Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość i ja sie wypowiem
zgadzam sie z szarloddka . Nie o to chodzi, ze chce cie krtytkowac, rozumiem ze to byl impuls. Ale pamietaj, ze co nas nie zabije to nas wzmocni. A jakbys sie z nim zwiazala i kiedys dzieci zapytalyby ci sie jak wygladala twoja pierwsza randka z tata to co bys powiedziala? "Kochanie najebalam sie jak swinia, a potem siorpalam pisiora tatusiowi i bylo milo" ?? Dobrze ze chlopak jest taktowny, i cie nie wysmial, raczej prubuje zalagodzic sytuacje, a noz moze jeszcze mu zrobisz kiedys :D . Masz nauczke na przyszlosc i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
Na jego miejscu napewno bym sie z toba nie zwiazala... co nie znaczy ze jestes zla dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgddhdh
odpisz co i jak z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
I na twoim miejscu napewno nie zwiazalabym sie z nim. takie troche zenujace wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to lepiej zeby autorka dzieci tez nie miala bo idac torem myslenia mojej przedmowczyni tudziez przedmowcy jak dziecko sie spyta w jaki sposob powstalo, tez trudno jej bedzie odpowiedziec :) Nie martw sie autorko, wszystko bedzie dobrze, odezwie sie, a jesli nie ten to inny :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
Glupoty piszecie!!! Moge sie zalozyc ,ze beda ze soba :P Facet jest jak widac w porzadku,a jak tu ktos wspomnial o gwalcie to moze niech przeczyta od poczatku topik.Oni znali sie wczesniej!!!! i jakby tak podejrzewac kazdego o takie zamiary to by czlowiek z domu nie wyszedl!! Wypila za duzo-fakt,ale czy jest ktos tu w jej wieku i nigdy mu sie to nie przytrafilo?? (nie chodzi mi o lodzika :P ) Do autroki-bedzie dobrze,bo ja trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
no pogadalismy chwile i tyle, złudzen nie mam, teraz musze tylko przetrwac ten najgorszy czas mega kaca moralnego no i smutek i żal że facet na którym mi zależało ma mnie za łatwą :( :( :( nie sądzę żeby sie odezwał, jesli juz to tak grzecznosciowo ale nie z propozycją spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
No właśnie o to mi chodzi. Laska tego kwiatu jest pół światu, poprostu pamiętak żeby tak w przyszłości nie robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
Przedtem pisalas ,ze nie odezwie sie wcale i co ? odezwal sie:) Poczekaj troszke!! Daj sobie i Jemu czas. Przestan sie juz zameczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
ale bede go spotykac w pracy... łatwiej by mi było gdybym nie miała perspektywy spotkania go ponownie niestety... jeszcze raz dziekuje za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko-mam wrazenie, ze to jednak nie jest do konca pro forma...bo generalnie faceci rzadko sobie zawracaja glowe takimi grzecznosciowymi smsami. A tak swoja droga to ja poznalam mojego narzeczonego na koszmarnie pijaciej imprezie, przespalismy sie po 5 godziach rozmowy...a teraz wychodze za niego za maz:). Takze roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
[zgłoś do usunięcia] Inkwizycja oj to lepiej zeby autorka dzieci tez nie miala bo idac torem myslenia mojej przedmowczyni tudziez przedmowcy jak dziecko sie spyta w jaki sposob powstalo, tez trudno jej bedzie odpowiedziec Nie martw sie autorko, wszystko bedzie dobrze, odezwie sie, a jesli nie ten to inny Pozdrawiam No ja tez nieraz wypytywalam sie mamy jak poznala tate, jak wygladala jej randka gdzie poszli co robili itp. zdajac sobie dokladnie sprawe z tego skad sie biora dzieci. No jakby mi powiedziala ze na pierwszej randce robila loda to chyba by mnie to "lekko zniesmaczylo" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
Ja miałam podobnie, nie rozpiełam facetowi rozporka ale rece mi tam zawędrowały na pierwszym spotkaniu:D zaraz po napisał smsa ze dziekuje za miły wieczór ,potem jeszcze kilka dni pisania smsów takich tylko 'żeby nie było' i przestał sie w ogole odzywać.Napisał po jakichs 2 miesiacach ciszy ,co tam u mnie i ze ma wolną chate i czy nie chciałabym go odwiedzić:] nie skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
musze być twarda teraz, nawarzyłam piwa to muszę je wypić :( ale ciężko mi jeszcze dzisiaj, nie mogę wymagać szacunku dla siebie po tym co zrobiłam no i nie mam go sama dla siebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
czy Wy uwazacie,ze rodzice mowia Wam zawsze prawde?? :0 Przeciez nikt z nas nie przyznalby sie do czegos takiego wlasnemu dziecku,a jak widac po tutejszym topiku jest wiele ludzi,ktorzy poznaja swoja druga polowke w takiej sytuacji.A po latach jest to na pewno bardzo zabawne wspomnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
pewnie przyjdzie dzien kiedy bede sie z tego smiala ale chyba jeszcze nieprędko... myśle że jemu też jest głupio teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
carismaaa ma racje - moja mama jest pozadna. Nie wiem o co tam podejzewasz swoja, ale sa na swiecie pozadne kobiety, nie mierz wszystkich miara swoja albo swojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
Sory - porzadna, porzadne :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randka randce nierowna. Na co innego mozna sobie pozwolic na pierwszej randce z nowo poznanym panem a na co innego z facetem ktorego juz sie zna dosc dobrze :) Autorko daj i sobie i jemu czas. On pewnie widzi jak sie obwiniasz i pewnie mu z tym glupio. Pewnie jutro zaczepi Cie w pracy. jestem tego pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
i ja sie wypowiem...hahaha tos mi teraz pojechal/a :D akurat ani sobie ,a tym bardziej wlasnej mamie nie moge miec nic do zarzucenia,ale oczywiste jest dla mnie to,ze nie opowiadalabym dzieciom takich historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja sie wypowiem
Inkwizycja - jestes smieszna :D rob lody komu chcesz i gdzie chcesz ale innym nie wmawiaj ze jest to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarloddka
Nie wiem dlaczego niektore osoby probuja przekonac innych, ze obciagniecie facetowi na i spotkaniu, to norma, a moze nawet powod do dumy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
zobaczysz,ze juz niedlugo nadejdzie dzien kiedy bedzie to zabawne rowniez dla Ciebie/Was! :D Bedzie dobrze :) trzymaj sie i nie zadreczaj sie tak bardzo...wszyscy jestesmy tylko ludzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
staram sie pocieszac że przeciez nie mam pewnosci czy gdyby nie ten incydent to zaprosiłby mnie na nastepne spotkanie... mozliwe że i tak by mnie nie zaprosił, no ale nie zmienia to faktu, że i tak druga czesc wieczoru była niepotrzebna, co do tego nie mam złudzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie wypowiem ale chodzi Ci ogolnie ze robienie komus loda jest zlem czy jest to zle tylko na pierwszej randce a na drugiej juz wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
szarloddka... a gdzie to wyczytalas?? Dziewczyna jest "zalamana",ale oczywiscie jest masa ludzi,ktora zlinczowalaby Ja jeszcze za to co sie wydarzylo...brawa za taka postawe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluszek pierdziuszek
facet bardzo delikatnie to ujal z tym niepotrzebnym wystepem Twoim widac klase ma i na pewno pewne zasady moralne w zyciu tez mu przyswiecaja na Twoim miejscu nie zylbym zludzeniami to co zrobilas to obciach pol biedy ze masz wyrzuty sumienia przynajmniej jakies poczucie wstydu nie jest Ci obce a na kafe to mnostwo obciagar siedzi wiec mnie nie dziwi ze kazdy Ci przyklaskuje ale czasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
ale nikt nikomu nie próbuje wmawiac ze nic sie nie stało, bo stało sie i to o wiele za dużo... dziewczyny próbuja mnie po prostu pocieszyc i za to naprawde bardzo dziekuje, bo wyzywanie siebie od łatwych i czucie się podle mam dzis opanowane do perfekcji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabla mam za skora
inkwizycja ja ci mojego malego moge oodac w twoje rece jak chcesz, widac ze lubisz ten sport, ale na nic wiecej nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carismaaa ma racje
No i widac,ze dziewczyna zyje w normalnym swiecie,wie co bylo nie tak i dostrzega ludzi ,ktorzy chcieliby choc troche pocieszyc :) pozdrawiam autorke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×