Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

biedroneeeeczkaaa nigdy sie do nikogo nie porownuj inie pozwol by Cie porownywano.jestes jaka jestes jestes wyjatkowa i tak drugioej nie ma wiec po co te porownania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleksy to powinien miec ten facet z ta babka,ze sie tak smiesznie dobrali:P heeh nie czaje wlasnie jak to jets,ze ysocy faceci wybieraja sobie dosc czesto niskie kobiety,dla mnie to bardzo niewygodne i nieporeczne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
sama nie wiem co sie ze mna dzieje na dodatek strasznie jestem zla ..na niego i na nia za duzo emocji tych zlych niestety nie radze sobie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
widac taka mu sie podoba:O hmm nie wiem i jak mnie zobaczyl to od razu \"lekki burak\" na twarzy nie rozumiem w koncu sam wybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaa:D pokazeszw koncu swoje foty>>:D moze wie,ze sie wygupil i od razu burak n atwarzy,moze nie wierzyl,ze z Toba moze sie udac,moze go oniesmielasz,pomyslalas kiedys tez o tym,ze faceci sa n iesmiali,co do łądnych kobiet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
jakos nie pamietam zeby byl niesmialy jak mnie calowal? wrecz odwrotnie bardzo smialy :P:D i co? nic:O tak do ladnych niesmiali a w stosunku do tych \"zwyklych\" maja smialosc? i nawet ztaka sie zwiaza? ahh nie rozumiem facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez calowalem i dalej jestem niesmialy,to cos zmienia?? a co chcesz wiedziec o facetach??:D moze bede mogl Cie jakos naprostowac?? Pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
nie rozumiem jego zachowania jak moze komus sie podobac dziewczyna przynajmniej tak mowil a wiazac sie z inna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
ale po pocalunku jak moze byc nadal niesmialy w stosunku do tej dziewczyny? zaluje ze sama go nie zapytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz,ze sie zwiazal?? moze cos mu nie odpowiadalo w Tobie:) nie tylko czasem sam wyglad przemawai za dana osoba:),a moze Ci robi teraz na zlosc...faceci maja rozne pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
chcialabym zeby zalowal swojej decyzji i zeby kiedys tez ktos mu zrobil takie \"swinstwo\" podla jestem, nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano moze byc niesmialy,moze myslal sobie,ze to tak tylko calowaliscie sie ,bo akurat mialas taki kaprys,on moze sie boi o takie cos pytac i robic,,,faceci nieraz tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
wiesz hmm po tym spotkaniu sam mnie namawial na powroti namawial moja kolezanke aby mnie namowila ja sie dalamnabrac pojechalam i co? niespodzianka dodam ze poznalismy sie dosc daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal pisałam, ze narazie nie dam rady bo z tel.kom pisze :-( a z niego nieda sie fotek wstawic tu.na nast.miesiac na bank juz bede miec internet i OBIECUJE CI,ZE CI POKAŻE SWE FOTKI. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes podla:D hehe ale wiesz,moze on Cie sprawdza:D a gdyby chcial wrocic to co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
z tą nieśmniałością to ja mam problem :( KOmpleksów nie mam żadnych ale jak zobaczę ładną dziewczynę to mi serducho zaczyna szybciej walić i się boję że wyjdę na głupka :( Każdemu mogę patrzyć prosto w oczy ze dwie godziny a ładnej dziewczynie trudno nawet o kilka sekund :( Jeszcze jak na złość buraczeje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa:P to Ty jestes:P biedna z tel pisze do nas:D Pozdrawiam:)dobra bede na nie czekal:P to chociaz sie opisz:P a i pewne wysoka n ie jstes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam podobny problm,choc musze sie przyznac,ze zmieniam si en alepsze i po malu znika ta nismialos z lat mlodosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
to niemozliwe jest daleko daleko stad i nie ma do mnie zadnego kontaktu ja sie o to postaralam zwyczajnie ucieklam zatarlam slady po sobie......... jak sobie przypomne jak wymiotowalam nie spalam nie jadlam bralam leki uspokajajace przez niego to nie chce aby on chcial do mnie wrocic:O pierwszy raz w zyciu mialam taka reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele,Ty sie w nim zakochalas i on taki numer Ci wywinal?? kurcze wspolczuje troche,ale czemu zatarlas slady i ucieklas?? co to ma znaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
a co mialam zrobic? dodam ze nawet unikalam spotkan z nim nie chcialm go widziecdo wyjazdu rzucilam prace ( za granica) co mialam zrobic jak on byl z inna?:O:O:O: nie umiem sie wtracac w czyjes zwiazki to i tak chyba by nic nie dalo w koncu mnie nie chcial:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...kurde to wszystko jednym slowm Ci sie zawalilo,bardzo niefajna historia musze przyznac... a za granice pewnie razem pojechalisce?? czy jak to bylo?? a teraz on dalej jets za granica?? z unikasz z nim kontaktu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
on juz tam nie jest przyjechal z nia tak historia okropna sama nie umiem sobie z tym poradzic ciagle sie zadreczam czemu tak zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal , nieśmiałość przechodzi z wiekiem :D No ale to już mogłaby przejść bo ja mam 21 lat aż :( Kiedyś sie raz odważyłem podejść do dziewczyny i się spaliłem :( Zrobiłem tak : Załozyłem sobie zegaek na rękę , podszedłem do pewnej dziewczyny na przystanku o której słyszałem wcześniej wiele ciepłych słów od znajomego. Zapytałem Ją która jest godzina. Ona odpowiedziała : Ale przecież masz zegarek. A ja na to ::: a no jasne , taka śliczna jesteś że nawet o nim zapomniałem . Myślałem że to będzie słodkie a Ona zaczęła się śmiać , szybko uciekłem bo się ludzie zaczęli patrzeć jeszcze na dodatek :( Ale był wstyd o matko :( I teraz już nie podrywam bo się znowu nie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec pewnie Iwaa:D jestes niska:P dobra nie naciagam Cie na smsy:P jak bedziesz miala net to z nami normaline ppiszesz sobie:) oby jak najszybciej:) bierdonka to jeszcze w sumie gorzej,ze on tutaj z nia przyjechal,lipa straszna.a mieszkszw duzym miescie czy n eza bardzo__?? mily no to dales ciala na calego:P mogles powidziec,ze zegarek sie zacial:P heh czy cos:P jak jzu sie odezwales to zrobiles tak z 90% wszystkeigo:D Gamon z Ciebie:P ja mam 23 i jak mialem 21 bylem bardzo niesmialy,teraz zdecydowanie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
nie on nie miesza w moim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
nie mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×