Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość diabla mam za skora
carismaaa ma racje a moze ty jestes chetna? Dlaczego tak malo jest szanujacych sie kobiet? Czas mi juz zony szukac, a tu same kurewki naokolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
diabla mam za skora... no ja tez bije sie z myslami jaka mne przyszlosc czeka niby pelno tychl lasek naokolo i to nawet ladnych ale co mi po lodziarze ktora miala w ustach penów na peczki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
kurewka nie jestem...jestem przykladna zona :D tylko wiem jak dziwne sytuacje w zyciu sie przytrafiaja! nawet gdybym byla samotna nie mialbys na co liczyc!!! beznadziejna jestes skoro oceniasz kobiety po dwoch czy trzech wypowiedziach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
Pocieszyc a przyklaskiwac to swie różne sprawy. Ja też sie staram autorke pocieszyć, ale nie będe jej przyklskiwać, bo sama taka nie jestem i dla mnie to co zrobiła jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
maluszek tylko gdzie szukac jakiejs porzadnej?? carismaaa ma racje raczej nie ja u ciebie tylko ty u mnie. Lodziary nie szukam, juz to napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
szkoda laski ze tak sie zblaznila ale ma nauczke na przyszlosc jesli chce wyrwac porzadnego faceta to musi mu cos zaoferowac niekoniecznie to co wczoraj tamtemu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
tylko ze ja mam strasznie malego. 7 cm w zwodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
diabla mam za skora...no wlasnie gdzie znalezc kogos normalniego sam zachodze w glowe i nie wiem:( kobiety wq dzisiejszych czasach zeszly na psy sa gorsze od facetow pod wzgledem rozwiazlosci macie to swoje rownouprwnienie Boze jak sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
a najgorsze jest to ze ja mam mniejszego od Ciebie, bo moj ma 6 cm i jak laska go zobaczy to sie smieje a mnie to peszy i wtedy puszczam baki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
No i co z tego ze sie puszczam? Ja jestem z tego dumna, nie krytykujcie mnie. Lubie robic lody i dawac dupy najbardziej zulom na PKP, to takie romantyczne. Uważam że każda dziewczyna powinna iść w moje slady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
maluszek, ale uwierz mi, że sa jeszcze porzadne! Tylko ze jej ciezej zauważyc i jest duuzo mniej. Ale są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
ale ja naprawde nie czuje żeby mi tu ktos przyklaskiwał, czuje wsparcie i to jest bardzo ważne dzis :) dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
diabla mam za skora...no sa niby i mam nadzieje ze je znajde kiedys zanim sie zestarzeje przygnebil mnie ten temat jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pokaz swoja dupe macho
spadac stad meskie niedorobieńce, zalcie sie mamie na kolanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
maluszek mnie rowniez przygnebia, ale caly czas wierze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
to pokaz swoja dupe macho jestes nudny, piszesz nie na temat i nic nie wnosisz do rozmowy. Spierdalaj na topik dla downow INO RAZ! I NIE WAZ SIE WRACAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
co mi po kobiecie ktora kazdy moze miec po 3 piwach o tempora o mores :( robienie loda na imprezie jest chyba trendy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pokaz swoja dupe macho
I co z tego ze jestem meska kurwa? Ja tez lubie lody robic, i lubialem jak mnie stary w dupe posuwal jak bylem maly, wiec wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pokaz swoja dupe macho
sami piszecie nie na temat prukwairze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
Wypieral*j cwelu nikt tu nawet nic do ciebie nie pisze smieciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezuella
na pewno jak będzie miał ochotę na dobrego loda z szybką pracą główki to cię zaprosi autorko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
nie każdy może mnie mieć po 3 piwach... proszę... :O to był facet którego znałam, który bardzo mi się podobał, do którego czułam pociąg i chemię od dawna i po prostu puściły mi hamulce... :O nie będę sie usprawiedliwiac, sama najlepiej wiem jak sie dzis czuje i jak czuc sie bede jeszcze jakis czas, ale prosze niech nikt mi nie wmawia że się puszczam po 3 piwach... :O to była pierwsza taka sytuacja, a po 3 piwach byłam wiecej razy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
dobra pax autorko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale prosze niech nikt mi nie wmawia że się puszczam po 3 piwach...\" - hmm... to o czym w takim razie jest twój topik?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezuella
a ja widziałam na stadionie jak dziewczyna usiadła chłopakowi i odbywali stosunek, mieli góra po 16 lat , śmieszne to było - jak zwierzątka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
i gdzie byli ich rodzice pytam sie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
i teraz sie dziwic dlaczego jest tak duzo zwolenniczek aborcji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mieli
być ich rodzice? chyba z nimi na stadionie nie byli,bo by im stosunku uprawiac nie pozwolili ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
a gdzie mieli ...chodzi mi o etap wychowania niektorym trzeba tlumaczyc jak tej krowie na granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×