Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

możliwe. ostatnio wokół naszych topików kręci się sporo pomarańczy.. a prześlesz mi pare zdjęć gór?? jak będziesz miała i chciała oczywiscie:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym to ja je miała:D:( Zrobie specjalnie dla Ciebie ;) W niedziele z siostra jade wiec napstrykam pare fotek🌻 Lubisz widok gór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo!!:) a najbardziej lubię widok Śpiącego Rycerza w Zakopanem!! ale nie musisz oczywiście robić mu zdjęcia, być może nie jesteś w tych górach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Ciebie nie można nie lubić 🌻 a dzień minął mi lepiej niż się spodziewałam:) byłam na majówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina ma zeta dzons
Słuchaj mnie posrany dzieciaku neostrady!! Sramy na Ciebie i w dupie mamy twoje bluzgi Wsadz sobie w pi**e te swoje teksty bo nie sa ani smieszne ani mocne a tylko sie osmieszasz Smiac mi sie chce z takiego zyeba genetycznego, ktory zeby sie dowartosciowac musi sobie porzucac na kogos.Prosze bardzo mozesz sie napinac ale i tak jestes scierwem,gowno znaczysz i gowno w zyciu osiagniesz. Znajdz sobie faceta ale bo sie qrwa zapisz na jakies treningi bo jak narazie twoim jedynym sportem jest masturbacja.Myslisz, ze jak mialas spiecie w inkubatorze to Ci wszystko wolno? Wiec zamknij ryj chyba ze chcesz miec zeby na spacerze iwa nie jestem zadnym gownem dla ciebie debilko😠 ciebie nie obrazalam wiec odwal sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina ma zeta dzons
bo wam rozpierdole topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina ma zeta dzons
Wybaczcie jak byłam mała to stara wsadziła mnie do reklamówki i napierdalała po kraweznikach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina ma zeta dzons
to chyba z toba tak było:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie nasza wina, ze po porodzie zamiast do inkubatora wsadzili Cie do reklamówki i powiesili na kaloryferze:o:D Wiec nie wyzywaj sie po nas:D Chciałabys cos jeszcze dodac bo zaraz ide?💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×