Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość milytvardziel.
teraz już idę ostatecznie :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
pierwszy raz ktos mnie ciachem nazwal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneeeeczkaaa prawda jak napiszesz ze jestes sama to rzuca sie na ciebie tabun ludzi z przekonaniem ze jestes brzydka jak noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
jest nas duzo tylko ze faceci wola chyba inne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka12
biedroneeeeczko nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
dokladnie :) a faceci chyba nie lubia tych ladnych nie wiem czemu ale zwiazuja sie z tymi "szarymi myszkami" oststanio tez ten facet ewidentnie cos nas ciaglo do siebie amimo to poszedl do innej i co??????? jak ja mam sie czuc kiedy zawsze mnie cos takiego spotyka? zawsze jestem czyjas zabaweczka laleczka zawsze ta druga ta gorsza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zawsze zastanawialam.no bo jesli okazuje sie ze taka najbrzydrza nie jestem no to co odstrasz facetow ode mnie znaczy ktos tam na mnie sie patrzy ktos sie usmiechnie ktos sie obejrzy ale jednak potencjalnego faceta ktory by chcial cos wiecej nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
wlasnie a ja ostatnio nawet jak facet zrobil mi nadziei glupio sie cieszylam bo bardzo mi sie ppodobał a potem widze go z innai tak mnie wzielo ze leki bralam:Oprzez niego a raczej przez wlasna glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tez mialbym niezly ubaw :P heeh ale coz tak to jest jak sie zbyt szybko wkracza w Swiat doroslych,oby FCi sie przez to w glowie nie poprzekrecalo od problemow alboi innych,mamy nadzieje,mze CI sie uda:) mily wiem,ze sa w tym topicu:P te ladne i bez facetow;P sam widzialem:D co do wolnej i ładnej to licze,ze kiedys taka spotkam w realu;] bo wiado,mo jak to jest prze net,nigdy nic nie jest wiadomo... a ja mam w sumei "wysokie " wymaganai co do kobiet:P heh musi byc wysoka,a tu takich jak na lekarstwo:P mam racje Panie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
na ladne lubia popatrzec ale sa z tymi "brzydszymi" taka prawda i niskimi:) ja zaczynam sie doszukiwac winy u siebie moze cos nie tak zrobilma nie tak sie odezwalam czegos nie dopowiedzialam moze za wysoka ( 172cm) nie wiem na dodatek kolezanka mi mowi ze on ciagle jejmowil ze chce ze mna byc ze zrobi wszystko aby to osiagnac i co?????:O pocieszyl sie inna:O:O:O i tak jest zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... kotek juz Ci pieknie tlumacze;) byl taki film Dzika Orchidea (3 czesci) a ja go poprostu uwielbiam wiec stad nick.zreszta uwielbiam wszystkie filmy o takiej tematyce cos w stylu 9 i pol tygodnia lolita bitter moon emanuelle itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tez mialbym niezly ubaw heeh ale coz tak to jest jak sie zbyt szybko wkracza w Swiat doroslych,oby FCi sie przez to w glowie nie poprzekrecalo od problemow alboi innych,mamy nadzieje,mze CI sie uda pascal-w swiat doroslosci to ja juz dawno wkroczylam jak to sie mowi szybko zostalam rzucona na glebokie wody;)narazie mi glowie mi sie nie poprzewracalo zachowuje sie z rozsadkiem i umiarem i mysle ze juz nic sie nie zmieni bo ja raczej sie wogole nie zmieniam niezaleznie od sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
172 cm:P jestes za niska:P: kto Ci powiedzial,ze za wysoka??:D w sumei to b dobry wzrost,bo taki sredni raczej:) tez mi sie kojarzylo z jakims filmem:P ten Twoj nick:D mialem racje:P Dzika Orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialem dodac,ze ja chce miec ładną,wysoka:D i mądra kobiete;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Wracam tu do was , może wieczorem mi się zachce ćwiczyć :D Wysokie wszystkie jesteście ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
za niska? hmm...moj ostatni obiekt ktory ma 195cm ma dziewczyne ktora siega mu do bioder doslownie i przez to mam kompleksy:O ahh musze przestac sie uzalac nad soba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal ::; :D:D:D jedziesz po całości : ładna , wysoka i mądra :D Jak dla mnie 172 u dziewczyny to dużo. Sam mam 175 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Ja z kolei nie lubię wysokich :( Poprostu nie pasowałaby do mnie taka :( ok. 160 to mój ideał :D Mniejsi ludzie są podobno zdrowsi a Ci więksi inteligentniejsi :D To się chyba w moim przypadku sprawdza bo zdrowie mam jak ryba a inteligencji to mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
ja zauwazylam ze faceci wola niskie i Ci wyzsi tez:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel. no to ja akurat oscyluje mniej wiecej W tym wzroscie;) zawsze chcialam byc wyzsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Ci bedzie,ze dawno i niech Ci bedzie,ze go poznalas:P a masz dopiero 18 layt:P dorosli maja ze 3 razy tyle co TY:P hehe w wieku 18 lat ciezko jest doswiadczyc tego i poznac wiat jak osoba ,ktora ma 2 lub 3 razy wiece lat od Ciebie;] pamietaj,ze tam juz jets zupelnie inaczej,ale Tobie i tak jeszcze rodzice pomagaja,wiec nie jest z Toba tak zle... za niska tak o 5 cm:P albo najlepiej z 8:P lubie wysokie kobiety albo nawet b wysokie:) sam jestem dosc wysoki i dlatego tak mam:) mily hehe:P ja poprostu szaleje za wysokimi i łądnymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
a ja nizsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty ja kocham wysokei kobiety:)bez nich Swiat bylby pozbawiony najwiekszsego piekna;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
172 cm i chcesz byc nizsza?? czemu?? wytlumaczysz mi to??nie czaje tegoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
no wlasnie napisalam ze jak zobaczylam ta dziewczyne to nabawilam sie kompleksow zreszta zauwazylam ze ciagle sie do niej porownuje:O chyba mi odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×