Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Pytanie drugie::: Jakim cudem trafiłeś na to foorum i ile już tu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia🌻 napisze Ci, ale narazie muszę rozszyfrować tego nieśmiałego gościa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żądanie pierwsze::::::D masz napisać kim jesteś, widzę że masz dopiero 7 postów, a jesteś tu już rok.:-o to musi być Twój nowy nick:-o chyba że jesteś tak nieśmiały że za rok napisałeś tylko 7 wypowiedzi..:-o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa znow mi komp padl😭 Napisalem Ci cos na maila. Jak myslisz dobrze podejrzewam:classic_cool: czesc kwiatek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale i tak musisz tu jeszcze trochę pobyć zanim zdobędziesz moje zaufanie:) chyba że ci to wisi:D napisz coś od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ktosiu:) moge wiedzieć co podejrzewałeś?? (sory, ale jestem wścibska trochę..:-o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia niestety nie moge napisac:( Iwa powaznie chyba mam racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik nie mysl juz tak o tym:o Ja takiej mysli nawet nie dopuszczam:o :o:o:o:o:o Napisze Ci na maila magnolia o co chodzi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie pisz!!! Ktosik nie chce, to nie!! i wogóle przepraszam, że zapytałam:(( a ja ci już wysłałam litanię:D nieśmiały facet:: przecież żartowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia chodzilo mi o to, ze na forum o tym nie chce pisac;) masz wiadro zimnej wody na glowe bo widze, ze sie zdenerwowalas:D (__):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja??? raczej odstraszam:) mam do Was wszystkich wielką prośbę.. napiszcie teraz moje wszystkie wady które zauważyliście:) i wszystko co Was we mnie denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nie urazilas mnie w zaden sposob;) spoko🖐️ To co moze dla rozluznienia atmosfery idziemy na biesiade:D niesmaly facet musi nabrac pewnosci siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia ale ja nie chce:o A tak w ogóle to nie zauwazylam zadnych wad a i nic nie denerwuje mnie u Ciebie:) Ktosik a ty daj juz spokoj z ta biesiada:o Ileż mozna walic w kociol:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×