Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Pomidorowa:p:D Wakacje zadne pocieszenie i tak bede pracowal :o Bedzie tylko postoj 2 tyg:o:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda:( ja nie narzekam,bo dzięki szkole mam jakieś zajęcie.. masz wielu przyjaciół???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie glowy nie obroce tam oni:D Na brak przyjaciol nie mam co narzekac. Na kumplach zawsze moge polegac. A czemu pytasz?:) Masz jakies hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam tak poprostu..:) nie mam hobby:( nie można rozwijać talentów skoro się ich nie ma..:D powiedz mi, robie dużo błędów ortograficznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze ani jednego nie zauwazylem:D A co to za pustak wdarl Ci sie na topik:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ten temat wyląduje na śmietniku:) chciałam pogadać, lecz nie ma z kim..:-o a dlaczego nigdy nie wypowiadzasz się w innych tematach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:DWypowiadam :D:D Nie mal ze na kazdym topiku:D Do kazdego innego posiadam inny nick:Dczasem ze mna rozmawialas :D:D najczesciej pisze na pomaranczowo:Dto moj ulubiony kolor:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty oszuście!!!!!!!!!!!!! MASZ SIĘ PRZYZNAĆ JAKIE MASZ INNE NICKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że masz szczere serce...:( chcesz mieć inne nicki, miej ! ale żeby ze mną pisać?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja jestem podszywaczem maria:D Nie domyslasz sie kto jest jednym z nich ?:classic_cool: Ten tekst o tarzanie i zbieranie jezykiem psich gowien ze zlosci mi nawet napisala na maila jak toczylismy mala wojne:D Co sie jej tak uczepilem:D:DNie zmieniam nick specjalnie by z toba pogadac! Kazdy tu mam po parenascie jak nie wiecej nickow:D Nie rozumiem dlaczego tak sie oburzylas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario4800000000000000000000000
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik, ja przecież rozumiem :-o nie miałam na myśli tego, że aby ze mną porozmawiać masz inny nick.. do głowy mi to nie przyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zawsze moje słowa są inaczej odbierane niż powinny.. nawet ta wypowiedz powyżej..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny mario:( :D Nie pozwole by Cie obrazano😠 😡 Bede zawsze Cie bronic rekami i nogami;) Byłam wczoraj na Eletrycznych gitarach ;) Było superowoooooooo:D Dowiedzielismy sie, ze graja w takiej malej miejscowosci i nie moglo nas tam zabraknac;) Ktos🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, wiedziałam że jesteś zaborcza, ale nie wiedziałam, że aż tak!!🌻 cieszę się że było superowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyskoczył jak chłop za krzoka niszczac Ci topik:( Oddali swietny koncert;) Jestem ciekawa co sie dzieje z Izolda:o Znow awaria kompa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiem jaki okropnie złośliwy potrafi być komputer.. szkoda że jej niema.. odwleka się nasza wizyta:D i wycieczka też:D miałam okropny sen..:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia o nie, nie:D Tego Ci nie powiem:Da ty masz jeden tylko nick? nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia co Ci sie sniło :o:o:o:o Mówie Ci... Jestem pewna, ze porwał ją jaszczomb😭:( I zjadł 😭😭:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×