Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Dobra bedziesz chciala to napiszesz juz nie naciskam:) Czy ktos oprocz mnie ma jutro na rano:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nie mów Im czy ciepło czy zimno...jak by nie obstawiali to i tak będzie zimno.. nie mam co robić więc siedzę.. ale pójdę już.. macie mieć jakieś lekcje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Iwaaa...
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam jadłem kolacje ale stary pisal ze idzie cos zjesc:D Jak mnie dobijaja te gowniarze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet Ok! Już sie spowiadam Poszlismy na kawe do kawiarni. Długo rozmawialismy. Tak nam było dobrze w naszym towarzystwie, ze nie zauwazylismy ktora jest godzina Poszlismy jednak jeszcze na spacer po parku i po czasie odwiazlem ja do domu Nie mam odwagi by zrobic ten pierwszy krok by ja pocalowac Moze to za szybko jeszcze Echhh starszy :D Pocałunek trzeba kobiecie skraść, albo beszczelnie sobie wziąć. Po prostu mowisz - a buziak na dobranoc? jak Ci da w policzek, to powiedz, że chcesz takiego ladnego. Najlepiej powiedz, zeby delikatnie rozchyliła usta i wtedy ją delikatnie pocałuj obejmując dolna wargę, żeby nie obsliniać. albo nie, niech lepiej ona cię pocałuje, bo jeszcze musiałbym robić wykład z całowania, a padam na twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy jak będziesz zwlekał, to zostaniesz jej przyjacielem i na tym się skonczy,. Na drugiej randce powinieneś się postarać przynajmniej o niewinnego buziaka. Kobiety chca się całowac i robić inne rzeczy, ale trzeba je do tego zachęcić. Im nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, ze powiniennem prowadzić warsztaty z podrywania i randkowania? Podobno Ci goscie zarabiają na tym kupe kasy :D I jeszcze rozdają jakieś dyplomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja kropka w nicku jest bardzo podobna do mojej:classic_cool: Dobrze miec fory u Szatana nie zabierzesz mnie stad tak szybko:D Ech... trzeba sie już brac do spania:( Masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda to nie ma na co czekac tylko dzialac. Laska pierwsza sie nie odwazy! Iwka dobrej nocy papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×