Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość Asiorkkkkkkkuuuuu
co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki - jestem z Tulipanem i jest jak w bajce, przysięgam :) Nigdy nie sądziłam, że może mi się zdarzyć takie uczucie, spędzilismy własnie ze sobą cudowny weekend, najlepszy w całym moim zyciu, moge z tym człowiekiem być bez końca, rozmawiamy, smiejemy się, jest cudowna chemia i iskrzenie między nami :D Kłapouchy tymczasem ostro napiera, w pracy jest teraz wcześniej, w piatek znowu mnie smsowo zwabil na kwaę do kuchni, potem wysłał wieczorem smska żebym weszłą na gg (byłam z Tulipanem więc ... ;) ), w tej kuchni cały czas nawiązywał do obiecanego wyjścia na herbatkę... ale ja póki co nie mam jakoś czasu, ale przede wszystkim nie mam naprawdę chęci... w piatek ta rozmowa była cięzka i płytka jak uliczny chodnik, naprawde musiałam się wysilać żeby jakos to szło, z Tulipanem chłoniemy sie bez końca, potrafimy rozmawiać do rana o wszystkim... chciałabym żeby tak juz zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaauuuuaaaa
Asiu, to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinko
super, ale jaja z tym kłapouchem... teraz lata za tobą!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Asiorekkk- niech teraz kalapouch lata:) Jak ty latalas plakalas kombinowalas by zblizyc sie do niego to udawal greka Teraz ty grzeka udawaj:) CZAS MINAL najwazniejsze ze jestes szczesliwa z tulipanem i przestaly cie dreczyc mysli o klapouchu :) :) Swoja droga- zawsze tak jest Jak juz pojawia sie ktos inny to slamazarny poprzednik zaczyna dzialac:) :) :) szkoda ze za pozno Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mu ,ze z kims jestes nie wiem ,ze chce ci sie jeszcze w to z klapouchym bawic,skoro niby ten tulipan taki fajny bo chyba juz niczego nie rozwazasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiora222
asiorekkk układa sobie życie z tulipanek więc temat się zakończył!!!!!!!!! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supeeer aska
gratulejszyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję Asiorku
aczkolwiek żałuję, że topik umarł :( Miałam go w ulubionych i regularnie podczytywałam, w pewien sposób nawet utożsamiałam się z autorką, bo też podobne głupstwo popełniłam :) Będzie mi brakowało przeżyć Asiorka, no ale wszystko co dobre, szybko się kończy. Czuję ten sam ból po skończeniu dobrej książki :) A dla Ciebie droga autorko 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Życzę dużo szczęścia z tulipanem :) I mogłabyś skrobnąć od czasu do czasu co tam nowego słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia nie powie
bo po cichu liczy na Kłapouchego. Jego starania łechcą jej próżność :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga.....
to powyżej napisała niunia hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sądzę
Niunia zawsze pisze na czarno. A co, Izóchna, nie stać cię na podpisanie się swoim czarnym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchna nie opowiadała się przeciwko Aśce jak ta wypowiedź powyżej mówiąca za autorstwem kogoś kto jest przeciwny autorce - jak niunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też myśle
że po Aska przyznać sie nie chce do tego że z Klapouchym coś by jeszcze chciała. Gdyby ją już nic nie ciągnęło d niego i nie liczyła na niego to otwarcie by mu powiedziała: sorry ale nie spotkamy sie bo zaczełam sie z kims spotykać i nie chce tego psuć. A tu taka furtka zostawiona. Bo ciężko z niego zrezygnować. Tylko oczywiście nam tego nie powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem na pomarańczowoo
Nie tylko niunia wypowiadała się negatywnie na temat Aśki i całej tej historyjki. Dlaczego przypisujecie autorstwo złośliwego (i słusznie złośliwego, ja byłabym dosadniejsza) posta powyżej? Niunia miała odwagę podpisywać się czarnym nickiem i miała cały czas to samo zdanie. Nie sądzę, żeby uciekała się do pisania na pomarańczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:) ale mnie ubawiła czyjaś opinia, że jeszcze coś bym chciała z Kłapouchym... :D jasne, że bym chciała... mieć z nim normalne koleżeńskie relacje i tyle :) jestem z tulipanem i jest mi tak dobrze jak nigdy z nikim, facet po prostu wychodzi z siebie żebym sie w nim zakochała i musze przyznać że dobrze mu idzie :D A z Kłapouchym może się przejdę na tą herbatkę kiedyś... póki co jakos mnie nie ciągnie, no i czasu też mam jakos mniej ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :) Asiorek - serdecznie pozdrawiam i powiem Ci tak :) kieruj się tym, co podpowiada Ci Twoje serducho :) Trzymam za Ciebie kciuki i szczerze życzę powodzonka :) Ciekawe, że ktoś \"postronny\" tak wnikliwie analizuje, co się na tym topiku dzieje :) i uwaga!!! - pojawiły sie 3 zupełnie nowe nicki :D , i akurat te 3 zupełnie nowe osoby zechciały \"coś\" jeszcze w tym temacie powiedzieć :D , żeby było śmieszniej - to akurat zgodne z poglądami pokroju niuniii :D:D:D. Tylko spróbujcie sprawdzić te 3 nowe nicki, ile mają postów napisanych :D, i co ??? akurat u wszystkich 3 jest to \"zakamuflowane\" :D :D:D Pani cenzor - już tradycyjnie - sprawdzi te nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izóchna skończ z tą obsesją na moim punkcie :P Ja ZAWSZE pisze na czarno ( w przeciwieństwie do ciebie ) i już daaaaaawno się wypowiedziałam w tym temacie, co o autorce i całej tej syt. myślę , jak jeszcze tobie mało to leć do pani moderator i się upewnij :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe, że ktoś "postronny" tak wnikliwie analizuje, co się na tym topiku dzieje i uwaga!!! - pojawiły sie 3 zupełnie nowe nicki , i akurat te 3 zupełnie nowe osoby zechciały "coś" jeszcze w tym temacie powiedzieć , żeby było śmieszniej - to akurat zgodne z poglądami pokroju niuniii ." - hahahaha jakie to dziwne , że ktoś się ze nną zgadza - jak można się zgadzać z moimi poglądami na temat robienia lodów na pierwszych randkach - SHOCK :D:D:D "Tylko spróbujcie sprawdzić te 3 nowe nicki, ile mają postów napisanych , i co ??? akurat u wszystkich 3 jest to "zakamuflowane" - - normalnie jak w kryminałach Agathy Christie :D:D:D heh i co "Pani cenzor" już sprawdziła czy też ma dosyć twojej obsesji Izóchno i sobie odpuściła?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ksy ksyyyyyyy niuniuuuu :D zaglądasz tu jeszcze tak obsesyjnie ??? przecież wszystko w tym temacie ponoć napisałaś :D. :P aaaach rozuuumiem - mnie szukasz :) ja też ciebie lubię :D :D faktycznie jesteś rozemocjonowaną histeryczką :D zgadzam się z innymi :P paaaa malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchna ( strażnik Teksasu heh) zabroń mi tu zaglądać :P:P Mama nie mówiła , że to nieładnie tak plotkować o nieobecnych?? :D:D Byłoby dziwne gdybym nie zareagowała - bye bye :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zgadzam się z innymi" hmm ... z jakimi innymi ?? :D:D:D:D heh ja też zgadzam się z innymi co do opiniii o tobie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane powiem tylko, że los wie co robi :) jestem z tulipanem i jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd :) :) :) z kłapouchem udało mi się zamienic pare słów w przelocie w ostatnich dniach bo przychodzi teraz wczesniej, ale nie ma o czym gadać... nie dorasta do pięt Tulipanowi, człowiek jednak jak jest zakochany (zauroczony) to jest taki ślepy... Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cała prawda o tobie Asiu
nie dorasta do pięt Tulipanowi - to zdanie mówi o tobie wszystko :-o. Przypomnij sobie, co zrobiłaś na pierwszej randce Kłapouchowi. Czy Tulipan o tym wie? Może powinien się dowiedzieć, bo jak coś co z nim nie wyjdzie, to tez go tak podkreślisz. Płytka jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka prawda co ty gadasz? Znowu to samo. Kazdy z nas zrobil jakas glupote w zyciu mniej lub bardziej szalona niz Asia. Wiec nie swiruj o calej prawdze o Asi ;/ Nie dorasta do piet tulipanowi , bo tulipan biega stara sie i robi wszystko zeby zdobyc Asie,a z Klapim bylo raczej na odwrot,on olewal a teraz nagle poczul sie zagrozony to sie zaczyna starac. O to chodzilo pewnie autorce. Ja tam kolezanko zycze ci szczescia :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tori10
Ja tez asiorkowi szczescia zycze!! Niektorzy to by chcieli zeby asiorek przywdziala szaty zalobne i do konca zycia oplakiwala klapoucha Albo zeby czekala na jego znak do usranej smierci Albo zeby napisala sobie na czole "zrobilam loda" Los zeslal asiorkowi lekarstwo na klapouchego i niektorzy nie moga zniesc ze jest szczesliwa Pozdrowionka dla autorki topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchnaaaa " pojawiły sie 3 zupełnie nowe nicki" ty przypadkiem nie masz jakiejś paranoi prześladowczej ? tulipan na pewno nie wie o obciaganiu na 1 spotkaniu :) czekam z niecierpliwoscia na kolejne informacje z frontu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) Pisząc że Kłapouch nie dorasta do pięt Tulipanowi nie miałam akurat na myśli obdarowywania mnie kwiatami itp., choc to też robi wrażenie :) Ale to nie jest najważniejsze... Po prostu spędzam teraz trochę więcej czasu z Kłapouchem w pracy i mam szansę przyjrzeć się jego zachowaniu, i jednocześnie porównać je z zachowaniem Tulipana, i to nawet nie względem mnie a ogólnie... Kłapouch nie ma obciachu żeby przy mnie zakląć, i w ogole w rozmowie z innymi potrafi być gburowaty, nieprzyjemny... Tulipan ma bardzo dużą klasę, można z nim godzinami rozmawiać o wszystkim... Z Kłapouchym ostatnio w kuchni zaczęlismy rozmawiać to naprawde musiałam się nieźle wysilać żeby cos z tej rozmowy wyszło... A on mówił glównie o tym, jak to mu koledzy zdemolowali na ostatniej imprezie mieszkanie, i generalnie jedyne co miałam po tej \"konwersacji\" to spory niesmak... :O Jednak człowiek jest strasznie zaslepiony jak jest zauroczony i chce na siłe widziec pewne rzeczy... na szczęście w porę otworzyły mi się oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książeeee ! no chyba nie trzeba być bardzo bystrym, żeby zauważyć 3 nowe nicki :D to nawet ty potrafisz...chociaż nie - ty do 3 nie potrafisz liczyć :P Sądzisz, że ktoś nowy przeczyta 130 stron, żeby poprzeć niunię ??? człowieku chyba tylko udajesz tak głupiego i nie chcesz widzieć tej marnej manipulacji :D zresztą - z prędkością światła cedziłes jadem na podszywy asiorkka nie zauważając , że to nie asiorekkk. Poza tym nie interesuj się, czy Tulipan wie o tym lodzie, bo chyba Asia nie musi go o tym informować. Ty pytasz swoją dziewczynę o jej doświadczenia z przeszłości ??? łeeeee jaki burak z Ciebie. Poza tym nie widzę przykładu wpisów tych \"idiotek\", które robią z Asi świetą, więc papa księciunio Asia :) nie ukrywam, że cieszę się razem z Tobą :) Jak widzisz są tu pewne osoby haha szczególnie zainteresowane co u Ciebie słychać - i co byś nie napisała, to zawsze jest źle. Nie martw się i słuchaj zawsze tego, co podpowiada intuicja. pozdrawiam ...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuchna a co Ty adwokat Asi jestes ze sie tak goraczkujesz? Ona nie reaguje na komentarze a Ty przezywasz jak mrowka okres..Ktos nowy ma prawo sobie caly topic przeczytac i to ze ty tego nie robisz nie znaczy ze ktos inny sie zachowa tak jak Ty.I nie kazdy ma takie same poglady jak ty ;) Jest jednak troche osob ktore maja poglady podobne do niuni :D Co do Asi to gratuluje ze sie ulozylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×