Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

moze nie szok ale dalbym ci wiecej;) mi to nie przeszkadza ;)fajnie ze na topiku jest taka mloda istotka jak ty:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy daje mi więcej. nie musisz pisać że "fajnie" że tutaj jestem. napisz mi szczerze że mam spadać i już:) smacznego:)a co masz dziś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce nie grilowaliśmy :D Wrócilismy tacy zmeczeni :( Nogi mi weszły do tyłka:o A musze miec siły na jutro bo imprezka ;) Cały czas tu jesteś? :) Buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem tu cały czas dziś. oślepłabym:D jak pewnie zauważyłaś za pomocą krótkiego wyrażenia powiedziałam ile mam lat. szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gór mamy rzut beretem :) Było świetnie ;) Duzo smiechu i radosci:D Żeby tylko jeszcze jutro pogoda dopisała ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie:) cieszę się a złoty wyciągał na sile od Ciebie zdjęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty? Nie wyciagał odemnie nigdy na siłe zadnych informacji a tym bardziej zdjecia.... A chciał od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale nie wiem czy to ten sam złoty:-o na tamtym psychicznym temacie. i jakaś pomarańcza mnie strasznie ostrzegała przed nim. lecz ja nie wiem dlaczego. przecież on nie jest groźny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karze mi sobie nie wmawiać takich rzeczy.. ale to prawda Kwiatek? To sie tyczyło tego co napisałam? 😠:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byc tylko jeden Złoty na forum! Wiec to pewnie był on. Ale nie chce rozmawiac na jego temat. Pewnie, ze nie grozny:D Przez neta Ci nic nie może zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się go nie boje, :) tylko tamta pomarańcza tak na niego najeżdżała a zrobil Ci coś złego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×