Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość milytvardziel.
Złoty , można o nr gg prosić ? :( Jeżeli byś nie chciał pisac na forum to może na e-maila :) milytvardziel1@o2.pl Nie nalegam ale mi zawsze zalezy na poznzwaniu rozsądnych ludzi bo tylko przy takich można sie rozwijać i osiągać cele. W realu trudno takich spotkać a jeżeli nawet są to niezręcznie podchodzić i zagadywać bo jednak ludzie obawiają się . Na kafe jesteśmy anonimowi i nikt nikomu krzywdy nie zrobi :D Ja też swojego adresu e-mail nie podałem. To jest adres który powstał właśnie na takie potrzeby jak kafeteria :) Na co dzień oczywiście mam inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ta firma to bylo tak,ze sama o tym pomyslalas,czy jednak ta firma zostala na Ciebie przepisana czy jak to wyglada,bo 18 lat i prowadzic samemu firme,uwazam,ze nie ma takeij osoby na Swiecie zeby z tym sobie poradzila...mowisz,ze finanse,ale ta firma przeciez czyms sie zajmuje ,no i zagranica,ta firma musi troche istniec przeciez,jak juz masz takie kontakty:) wiec iel mials jak ja zalozylas,a moze to firma z takiego programu co dzieci zakladaly swoej wlasnie firmy:P slyszalas o czyms takim czy nie?? rodzina Ci pomaga to dobrze,ale zatrudniasz ich czy nie?? wiesz o firmie cos tam wiem,bo w rodzinie sa firmy,wiec nie wieze ,ze to tak latwo przyszlo od tak sobie w wieku 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
O nie zauważyłem wpisu :( Ok , tak , jestem brunetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal ::::::::::: Wpadnij na super ekstra pomysł to zostane twoim wspólnikiem i wszystko inne pozałatwiam :D To nie jest trudne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma byla wczesniej zostala na mnie przepisana ale ja zaczelam robic inne reczy niz dotychczas sie zajmowala ta firma.nie akurat rodziny nie zatrudniam normalnie jako pracownikow.ja napisalam ze sama bym rady nie dala sie tym zajac a zreszta nie dalabym rady tego ogarnac przyznaje sie bez bicia jestem mloda dziewczyna a czasem za mloda ale oddaje sie pracy w tylu procentach ile moge.no bo po co mi firma zeby mi sie nia ktos zajmowal.jezeli sie czegos podjelam to o to dbam i nie zaprzepaszaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co do kontaktow za granica i robienia tam jakichkolwiek zlecen to ja o to zabiegalam i zalatwialam.nie mialam wszystkiego na tacy wystawionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz jakos brzmi,bo od razu wiedzialem,ze firma w wieku 18 lat i jeszcze do tego Twoja jakos mi nie pasowala,ale teraz juz moge sie troszke domyslic ,co i jak:) ale i tak szacun:) mily...ja mam juz sposob na kase:)i to jaki:) a moja najblkizsza rodzina tez ma swietne sposby,wiec na razie nie mysle nad otwarciem firmy,ale w przyszlsoci kto wie:) na razie oddaje sie temu co lubie:)i jesczze mi za to placa;] to jest sztuka")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze ,w koincu to Twoja firma jest,a nowoczesne podejscie jak najbardziej wskazane jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal ja poprostu to odziedziczylam ale wazne jest ze umiem o to zadbac i rozwijac.a poza tym ja mam we krwi takie interesy w wieku 10 lat siedzialam u ojca w firmie i potrafilam faktury powypisywac poukladac zawsze bylam opretywna i myslalam troszke bardziej dojrzale niz moje kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal , to co ty robisz ? :) Jeżeli można zapytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
dzieki Złoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy maja po porostu do tego smykalke i widocznie Ty ja masz:) kobiety czasami tez miewaja bardzo dobre pomnysly i potrafia sie chyba nawet czasami lepiej zaopiekowac firmami,domami itp:D macie do tego glowe:D...Dobrze dobrze rosnie nam nowa Pani Prezes:D heeh tak trzymaj i wdrazaj swoje pomysly do firmy:) jesli wiesz o co tam chodzi i masz glowe na karku,to moze akurat to jest to co powinna s w zyciu robic... pytac mozesz,ale wiedziec nie musisz:P ehhe nie cche tutajk tego pisac,w sumie nie za bardzo lubie sie tym, chwalic:P niech zostanie ten od wysokich kobiet i firm:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal w sumie jak cos zalatwiam to potencjalni klienci zawsze chca rozmawiac z moim szefem albo z moim przelozonym...:):):):) huhuhu ale odbieglismy od tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Dlaczego ja nigdy w realu nie mogę spotkać rozsądnych młodych ludzi ? :( Tu na kfe się okazuje że wszyscy macie głowę na karku i twardo stapacie po ziemi. Az niezręcznie się czuję bo ja się jeszcze nie ustawiłem w taki sposób. A na co dzień to spotykam cały czas nieudaczników żłopiących piwo pod sklepem lub wytapetowane po same uszy dziewczyny , które myślą tylko o ciuchach i kosmetykach :( Dobry ten internet , oj dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel.-bo mnie raczej w realu to bys nie spotkal nie mam za duzo czasu a przy necie jak mam minutke to moge posiedziec.nie ma co sie tutaj zachwycac ja do dzis nie zrobilam prawo jazdy a mam samochod-co za wstyd:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Oki , w sumie Pascal Cie rozumiem. Chociaż ja zawsze wole przedyskutować swój sposób z kims bo zawsze może sie okazać że cos doradzi :) Ale to już sprawa indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
powinienem :D I zmienię ale najpierw muszę poznać tę jedyną , która mnie zaczaruje bo sam nie chcę nigdzie mieszkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Najgorzej to z kupnem placu bo domek to można za grosze postawić :D Boki mozna zrywać jak ludzie lecą na mieszkania po 300 tyś złotych skoro domek można wybudować za 30 - 40 tyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty , Ty też nie masz jeszcze swojej wymarzonej , prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel. wiem na ten temat bardzo duzo.ostatnio mialam zlecenie na wykonczenia w apartamentowcu we warszawie sredni koszt mieszkania tam to jakies 700 tys zl i to nie za duzego no ale wszystkie byly juz powykupowane no smiech na sali a ludzie podobniez nie maja pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) ale zemną to jest inna historia :) Znajdziemy swoje księżniczki :D 30-40 tys. to troszkę mało chyba w stanie surowym.... tyczenie działki itp.... załatwianie to wychodzi o wiele drożnej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ja narazie mykam bo ostatnio intensywnie ćwiczę :D W przyszłe wakacje jadę nad morze i muszę sobie sylwetkę wyrobić :D Zauważyłem że dziewczyny uwielbiają kaloryferek na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty co im wtedy mowoisz?? jak chca gadac z szefem albo przelozonym??:D to wszytsko jest zwiazane z tematem:P hehe mily nie mozesz spotac,bo moze nie tam gdzie trzeba si erozgladasz albo masz pecha,ale wszystko da sie zmienic n alepsze:) wiem po sobie:) serio mowie:) a Ty jaki masz problem jelsi mozna wiedziec?? Wild:) zycze Ci zeby Twoja firma byla z Ciebie zadowolona:) a co do tematu,to gdzie te ładne:D i bez facetow??:D:p ehe Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty :::: Mi chodzi tylko o koszty związane z budową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal wtedy jest sprostowanie ze wlasnie rozmawiaja z wlascicielem firmy..klient przechodzi lekki szok 5 minut przyzwyczajenia do sytuacji przyjecie trgo na klate i rozmowa dlaej sie toczy.:):)niektorzy pytaja mnie czy ja wogole wiem cos na ten temat:):)wiec wtedy jest gadka ze jesli czego sie podejmuje to na tym sie powinnam znac i tyle;):)usmiac sie czasem mozna poteznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal , te ładne i bez chłopaków są właśnie na tym topiku. Jakiś czas temu przypadkowo trafiłem na ten topik i poprosiłem o fotkę Izolde i Bulwę . Z góry zakładałem że skoro piszą że maja kompleksy to pewnie urody im Bozia oszczędziła. Ja patrzę na fotki a tu się okazuje że ładne dziewczyny. No Izolda powinna zmienic pewne 3 rzeczy bo się marnuje :) Dziś o fotkę poprosiłem Biedroneczkę . Patrzę i oczyprzecieram :) KOlejne ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
no wlasnie a przewaznie tutaj na caffe sie pisze ze jak jakaas mowi ze jest sama tzn ze nie jest ladna? wiec ? ahh ja mam pecha do facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×