Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta niby miła...

zemscilam sie na nim...nalezalo sie bałwanowi!!!

Polecane posty

Gość kobieta niby miła...

Ostatnio zrobil mnie w bambuko moj facet ( teraz juz byly)...no i niby nic...nie myslalam o zadnej zemscie, choc przyznaje ze bylam zla. Ale olalam to. Ale kilka dni pozniej, mialam mala imprezke w domu, i troche sobie wypilam ( za duzo troche). Wyszlam sie przewietrzyc. Ide sobie chodniczkiem, a tu patzre...stoi bryka mojego bylego. Jak zwykle pieknie wypucowana, az sie cala swieci w ciemnosci ( ma bzika na punkcie samochodow) No i....mysle sobie...a zemcze sie...a co? Wyciagnelam z kieszeni klucz i takie piękne szlaczki mu na masce wyrysowalam...a ze bylam pijana i jakas taka zlosc sie we mnie zebrala, to zrobilam to z taka sila, ze lakier az pryskal:D Ale mialam ubaw, hehe :P Szkoda tylko, ze nie widzialam jego miny, jak to zobaczyl!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujji
Módl się teraz żeby się nie skapnął że to Ty. Lepiej już zbieraj kasiorkę na nowe lakierowanie :D A swoja droga, to takie nieodwracalne żarty nie za bardzo mnie bawią... Już trzeba było opsypać go mąką niż coś takiego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1234567
pieknie gratulacje pomyslowosci hehe niech ma za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limek
o aska?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujji
A skąd wiesz że ma za swoje? Nie wiemy co takiego zrobił autorce, ale wiem za to, że baby lubią wyolbrzymiać i sobie nakręcać różne fazy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1234567
o nie limek!!!!! cos musial przeskrobac ale po za tym byla pijana i dobrze ze nie obila go mlotkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, ze nie widzialam jego miny, jak to zobaczyl ty sie ciesz ze nie widział...:( bo nie dosc ze mózgu nie masz ,to o mały włos i swojego pyska bys nie miała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta niby miła...
Wykorzystal mnie i rzucil. Nie stac go bylo nawet na slowo przepraszam, po prostu rzucil i potem udawal ze mnie nie zna. A tyle mi obecywal... :( Uwazam, ze mu sie nalezalo...mozecie sobie tu pisac o mnie co chcecie. W prawdzie gdybym byla trzezwa, to bym tego nie zrobila pewnie...ale teraz mysle, ze to nawet dobrze sie zlozylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też bym się
spokojnie, jeżeli teraz jest ci lepiej... to ok! A nawet jak by myślał, że to Ty, to się wyprzesz. Może następnej nie zostawi bez słowa ...a może następna porysuje mu ryja...o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta niby miła...
Nikt mnie nie widzial, bylo ciemno...3 w nocy. Poza tym to bylo tydzien temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta niby miła...
najwieksze oburzenie jest oczywiscie ze strony mezczyzn....co ich w ogole nie powinno byc na tym forum:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bardziej się boją o swoje
bryki niż o własne ryje, a zostawianie babek bez słowa, to dla nich nie jest problem wart uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bardziej się boją o swoje
ja takiemu jednemu załatwiłam ldodatkowo usterka boczne i wydłubałam znaczek, ale cięzko było, nie chciał odejść :) natrudziłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bardziej się boją o swoje
on mnie nawet po jakimś czasie odszukał i przpraszał, chciał "ratować związe"... tak, tak, podupczył, nie wyszło mu z nową, to wrócił z pokulonym ogonem, ale mu powiedziałam, że nie musi przepraszać, że nie czuję żalu bo i nie czułam, wyrównałam rachunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bardziej się boją o swoje
szmata zawsze doszukuje się w drugim człowieku szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich chwalacych
postepowanie autorki ;/ Jestescie pierdolniete ;/ skoro chwalicie jawne lamanie prawa na forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich chwalacych
WQesz szmata sie odwal. Glodnemu chleb na mysli ;/ Jakbys pustaku nie zauwazyla mialam na mysli pierdolnieta w sensie szalona ... a Ty od razu poszlas w strone sexu ladacznico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połknij swoje ziarenko pieprzu
idiot, idiot! może będziesz ciekawiej wulgaryzował temat dupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich chwalacych
widac nie zuwazylas ze jestem dziewczyna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niby miłej
i bardzo fajnie, kiedyś mój mąż też zbyt się oddał swojemu hobby, ale jak zniszczyłam obiekt westchnień, to zrozumiał, że w życiu trzeba umieć dostrzegać rzeczy ważne i mniej ważne, że czasami trzeba dorosnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połknij swoje ziarenko pieprzu
i nazwałaś inną kobietę szmatą... miłe to, bo jakoś facet nie zazywa innego faceta chujem -za dużo perfidniejsze rzeczy... ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D no to wyjaśniło się dlaczego zrobił cię w bambuko:D:D:D:D:D po tym co przeczytałem zrobiłbym identycznie ,a lakierowanie zrobiłbym z wielką radością jako wotum za uwolnienie się od ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pewnym sesnie rozumiem laskę
bo skoro dla tego faceta jego bryka jest ważniejsza od innego człowieka, od jego uczuc, to tylko tak mogła mu utrzec nosa.... gdyby mu naubliżała lub napisała list olałby to....ale jak mu porysowała samochód to facet boleśnie to odczuje.... każdy ma serce gdzie indziej, jeden w głowie i myśli racjonalnie, drugi w piersi i myśli uczuciami....a jeszcze inny ma serce w portfelu czy garażu.... wtedy poczuje co to jest odrzucenie gdy będzie musiał wywalić kasę na lakiernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
Po 1 tygodniu doslownie 1 tygodniu związku facet mnie zostawił bez słowa. tez chciałam sie zemścić obmyslałam plan, ale dałam spokój nie warto. Zło wraca do nas ze zdwojoną siłą. Ale popieram ciebie, nalezy sie takim facetom!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
DOBRZE MU TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×