajac teksty takich hipokrytek jak ty :) ja patrze na sprawe kompletnie bez emocji , ty za to reagujesz bardzo emocjonalnie... czyżbys miała na swoim koncie jakies \"potkniecie\" ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM CIE KSIAZE
Faktycznie, zeby laska zrobiła loda na pierwszej randce, musi byc cos z nią nie tak a pozniej jeszcze żywi jakieś pretensje że facet ją zaszufladkował. Widocznie on korzysta z życia, robi to bo jest niemoralny, a takich lasek co mu zrobią dobrze nie traktuje powaznie, tylko wezmie co mu panna daje i wyrzutów sobie potem robil nie bedzie. To on czerpał przyjemnosc, natomiast autorka tą przyjemnosc mu dawala sama nic nie biorac, klęcząc przed nim poniżająco w toalecie.... Ja bym w zyciu czegos takiego nie zrobiła, nawet po alkoholu a nie jedną zakrapianą impreze mam za sobą. Jesli bym natomiast zrobla cos takiego, nie warzyłabym się powiedziec ze jestem porządna bo to lekko sprzeczne z faktami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, do wszystkich oburzonych na księcia... \"Nazywajac go dzi**arzem i ch*jodajkiem nazywasz ja k**wą i lodziara. Wiec sie zdecyduj czy oboje sie zapomnieli czy oboje... \" tu przecież wyraźnie napisał jakie ma zdanie o kłapouchym;] co wy chcecie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olech
maly ksiaze ma racje! czemu tylko on jest winiony za to co sie stalo? aska jest robiona na swieta, ale przeciez to ona sie schylila i zaczela mu loda robic! a ze jemu zrobilo sie przyjemnie to podtrzymywal jej glowe ale prawda jest taka ze nie musiala tego robic i bardzo dobrze o tym wie! wina jest po obu stronach bo jej nie powstrzymal ale wyobrazcie sobie sytuacje ze on gdy aska sie schyla i rozpina rozporek mowi "nie rob tego" ciekawe czy wtedy byloby jej lepiej gdyby tak ją upokorzył, wtedy by dopiero miala moralniaka! "jest mi wstyd bo bylam pijana i chcialam zrobic mu loda a on powiedzial "nie" jest mi teraz tak wstyd.. jak moglam chciec zrobic cos takiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemerytoryczna uwaga
Asiorek- niech Cie opatrzność chroni przed tymi poplecznikami, bo z krytykami dasz sobie łatwo radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mały książe
krótko, zwięźle i na temat - :D, uwielbiam Cię i Twoje trafne komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×