Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

taka madra dziewczyna a takie glupie mysli ma😠opanuj sie przeciesz to nie koniec swiata ;) ty chyba nie wiesz co to znaczy miec prawdziwe problemy kwiatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo źle nie wygląda.. ale można dostrzec niedociągnięcia..:( jak mam się nie załamać!! już nie daje rady z tym wszystkim, za dużo problemów! same komplikacje!! może los mnie wystawia na próbę?? a Wy gdybyście mieli się urodzić raz jeszcze to chcielibyście tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie mnie dość?? to napiszcie dobijcie mnie bardziej to może zrobię jakieś kroki w stronę czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mialem pod gorke.Ciezko pracowalem by osiagnac to co osiagnalem. I do tego ta samotnosc. Ale od kiedy poznalem Ja moje zycie obrócilo sie o 180 stopni. Tez w zyciu nie mialem lekko. Myslisz ze tylko Ciebie swiat doswiadcza. Rozejrzyj sie dookola i popatrz jakie ludzie maja naprawde problemy. Nie maja za co jesc. W co sie ubrac itd. Nie trac czasu na przejmowanie sie jakimis blachostkami jak np.ten projekt. 5 zla ocena ? magnolia nie przesadzaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Dnie mamy Cie dosc poprostu skacze z topika na topik i czasem pozniej odpisuje:D kwiatku masz wiaderko zimnej wody i ochlon troche (__)> moje zycie tez nie jest uslane rozami ale nigdy nie mialem takich mysli.:( kwiatuszku lap buziaki👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zla na cały świat i nie łapie żadnych buziaków. zachowajcie je dla tych swoich pań ja już nic nie potrzebuje. wybrałam śmierć głodową. nie będę jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwi👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍👄👄👄[ust👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍a]👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwia[👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍t]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍[lov👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍[kwia👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻[k👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍wiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍[lo👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍ve]😍😍t]🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍e]😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍at]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👄[us👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍ta]👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍[l👄👄👄[usta👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍]👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄[ust👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻[kwi[u👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍sta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta][u👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍sta]usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍at]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍a]👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍ove]😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄usta]👄👄👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 magnolia ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ktosiu:) tak się naprodukowałeś..:p a co Wy o mnie sądzicie?? jestem beznadziejna? tylko szczerze aż do bólu jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nie lubie o kims sie wypowiadac. Jestes fajna, madra, mila dziewczyna. Napewno zaliczasz sie do grona osob ktore chcialbym osobiscie poznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej? bo Ci poobrywam platki:D ale odpowiem Ci na to pytanie skoro chcesz. Napewno by mi bylo.staram sie nie przyzwyczajac do kafeterianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się do Was bardzo przywiązałam i będę rozpaczać jeśli któreś z was odejdzie z kafe..:( ja się nie umiem nie przywiązać los jest dla mnie bezlitosny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katri ma zeta dzons
i co z tego ze ladna. kurwa spebjalnie ten temat zalozylas by wszyscy cie podzowiali:o jestes moze i ladna ale pewnie w glowie pustka:o kurwa ty stary tez taki ciota:o mloda laska ci pisze jak masz postepowac? :D:D:D:Dkurwa a ta chce sie zabic?:o:Dpojeby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×