Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ja jestem wegetarjanką...Więc te ż zdrowo się odżywiam....:) Ale mi poprostu nie pasóje uśmiech...:) W pracy się wybawie i finito....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty :: no właśnie o to chodzi :( Jest ładna ale smutna :( I to jest chyba powód ( tak mi sięwydaje ) dla którego jest sama :( Gdy patrzę na fotkę to widzę dziewczynę , która jest zmęczona i znudzona życiem. Być może faceci myślą że jest ponuraczkiem i sie przy niej nie rozerwą :( Złoty ::::::: Jesteś pewny co do tego cukru przy zielonej ? :D Pierwszy raz to słyszę :D A ty pijesz z pierwszego parzenia zieloną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mowials Izoldo,ze sie nie usmiechasz i nie lubisz tego robic... to co z Ciebie za kobieta jak sie nie usmiechasz?? ktos Ci zabronil,czy Twoja smieszna duma Ci na to nie pozwala??;] hehe fotki nawet ,mnawet,ale bez szalu,bo vczegos tam zdecydowanii brakuej,a moze kogos... Roger,bramke strzelil i gral dobrze,a Kuba tez mial dosc dobre spotkanei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty :::::::: Błaszczykowski 45 minut bo jakiś chyba uraz drobny miał . Zagral świetnie :) Roger wszedł na drugą połowę i moim zdaniem klapa :( Fajnie zagrał Lewandowski Mariusz , strzelił pierwszą bramkę w 3 minucie. Robert Lewandowski strzelił na 3:1 piękna bramkę ale specjalnie się nie wyróznił. Dudka też dobrze zagrał i Boguski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 A u mnie....:0 Mam jeszce podobne z kotem....:0 I będzie ktoś przy moim boku....:P Nie no niedługo się znowu zaczne uśmiechać na fotkach....:0 Na razie jestem małe chodzące ZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Izolda 22 , mam nadzieję że to małe chodzące zło pójdzie śladami brzytkiego kaczątka i zostanie pieknym łabędziem. A uwierz że Tobie nie dużo trzeba. Wystarczy uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety sa dziwne,ale ze az tak to ja nie wiedzialem:P na serio:P wez sie ogarnij kobieto;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal ale szkoda ze nie ma Jelenia :) Zielona herbata 2-3 łyżeczki cukru wydobędą z herbaty to, co pożyteczne - katechiny. W świeżej, prawidłowo zaparzonej herbacie znajduje się około 80 związków leczniczych! Najważniejsze z nich to katechiny. Świeżo parzona herbata (pita maksymalnie w ciągu godziny od chwili przygotowania) rozszerza naczynia krwionośne, uaktywnia wyczerpany układ nerwowy, poprawia pracę serca, usuwa zmęczenie i znużenie, orzeźwia, oczyszcza krew, wymywa pierwiastki promieniotwórcze, likwiduje ból głowy także zapobiega chorobom nowotworowym. ja pije sypaną zalewam tak gdzieś wodą 80 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ertre Złoty ,a mi zielona zepsuła żołądek miła kobieto 👄 to nie zielona tylko Twoje fatalne odżywianie :o masz czasem zgagę niestrawności? zielona herbata jest strasznie zdrowa ja piłem kiedyś kwiat zielonej herbaty jest o wiele smaczniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje odżywianie jest naprawde na wysokim poziomie, pisałam wcześniej :P teraz na szczescie nie mam juz problemow zoladkowych typu palenie i ból, po rumianku mi się poprawiło ;) ale po zielonej miałam naprawde straszne palenie, tzn. po dłuższym piciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie zielonech to ja pije tylko...:) I zdrowie mam genialne...Praktycxnie wcale nie chróje....:) A wyniki mam idealne...Więc polecam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo nie moglam pić rojbosa ( nie chce mi sie poprawnie pisac ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Izolda 22 :::::::: Gdybym zobaczył taką dziewczynę jak Ty na tej kupce siana to stanąłbym na głowie aby Cie w sobie rozkochać. ŚŚŚLLLIIICCCZZZNNNAAA FOTKA :d Jejku no , ja Ci nie pozwolę abyś się tak oszpecała tym ponuracznym grymasem twarzy jaki zrobiłaś na wcześniejszej fotce ! Jeszcze do tego teraz widzę że masz fajną figurę :) Ciacho :D mmmmmmmmmmniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Wam kolorowych :* bo padam na twarz i jeszcze mnie kości bolą :P więc zaraz usnę ;) dobrej nocy , buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×