Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość serial brazyljana
Asiu :D podoba mi się dzisiejszy odcinek:) pisz koniecznie codziennie jak to wygląda:) szkoda że weekend przed nami i nie będzie odcinka "w pracy" :D:D Bożeeeee co za sierota z Kłapouchego, podejrzewam że dużo gokosztują takie uwagi w Twoją stronę. Podejrzewam że on się obawia zaprosić Cię na randkę bo boi się że mu odmówisz ( w końcu sama go zapewniałaś, że załujesz tego co się stało na 1 randce). JA wiem że jeszcze będzie happy end jak tylko gościu się zbierze na odwagę:) też siędząć w pracy zastanawiam się co u Asi:) jakby była moją dobrą kumpelą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może powiesz na coś o sobie
Asiu:) niekoniecznie od razu miasto i firma, ale może opisz swoj charakter i wygląd:) bardzo jestem tego ciekawa, chcialabym sobie Ciebie w koncu zwizualizować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serial brayzljana - haha:) no kochana, ale i tak był bonus przez ostatnie 3 dni, że był w pracy!!! a przecież tego nie było w scenariuszu i normalnie pewnie byłaby posucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie że w każdym serialu są nagłe zwroty akcji więc ja czekam na coś takiego z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial brazyljana
to prawda , dlatego cieszę się że dzięki temu coś się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska czy twój inny nick
to "brum"? bo jeśli tak to znamy się z innego topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem brum, ja w ogóle rzadko piszę na kafeteri, wczesniej nigdy nie zakładałam żadnego topiku na uczuciowym... to był taki spontan, i byłam pewna, że temat umrze po 3 wpisach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska czy twój inny nick
ahaaa macie podobny styl wypowiedzi i tak samo macie w sobie coś co powoduje, że darzy się was ogromną sympatią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monixara
Alez on Cię zaczepia :D szkoda że te zaczepki sa takie dziecinne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Asiu on Cie podrywa! Moze te zaczepki sa dziecinne ale on sie przeciez stara :D i wedlug neigo robi naprawde wiele i moim zdaniem przeciez lepiej jak tam Cie podrywa z zartem niz mial by byc jakis super powazny i odrazu wyznawac CI milosc czy cos takiego a tak kroczek po kroczku staje sie coraz odwazniejszy wiec moim zdaniem cos z tego bedzie tylko prosze nei skreslaj go juz teraz jak on zaczyna sie robic odwazniejszy moze on wlasnie potzrebowal czasu aby to wszystko przemyslec :D Flirtuj z nim tak samo jak on z Toba :) Do dziela Asiu, my wszystkie tu trzymamy kciuki za Cebie bardzo bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli moje gusla zadzialaly! ;-) No co? Asiorek, sama prosilas o czary, to sie stalo... Jest blizej i dluzej przy Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia fajna babka z Ciebie
Jesli o mnie chodzi to mieszkam w najwiekszej wsi w POlsce czyli Warszawie.... troche nad tym ubolewam, bo zakochana jestem w polskim wybrzezu, polskim morzu, najlepiej czuje sie nad Zatoka Gdanska.... Moze Asia tez z Wawki????? I tak nam nie napisze, w sumie to ja rozumiem, ale Asiu na swieta moglabys zrobic nam maly prezencik i troche rabka tajemnicy uchylic....co Ty na to????? A co to Klapoucha to urocze to troche, jak Asia napisala o tym spojrzeniu w oczy.... az mnie dreszcz przeszedl, przezywalam podobne sytuacje, a niepewnosc i dreszczyk emocji nadaja im swoistego uroku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Asiorek- Propozycja rehabilitacji twojego kregoslupa to jak na klapoucha calkiem niezly wyczyn Ja wciaz twierdze ze on nie wierzy w siebie majac przed soba madra zalotna atrakcyjna kobiete A sytuacja z pierwszej randki peszy go bardziej niz ciebie:) Moze mu alkoholu trzeba wlac do kawy po kryjomu???:) I tez jestem ciekawa jak wygladasz:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tajemnice trza szanowac... Mysle, ze najlepsze jest to, ze mozemy Asiorka sobie wyobrazac kazda na swoj sposob- kazda ma jakas zyczliwa osobe, do ktorej moze sie odniesc, by sobie Ciebie, Asiorku, wyobrazic. Ja mysle, ze masz wspanialy usmiech i blysk w oczach, to jest najwazniejsze, reszta jest w stylu- dla kazdego cos milego, ale okryte tajemnica na wieki wiekow. A to co sobie wyobrazam o Tobie wystarczy za wszystko- jesli sa te dwie rzeczy, to nawet najbrzydsza dziewczyna wydaje sie sympatyczna i pociagajaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Asiorek tez nei powinien podawac gdzie mieszka i ogole bo jeszcze sie stanie tak jak w temacie \"jakas pipia miesza w moim zwiazku\" gdzie dziewczyna podala jak ma na imie i gdzie mieszka i juz co po niektorzy zaczeli jej szukac na naszej klasie i chlopaka o ktorym pisala wiec nei chce aby cos takiego tutaj sie stalo bo nigdy nei wiadomo kto wejdzie i czy nie odwali jakiejs glupoty aby na zlosc komus zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy Asia nie może podać
kilka swoich cech charakterystycznych? Jak z wyglądu tak z charakteru?:) żauwazyłam że Asiu nie odpowiedziałaś na mój komenatrz, przepraszam że jestem pod pomarańczką ale ma to swoje powody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia odpowiada KADZIELNICOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah
może to Kłapouch, skoro tak się dopytuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
Ale by były jaja, gdyby Kłapouch przypadkiem wlazł na ten topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tu po mnie
żadnych jaj by nie było kłapołuch wydaje mi się fajnym facetem, ale... nieodważnym Asia jest przebojowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta piosenka wiele Asi powie
Trzeba zlikwidowac przewe miedzy "piosenka" a przecinkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaaaam to dobre -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapouch pisał wczoraj do mnie na gg, ale mnie nie było, bo spałam ;) Teraz zobaczyłam... ciekawe o czym chciał pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohoohohohoh
asiorku a co dokladnie napisał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupalenia
na sylwka chcial Cie zaprosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×