Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Tak sobie wlasnie pomyslalam,ze jakby te bokserki tak ladnie nie pachnialy,to pewnie topik juz dawno umarlby smiercia naturalna,bo Asiorek nie ciagneloby tak do tej "sierotki " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkowa - no dokładnie :D bokserki pachnialy i cała reszta też bez zarzutu z tego co pamietam :) o rany, czy ja naprawde się własnie z tego śmieje? :) to dobry znak chyba co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
myszkowa-:D:D:D Mam nadzieje ze to sie nie sprawdzi!Bo to wlasnie jest poczatek (3miesiace)Oby nie bylo tak jak w horoskopie.Dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiorek... przyznam sie ze od paru dni czytam codziennie twoj topic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkowa - hahaha :D pewnie by tak było jak mowisz, na szczęście wszystko bez zarzutu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katioszka ....Barana zaintryguja gleboko odczuwane marzenia sypialniane Ryb. Energicznosc i pewnosc siebie (Twoja) w sprzyjajacych okolicznosciach wyciagnie Ryby ze skorupy niewinnosci. Zas seksualne fantazje Ryb mogą byc niezwykle stymulujace. W takim ukladzie oboje partnerzy bardzo satysfakcjonujaco spedzaja wspolnie czas. Perspektywy sa niezle, zarowno jesli chodzi o zwiazek, jak i malzenstwo –musicie tylko poradzic sobie z roznica charakterow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
myszkowa -az z ciekowosci tez sobie poszukam moze znajde cos lepszego o Nas:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
Asiorek to sie ciesze:D:D Kiedy zostawisz mu ta plyte na biurku??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katioszka...jestes atrakcyjna, obdarzona seksapilem i temperamentem kobieta. Lubisz ruch, zabawe, chetnie opowiadasz dowcipy. Jestes osoba z twardym charakterem, samodzielna i niezależna. Pragniesz sama kierowac swoim zyciem. Cudza dominacje nad wlasnymi decyzjami lub wyborami znosisz tylko na krotka mete. Milunia...z calego serca zycze jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkowa, ale Cię zdrowo kopnęło. Kiedyś też tak miałam tzn. zainteresowanie horoskopami itp. Teraz otrzeżwiałam odkąd pojęłam, że w życiu liczy się tylko osobowość człowieka. Ile znaków zodiaku jeszcze zaprezentujesz na forum? Mam nadzieję, że nie zanudzisz forumowiczów na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
myszkowa- tu mam cos lepszego dla siebie:D:D Ona: On: BARAN RAK Pełen pozytywnej energii związek. Nastąpi jednak odwrócenie ról. On domator, będzie zajmował się domem. Ona pełna werwy i temperamentu zajmie się swoją karierą. Po meczącym, pełnym napięcia dniu, kobieta-Baran w ramionach swojego ukochanego Raka znajdzie prawdziwe ukojenie. On otoczy ją czułością i miłością, która potrzebna jest każdej kobiecie. Mężczyzna jednak nie może poprzestać tylko na wspieraniu swojej partnerki. Musi zająć się również swoimi sprawami. Rak gdy chce, wyzwala w sobie energię, dzięki której jest w stanie zrealizować niemal każde przedsięwzięcie. Niezłym stymulatorem jest partnerka - Baran. Energiczna i żywiołowa, może zarazić swoim potencjałem niejednego. Poza tym, Pan Rak dla tak zwanego: "świętego spokoju", nie może rezygnować ze swoich pragnień, planów czy nawet sposobu myślenia. Od czasu do czasu musi postawić na swoim. Pani Baran będzie zaskoczona i będzie starała się zmienić ten stan rzeczy, ale jednocześnie uszanuje decyzje podjęte przez swojego partnera. Pan Rak nie może każdego wybuchu gniewu swojej wybranki brać do siebie. Musi wiedzieć, że ona w ten sposób rozładowuje napięcia. Pan Rak za to w nieskończoność będzie rozmyślał jak mógł temu zapobiec. Zupełnie niepotrzebnie. W łóżku też powinni dojść do harmonii, zwłaszcza kiedy stery przejmie ognista Pani Baran. Jeśli zdecydowaliście się na wspólne życie, musie zauważać zasadnicze różnice swoich charakterów. Baranie powinnaś pamiętać, że Twój Rak jest wrażliwy i łatwo go zranić, dlatego postaraj "gryźć się w język". Raku wszystkiego co powie ukochana nie bierz do serca. Musisz dać jej trochę swobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silwana... tak jak pisalam tkwie w zwiazku ,ktory niby nie mial szans przetrwania i jakos nigdy sie tym nie przejmowalam,bo oczywiscie tak jak piszesz kazdy jest inna osobowoscia niezaleznie od tego czy laczy nas znak zodiaku!! Uwazam jednak ze cos w tym jest,a Ty nie musisz tego czytac (zreszta wiecej juz pisac na ten temat nie bede) Nie uwazam sie za kopnieta :P a Ty mysl i pisz co chcesz na moj temat! katioszka ... dziekuje za wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
myszkowa juz podaje:-) Ja 16.04.1982 On:22.06.1977. Czekam co teraz mi napiszesz:-):D Nawet wrozke mamy :-) Asiorek jezeli cos powaznego z tego wyjdzie mam nadzieje na zaproszenia na slub:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek... to pisz i zostaw!! bo w koncu sie rozmyslisz,a my tu czekamy z taka niecierpliwoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
myszkowa- ja chetnie przeczytam co nam gwiazdgi wroza, zawsze cos w tym jest:-)No i milo czas leci przy okazji:-):-D Asiorek to napisz jak juz zostawisz ten filmik.A mozesz sie podpisac i usmieszek zrobic i juz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
Gwiazdki mialo byc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkowa... napisałam, że Cię temat zodiakalny kopnął, a nie że jesteś kopnięta /czytaj uważnie/. Pozostałym forumowiczkom życzę miłej lektury znaków zodiaku, bo ja już ziewam, chociaż to na to nie pora. Poznaj człowieka, a nie jego znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
Silwana-to idz spac i nie czytaj! myszkowa napisz prosze co z ta data no jezeli juz napisalam date to ostatni raz napisz. Asiorek chyba sie nie gniewa ;-p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silwana... nie zrozumialam,poniewaz napisalas tylko ,ze mnie kopnelo!! :) Dodam jeszcze ,ze nie zyje tym na codzien! poznaje czlowieka i nie pytam go o znak zodiaku! Nie osadzaj wiec innych po tym jak Ty sie kiedys zachowywalas! Wiem jak rozni sa ludzie i jak mozna zaszkodzic sobie wierzac w to wszystko ..uwierz prosze:) Dziewczyny prosily,wiec napisalam pare slow i obiecuje,ze sie to wiecej nie powtorzy. A Ty nie denerwuj sie tak bardzo i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
myszkowa-ale ja juz podalam date zrob wyjatek, prosze:-) tez nie zyje tym na codzien a poczytac sobie mozna i milo spedzic czas:-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milunia ...uparta jestes :) podaj meila jak chcesz,nie bedziemy zasmiecac topiku i nikomu chyba przeszkadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
Silwana -topik jest dla wszystkich! Asiorek zostawilas ten filmik??O ktorej wogole konczysz prace? myszkowa-nie podam niestety na forum! Jezeli nie chcesz to nie pisz ale mysle ze nic sie nie stanie jak napiszesz a Asiorek chyba nie bedzie zly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro Asi nie ma i piszecie o czym innym napiszcie mi prosze co tam gwiazdy mówią o związku rak (ona)- ryba (on)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×