Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość do nuwandy
przestan juz pisac sama do siebie! twój post umknał bez wiekszej uwagi wiec daj na luz i nie pisz sama do siebie. ASIoRKU - idź na herbatkę z klapim, jak z kumplem, chyba mozna nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez zauwazyłam i się pozegnałam :) A post składał sie z tych kilku przydługich części - zauwaz że pisałam w bardzo krótkich odstępach czasu i to dość późno więc odzewu raczej się nie spodziewałam ;) Z resztą... jak ktoś powyzej - usuwam z ulubionych. Niekoniecznie z powodu przeoychanek, bo jakoś mi one nie przeszkadzają (nie czytam po prostu) lecz w związku z tym ze raczej nie przypuszczam by cos nowego się wydarzyło. Jeszcze raz powodzenia i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolabogaa
no to w końcu możecie się zająć swoim życiem, i w końcu same sobie chłopa znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dalej dzialo
z niepokojem wyczekuje na rozwoj wydarzen.Asiorku napisz jak sie rozwija sytiuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklll
z jakim niepokojem? odbiło Ci? :D w każdą sytuację się tak wczuwasz? niektórzy naprawdę nie mają własnego życia i podniecają się cudzym masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tu po mnie
ja też czytam regularnie, chociaż rzadko się wypowiadam. Wara od topiku tym, którzy drwią i kpią sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depeszka15
A moze on po prostu dostal to co chcial na pierwszym spotkaniu i nie jestes mu juz dluzej potrzebna? :P coz kochana, madra POLKA po szkodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Asiorek- kiedy herbatka z Klapim? Mysle ze na kolezenskim spotkaniu oko w oko wiecej mozna sobie wyjasnic niz przez telefon Moze te niemile wrazenia wreszcie zostana bezpowrotnie zatarte Ciekawa jestem jego zachowania na tym spotkaniu:) Pozdrawiam goraco PS. Szkoda ze niektore osoby tak zasmiecily ten topik Temat loda i dyskusje na jego temat bedzie sie tu pewnie pojawial do samego konca- a szkoda bo to juz przestarzale i przewalkowane na wszystkie strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna
Asiorrku co u Ciebie? Byłaś na herbatce z Kłapim? Napisz do nas kilka słów, bo życzliwi Tobie czekają na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaa
Asiorku :) kochana przepraszam cię najmocniej - ale tym sposobem możliwe, że moderatorzy będą czuwać nad tym topikiem...poczekaj jeszcze troszkę i będziesz mogła nam napisać, co się u ciebie dzieje. Pozdrawiam serdecznie - i mam nadzieję, że wszystko u Ciebie jest ok :) ciepłe pozdrowienia dla nuwandy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nie zaglądałam tu jakiś czas bo nudno sie zrobiło i ciągłe utarczki zanizały poziom tego topiku jak również nie miały nic współnego z jego tematem ja rozumiem że w naszym kraju jest do pewnego stopnia wolność słowa ale na litość Boską - to co się o kimś sądzi nie zawsze trzeba głośno wypowiadać a co niektóre osądy i słowa należy zachować dla siebie wymaga tego cos takiego jak \\\"posiadanie taktu\\\" - o ile wie się co to jest Izuchna szkoda, że z fajnych wypowiedzi zrobiło się takie błoto. Mały Książe - nie powinieneś za wszelką cene starać się przekonywać innych a rpzy tym obrać osoby które się wcześniej wypowiadają inaczej niż Ty. Słowem: wróćcie do tematu - to nie topik o ocenianiu innych i tego co kto myśli tylko porad dla Asi która była w dołku ale na szczęście udało sie jej szybko z niego wyjść. A tak wogle to jak herbatka z Kłapim, Asiu? Odbyła się. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innych topików
Kaczuszka nie przesadzaj. Nie raz były zakładane tu różne tematy a autorzy byli wręcz mieszani z błotem (chocby ja) zawsze sie tak dzieje, tymbardziej że autorka do świętych nie nalezy. Zobiliscie z niej prawie dziewicę i bronicie jak lwice, a to temat jak kazdy inny tylko nabrał takiej popularności bo własnie ludzie podniecaja sie cudzym zyciem jakby nie mieli własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikogo niebronię - każdy zasługuje na to co sam osiągnął ale nie należy tu od razu skakać sobie nawzajem do gardeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaa
pozdrawiam :) święta to była Matka Boska - a nasza Asia to normalny człowiek jakich miliony na tym świecie ... Jak ktoś ma w sobie zapędy sadystyczne, to dla przyjemności będzie złośliwy...ale teraz nad tym topikiem czuwają moderatorzy. Asiu uśmiechnij się chociaż tajemniczo do nas :) i odezwij :) Ja pędze na kurs, może zaglądnę wieczorkiem, pozdrawiam wszystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolabogaa
na kurs? chyba e-lerningu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać niektórzy są jak dzieci, ciągle to samo powtarzać lubią i przedrzeźniać innych - ktoś tu wcześniej prosił aby takie wpisy kierować na inny osobny topik gdyż te złośliwości nie tyczą sie tematu przewodniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaa
niunia :D zapisałaś się tam ? przyszłaś się nam o tym pochwalić ? no to gratulujemy...:) kaczuszka :) ona mnie bardzo lubi hahahaha :D fakt nie ma to nic wspólnego z tematem, ale jak widać są typy, które wywalisz drzwiami to pchają się oknem :) pozamykasz okna to wlezą kominem :D Ciekawe co Asiorek robiła w wekeend i czy w ogóle się do nas odezwie...w każdym razie pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izóchna no nieładnie, nieładnie... znowu zaczynasz?? Uważaj bo pani moderator się zdenerwuje i cię wykasuje :P \"kaczuszka ona mnie bardzo lubi hahahaha fakt nie ma to nic wspólnego z tematem, ale jak widać są typy, które wywalisz drzwiami to pchają się oknem pozamykasz okna to wlezą kominem\" - hmm... a ty którędy wlazłaś?? :P i znowu nie na temat...:O \"Ciekawe co Asiorek robiła w wekeend i czy w ogóle się do nas odezwie...w każdym razie pozdrawiamy \" - heh -jedyna twoja rozrywka w życiu :\" ciekawe co asiorek robił\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przyszłaś się nam o tym pochwalić" - kurs poprawnej polszczyzny też by się przydał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź coś na uspokojenie
niunia i rzy okazji kup sobie nerwosol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, niuniaaa 🖐️🌻 w sumie mialem juz nie wchodzic tutaj, ale widzac, ze topic zyje... dno i piec metrow mulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam 🖐️ - muła to ja regularnie widuję tutaj jednego ,ale kultura nie pozwala mi Izóchny wymieniać z nicka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam cię
ciekawe co teraz słychać u autorki tematu? jak myślicie? może ktoś ma jakieś wiadomości albo chociaż się domyśla?:D p.s. wydaje mi się, że watek z "tulipanem" to ściema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×