Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość mam cię
czemu nikt tu nic nie pisze? :( taki fajny topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan - club niuni -ogłoszenie
zbieramy 1 % podatku od każdego chętnego podatnika !!! cel I - zakup całorocznego zapasu "stoperan" dla naszej kochanej niuni. cel II - zapewnienie dożywotniej opieki psychiatrycznej dla naszej uciemiężonej niuni. choroba rozpoznana - przewlekła biegunka oraz obsesja na tle Izóchny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchna nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Izóchna - co ty masz z tą biegunką?? Może lepiej nie wiedzieć... :P:P:P Jakoś często motyw biegunki pojawia się w twoich \"wypowiedziach\" :D:D:D:D Jakieś złe doświadczenia odcisnęły takie piętno?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie asiorku
nie przejmuj sie tymi głupimi gadkami i napisz co u Ciebie, bo chyba wszyscy są ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Asiu, dawno nie czytalam Twojego topiku. Widze ze sporo sie dzieje u Ciebie, a co z panem od tulipanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larka
asiorekkk a co ci serce podpowiada? Pewnie masz teraz bałagan w głowie? Trochę ci Kłapouchy namieszał co? :) PS: Nie czytaj tych beznadziejnych wypowiedzi nie związanych z tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECIEZ TO NIE AŚKA
ŚLEPE CZY CO????? MA 2 X K NA KONCU NICKA A AŚKA MIALA 3XK:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchna nie ośmieszaj się
I wyszło szydło z worka. Łatwa jesteś, Asiu.łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaa
niuniaaaaa heh Izóchna - co ty masz z tą biegunką?? Może lepiej nie wiedzieć... Jakoś często motyw biegunki pojawia się w twoich "wypowiedziach" Jakieś złe doświadczenia odcisnęły takie piętno?? wiesz :D biegunkę to ty masz , widać to po zachowaniu :) idź teraz ładnie i grzecznie umyć dupkę i do łóżeczka :) i nie szukaj mnie obsesyjnie na innych topikach :) dziewczyny niunia dzisiaj za priorytet postawiła sobie odnalezienie mnie na innych topikach - trzeba mieć nieźle z głową :) Asia nie martw się - kał będzie wysprzątany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaa
ależ niuniu :) z tobą i dla ciebie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izóchna, Ty grafomanko, idź już spać i odczep się od Niuni. Sprawdź lepiej, czy Cię w łazience nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały książę - bystrości Ci chłopie brak! :) AsioreKK to nie ten AsioreKKK! Widzisz różnicę? Pewnie ktoś się podszywa... I to po chamsku... :/ Wiem nawet kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) to fakt, dawno mnie nie było, ale to dlatego, że dużo sie dzieje i w pracy i w zyciu :) jestem z tulipanem i po prostu nie mogę się nadziwić jaki jest ten czlowiek, codziennie odkrywam kolejne jego cechy i jestem pod wrażeniem... cały czas mnie zaskakuje pozytywnie i zaczynam wierzyć, że to naprawdę może być coś pieknego i ważnego w moim zyciu... a Klapouch... hmm... nie spotkałam się z nim, nie wiem czemu ale naprawde nie mialam ochoty... napisałam, że jestem zajęta w weekend i że dam znać kiedy będę mogła... póki co jakos mi nie ciągnie do spotkań z nim, spędzam dużo czasu z tulipanem i chłonę tego człowieka i nie możemy sie soba nacieszyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Asiorku :) :) :) lekka sprawdziłam i w łazience mnie nie było :) ale w łóżku za to tak :D książe - a co tam pomyłki się zdarzają najbystrzejszym :) pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszymy się Asiu
Kieruj się serduchem i przeczuciem. Pisz częściej, bo jesteśmy ciekawi co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
sie nasza Asia odkochała w Kłapołuchym i zainteresowała nowym obiektem. A tak przezywała, że to on, wdychała i wogóle a tu tak szybko nowy obiekt. No no. Szybka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie szybkoooo
to ty pierdolisz!!!!!!!!! jakie szybko. zauważ kiedy topik był zakładany, bardzo długo latała za tym Kłapouchem, za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serial brazyljana
super Asiu ze \Ci sie uklada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak po 2 miesiącach
z kawałkiem sie odkochuje z takiej wielkiej \"miłości\" i przelewa na inny obiekt to chyba cos nie halo. Przypomnij sobie jakie to miało byc silne uczucie. Miało byc, było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ale na nieszczescliwa milosc najlepsza jest podobno ta druga...:) a wiec powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ma sie z nim spotykac?mial swoja szanse. stracil ja!:) niech sobie zyje z tulipanem:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynko z zapałkami
a dlaczego masz tak mało postów napisanych ? to twój nowy nick ? czy jesteś nowa na kafe ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynko z zapałkami
achaaaa :) skoro tak mówisz to pewnie tak musi być. a zapałek już nie produkują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×