Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwa widze ze dogladasz z pracy jak ja:D IZOLDA🖐️VITTORIO ZEBYM JA MIAL CHOC TROCHE TWEJ ODWAGI:-(Znasz sie na kobietach jak malo kto;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa widziałas co za skandal? Mam IQ mniejsze od Hitlera :( Tyle, że test rozwiązywałem w 10 minut, a nie 30 :P http://yfrog.com/egiqpomtj http://yfrog.com/egiqpom2bj Złośliwcy mi napisali, że mogę podchodzić do testu MENSA. Chyba jeszcze raz go rozwiążę, wtedy robiłem na szybko i byłem już zmęczony po nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeee nie bo zmienisz zdanie o dobrej, wrazliwej, milej i sympatyczej Iwie:D 🖐️))))))))) Ucze sie od Ciebie mistrzu:D🖐️ Z kazdym dniem spedzonym na kafe moje IQ sie podosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość its ok tu bi gej
a mi ciagle opada😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwciu, tym strumieniem wody złamałaś mi płatek!! ale i tak wielkie dzięki za podlanie.. dzisiaj było okrutnie gorąco:D do środy czekają mnie bardzo ciężkie dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mała🖐️))) Jak Ci dzień zleciał? Fakt na dworze coraz cieplej:) Nie moge sie doczekać upałow.. Wkancu bede mogła opalic swój blady tyłek:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranyyyyy boskieeeeeeeeeeee
iwa nie wystawiaj tylka bo slonce zajdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała??:) dzień zleciał kiepsko... ostatnio jakoś dziwacznie wyglądam.. okropne włosy, cera i czuję się taka gruba... może mi minie:) a tyłek to można w solarium opalać...:D chyba że chodzisz na plaże nudystów..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko 🖐️ Przysłonie jedynie pół słonca:D magnolia nie chodze na solarium... Nie mam zamiaru w wieku 30 lat wyglądac jak pruchno:o Jak to kiepsko? Wiosne mamy, słonce swieci🌻 Natura budzi sie do życia:) Czas sie zakochac:)😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest piękna tylko że mi się uczyć nie chce... nie chcę saśmiecać topiku moimi problemami ale powtórze to raz jeszcze.. wszystkim przeszkadzam.. w domu, nawet tutaj.. i nie zaprzeczaj:) i nie wiem czy wiesz jak to jest głupio być niepotrzebnym.. Iwuś napisz jak Ci minął dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia😡 Dlaczego ty ciagle uważasz, że przeszkadzasz i nas zanudzasz? Wcale tak nie jest. Znów sobie cos wmawiasz. Gdyby tak było każdy tu na tym topiku by Cie olewał. A jak widzisz każdy bardzo chetnie z toba prowadzi pogaduszki:) Uparta jesteś:) I cieżko Ci przemówić do rozsądku;);) Nie raz doznałam tego uczucia i rozumiem Cie. Naprawde. Wiem jakie to okropne gdy każdy Cie lekceważy i nie może znalezc dla Ciebie czasu. :( Ale gdy cos mnie trapiło mówiłam o tym otwarcie. Nie siedziałam cicho i nie chowałam sie ze swoimi problemami. Zawsze wtedy starali sie naprawic to co sprawiało mi przykrosc:(:) Martynka już Ci pisałam samo użalanie sie nad soba nic Ci nie da:( Podejdz do rodziców i porozmawiaj o tym z nimi. Oni nie widza tego i nie domyslaja sie zapewne jak Ci cieżko:( Rozmowa jest bardzo ważna i wiele może zdziałać:) Bo chowanie swoich smutków po kantach w nic dobrego sie nie zmieni:( A dzień mi minąl swietnie:) Jaki poniedziałek tak i cały tydzień i mam nadzieje, ze taki bedzie🌻 buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×