Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

super:) szkoda,ze mnie w Polsce nie,ma bo pewnie teraz juz bym siedziale we Wrocku mam tam sporo znajomych i bardzo mi is epodobaja tamtejsze imprezy:) vczyt kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja uwielbiam...I nawet całkiem dobrze podobno tańcze...:0 To byśmy potańczyli....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze bym Cie na parkiet wyciagnal:P chco jeste smala,ale jakso bymn se z Toba poradzil:P chyab ja tancze chyba srednioi na jeza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc bialy:P hehe a jaki to?? jak si echce??:D to w tym ni ejestem zlyP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kiedys sie spotkamy na parkiecie:P heh wtedy sie zobaczy:P hedhe a teraz ja uciekam spac:) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
uuu a czemu zwolnienie?? __________ ah bo praca kiepska nie zwiazana z moim wyksztalceniem i za ponizej min krajowego czyli dostaje 650zl na reke a pracuje co drugi dzien 12h w tym nocki tez:O wiec sie zwolnilam sama i teraz mam dola bo nie mam nic innego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
biedroneczka to ta taka śliczniusia blondi w niebieskim sweterku ____> jakis TY milutki:p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
musze uciekac ale i tak chyba nikogo nie ma:O pojawie sie wieczorkim papa skarby:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Biedroneczka ::::: 650 ?????? :( to ty na stażu z UP byłaś gdzieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
no wlasnie na ponizej minimum a na umowie bylo 1126 czyli na reke ponad 800 a nie 600? ale moj szef stwierdzil ze musze zdac "egzamin" i atweyd dostane wiecej to zboczeniec:P ah musze szukac innej ale poki co kiepsko idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
gdyby nie ta cala moja historia to bym do polski nigdy nie wrocila:o kiepsko z praca ale moze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w jakims wiekszym miescie sie uda cos lepszego znalezc... Racja gdyby nie ta syt to bys tam zostala,ale to juz historia i musisz myslec do przodu ni edo tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
jakos mi sie nie udaje z tym mysleniem do przodu ciagle sie zadreczam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ooooooo jest jedno misio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
a jaki ten egzamin musisz zdać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie przelam i mysl do przodu:) czasu masz sporo,ale im szybciej tym lepiej... dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kwiatuszki,słoneczka etc. :D Nie było mnie wczoraj bo... basen mnie tak wykończył, że o 17 padłam spać :D I kimałam do rana :D Przeczytałam co tam pisaliście :P O moim mailu była mowa czy mi sie wydawało?:D Co u Was? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
a my tęsknimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bridget odpisala Twoja kolezanka:P pyta sie kto mi dal adres,ale ja zeby na kłodke trzymalem:P hehe Izolda jest najczesciej po 22 albo jeszcze pozniej 23 i te sprawy:) Witam wszystkei Kurduple;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA sie chyba do Kurdupli nie zaliczam :D Nie pisz kolezance przypadkiem ze z kafeterii cos bo od razu skuma ze to ja :D Duzo maili juz wymienione?:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie do kurdupli,a o tego do malolatow:P heh mam rozumiec,ze Ty tej dziewczyny nie widzialas na oczy??:D:P eheh ladnie mnie wkopalas:P ps jeden adres byl zly,napislame na drugi i sie wszuystko zgadzalo:D ja napsilsame 2 ona jeden mail:P na razie poczatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
wymyslil sobie jakis glupi egzamin ze znajomosci terenu:O zalosny typ poza tym zboczony to ciagle o seksie ze man gadal i z poczatku podrywal pozniej jak zobaczyl ze nic z tego to wrzeszczy bez powodu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×