Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Słuchaj mnie posrany dzieciaku neostrady!! Sramy na Ciebie i w dupie mamy twoje bluzgi🖐️ Wsadz sobie w pizde te swoje teksty bo nie sa ani smieszne ani mocne a tylko sie osmieszasz:o Smiac mi sie chce z takiego zyeba genetycznego, ktory zeby sie dowartosciowac musi sobie porzucac na kogos.Prosze bardzo mozesz sie napinac ale i tak jestes scierwem,gowno znaczysz i gowno w zyciu osiagniesz. Znajdz sobie faceta ale bo sie qrwa zapisz na jakies treningi bo jak narazie twoim jedynym sportem jest masturbacja.Myslisz, ze jak mialas spiecie w inkubatorze to Ci wszystko wolno? Wiec zamknij ryj chyba ze chcesz miec zeby na spacerze😠 magnolia O(n.n)O 🖐️🌻 A kiedy nauczyciel odda wam prace? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia--słuszne uwagi do tej pomarańczy :D mam nadzieję że na środę.. ale na pewno je zgubi, jak poprzednim razem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia jak to zgubiła?:o Tyle pracy napewno w te projekty włożyliscie a ona tak po prostu je zgubiła?:o Pochwal sie nam potem ta -6- :) Dzis bylas na basenie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basenie byłam we ftorek:D:D i szerokim łukiem omijałam to miejsce gdzie ta dziewka, no wiesz..:-o trudno mi napisać ile ja pracy, łez włożyłam w ten projekt..:( zawsze muszą być jakieś komplikacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwuś:) ona zgubiła nasze projekty zeszłoroczne.. a tych mam nadzieje że nie zgubi:) ja nigdy nie mam planów, nigdzie nie wychodze, internet to mój świat:( będę napewno odpoczywać po tych mękach z projektem. zastanowie się czy warto umierać i czy mój pech mnie kiedyś opuści..:-o a Ty Iwuśko wybierasz się gdzieś??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry.. źle przeczytałam i źle zrozumiałam..:-o nie kazała ich nam pisać od nowa bo już były oceny.. ale prezentacje trzeba było robić na sucho..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy juz plany ze znajomymi na ten weekend ale czy wypala? Zobaczymy?:) Wypad w gory, imprezki :) Pójdziesz na studia poznasz nowych, ciekawych ludzi. Zobaczysz, ze twoje życie diamentalnie sie zmieni ;) Życie to najwiekszy dar od Boga nie zaprzepasc go;) I wyrzuc te glupie mysli :p Jestes mloda dziewczyna jeszcze wiele dobrego w zyciu Cie spotka. Co za nieodpowiedzialna baba:p:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to można tłymaczyć przeciętnemu człowiekowi, że go spotka coś dobrego. lecz nie mnie. jestem ewenementem, mam takiego pecha, że się w głowie nie mieści gdyby nie ta kafeteria i Wy to już dawno poszłabym na tamten świat mam nadzieję że bedziesz się dobrze bawić:) góry są fajne!!:) a tej baby nie będę komentować..:-o jak dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... Kwiatuszku👄:) I tak Ci nie przetlumacze bos strasznie uparta:p Od razu na starcie sie skreslasz.... Góry sa piekne ale jeszcze piekniejsze morze:) Które mam nadzieje, ze w te wakacje wkancu uda mi sie odwiedzic:( A co z nasza wycieczka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłyśmy już na jednej, było fajnie:) może wybierzemy się jak będzie Grażynka?? no i musimy zatrudnić bagażowego..:D chyba już znam Twój pomarańczowy nick:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... Miało być na ucho:o:D Nie moge Ci zdradzic tej tajemnicy :D Jest tylko jedna osoba na kafe ktorej moglabym to ujawnic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N9
niepowiedza ze jestes brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne jaki jest..:) nie jestem ciekawa:) teraz ciągle sobie słucham " fur elise" :) z popu przerzuciłam się na klasyke:D napisz co u Ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za taka muza:) Wole cos mocniejszego ;) Kwiatuszku u mnie ok! ;) W pracy dobrze. Ogólnie nie narzekam! Ogladam teraz you can dance) Patrzysz? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rzadko ogladam tv ale you can dance obowiazkowo:) Ja szalona? :D A po czym tak stwierdzasz?:D Ty za to jestes bardzo spokojna dziewczyna;) Trzeba bedzie za chwike sie do spania brac💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś szalona i już!:D a ja jestem bardzo spokojna..:(i niewiem czy to wada czy zaleta łóżeczko czeka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazlem czasu :( postaram sie poprawic:) ostatnio na nic nie moge go znalezc .jestem ciagle zabiegany. nie mam czasu nawet dla siebie. izolda tez sie rozplynela?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×