Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość nie zauwazylam ze mi odpisalas
:( powoli tzn., ze juz uciekam🖐️ Dobranoc kwiatku(_)>🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek tak to jest jak sie siedzi tyle na kafe:D Stary nie dziekuje jestem po kolacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ładnie pięknie napisane, zredagowane, a tu drukarka nie drukuje..:-o nic nie widać na tych kartkach. Byłam u koleżanki aby mi to wydrukować (razem 20 stron) i u niej też popsute..😭 JAKOŚ NIKT NIE MA TAKICH PROBLEMÓW JAK JA!!! jestem pechowa, nie wiem za co Bóg mnie tak karze!!! już od 15.00 płacze i nie mogę się opanować! już nie chce żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak się składa że nie mam komu tego powiedzieć. już miałam depresje i teraz powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow ze z tego powodu w depresje wpadniesz:D trzeba bylo skoczyc do sasiada.napewno pelno ich w okolo masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz że oni mi pożyczą drukarki??? a w życiu!:(:-o i wpadne z tego powodu w depresje, ponieważ nikt nie ma TYLU problemów. jeszcze nigdy nie było w moim życiu tak, że wszystko poszło jak po maśle..:-o ZAWSZE mam jakieś problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet- gdybym dostała 5 to bym się załamała..:-o zasada jest taka, że projekty pisze się na 6..:-o za prezentacje mogę dostać 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w szkole ci malenka nie wydrukuja? ja jak mialem cos wydrukowac a braklo mi tuszu to w szkole to robilem.zaplacilem pare groszy tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie..:( ale to już nieistotne.. wiem że zmartwiłabym rodzinę gdybym się zabiła... otruć się? niewiem.. porazić się prądem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×