Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość mieleko
specjalnie trzymasz czytelników w napięciu,że niby czekasz,co się dalej wydarzy.Przestań zmyślać te chore historyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jest chory, to nie pojda na piwo. Typuje dopiero Adnrzejki. Asik- wytrzymaj, prosze. Daj mu czas, niech sie oswoi. A co do filmu- na pewno sie odezwie, ale moze cos mu wyskoczylo, i zwleka, nie chce pisac byle jak i szybko, czeka na wolna chwile, by sie skupic. Spoko! Napisze. Wiem, bo go juz zaczarowalam.... W Twoim imieniu.... Buziaki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik na gg nie musi sie ujawniac, juz do niej zagaduje nawet wtedy, gdy jest niewidoczna... szuka Cie, Asik :-) To dobrze rokuje, znam troche facetow ;-) Ta cytrynka i miodzik by go rozwalila doszczetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakaneczka
tak, była juz taka sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milunia255
Asiorek pewnie poszedl na piwo:D:D:D A my tu czekamy ..:D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie dobrze, bo cichutko zupełnie, już sie zaczynam zastanawiać czy on dostał tą płytę... jak mu ją kładłam na biurku to siedział przy nim inny chłopak, ale mu wyraźnie powiedziałam, żeby to przekazał panu X, obiecał, że zostawi to tak jak jest... no nic, jeśli się nie odezwie to przynajmniej mam jasną i czytelną odpowiedź, ale uważam, że mógłby chociaż podziękować... :O babaruda - dzięki skarbie za te niezmordowane pokłady wiary, jesteś niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawik, zastopuj. Nie jest taki zly. Albo plyta nie dotarla, albo jest strasznie czyms zajety. Przeciez wiesz, jak to wy, faceci, macie. Wyskoczy wam cos, to nie bata, musicie skupic sie na jednym, reszta zaczeka, to sie nazywa mala podzielnosc uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki - jest możliwość, że nie wrócil jeszcze z pracy, wiem, że czasem tak mu schodzi do późna zwłaszcza w piątki, no ale... może czas przestać się pocieszać... no chyba, że siedzi teraz na jakimś piwku... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacykiem go
pewnie że siedzi na piwku i następna mu obciąga...taka sierotka,ale niewinny,porządny facet nie pozwoliłby na coś takiego i to w publicznym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, nawet jesli siedzi na piwku z kolega, to myslami jest tylko i wylacznie przy Tobie. :-D NIEWATPLIWIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacykiem go
chachacha,myślami jest przy niej,ale woli pić piwko z kolegą...a podobno kasy nie miał na piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem babaruda - przyszedł i na maxa wkręcił się w film... :D już mnie czarny humor dopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloratkaaaa
ale faceci tak maja... nie masz o co sie gniewac na niego, tak z nimi juz jest. Slodki, ale bez podzielnej uwagi ;-) 🌼 dla Ciebie ode mnie, za niego, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaaaaaaa
A ja Ci Asiu mówię, że staniecie kiedyś na ślubnym kobiercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faceci tak maja, nie gniewaj sie na niego. To film od Ciebie, to dla niego rownie wazne jak sama Ty. No, nie badz zla, cierpliwosci :-) 🌼 to ode mnie w zastepstwie od romea ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze Asiu, musisz myslec pozytywnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) no to zebrałam podwójnie :D Izóchnaaaaaaaa - wyjście na soczek nawet by mogło tylko być hihi;) dzięki babeczki, dzięki Wam siedzę i się śmieję :) choć sytuacja taka niebardzo... ale powiem Wam, że dziwne to wszystko... nie wierzę, że nawet by nie podziękował, zaczynam się serio zastanawiać czy on to w ogóle dostał... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, skarbie, jesli nie dostal, to przez kolege, wiectym bardziej nie masz czego zalowac, ze sie nie odzywa. Spoko! Cos mi mowi, ze moja znajomosc ludzkiej psyche w tym momencie nie zawodzi- czai sie na Ciebie. Blue Ocean bardzo dobrze napisala wczesniej- zna takich typow od podszewki- moze zastosuj?.... I nie nudz juz, najlepiej jak zajmiesz sie czyms, nawet nie zauwazysz, jak czas Ci minie, no, chyba ze czekasz na niuniee i jej przyjaciolke madziexyz z prawikiem..... oj, nie wywoluj, babo, wilkow z lasu, zbliza sie ich pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×