Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Wtedy jak doszło między nami do spięcia małego na innym topicu prowadzono ze mną randkowanie.Czym bardziej się wzbraniałem tym większe jaja ta osoba robiła.Jak to żona przeczytała bo nie zamknąłem strony udając się do WC.Była sodoma i gomora.I dlatego póżniej taki przeczulony wszedłem .A jak twój eks by reagował,jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie. ze tu zagosciles bo na topiku zrobilo sie radosniej i przede wszystkim kolorowo:classic_cool::);) Ozywilo sie nasze topidlo:) Uciekam bom nic jeszcze nie jadla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam faceta wiec trudno mi powiedziec. Ale moge Ci powiedziec, ze gdybym dowiedziala sie, ze Mój tu pisze patelnia bylaby w ciaglym ruchu:D ))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tak smiało piszę bo ex wyszła do ogródka.jak będzie obecna oczywiście mocno stonuję:P:P:P Przecież normalna rozmowa a ile może być hałasu:DJak na srebrnej tacy podaje mi setunię tam chyba będe musiał zaprzestac chodzić.Znów uchwyciła kiedyś i tralalalla jest.Ale mam ubaw.Eks wściekła jak diabli jak tylko zobaczy ,że tam jestem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa no nieeeeeeeeeeeeeeee czyli eks normalnie reaguje:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to niepojęte,żeby urocz laska była bez faceta.:D Jak się ożeniłem po roku przyjechał kolega kawaler abym dokonał za niego poznanie fajnej babki.Oczywiście spełniłem jego życzenie i jak przedstawiłem kolegę ,żeby mieli ku sobie.wiesz co zrobiła.Zdjęła but i zaczęła mnie nim okładac ,więc musiałem salwować ucieczką a On jak to zobaczył uciekł i więcej go już nie zobaczyłem.:D:D ale jaja jak to sobie przypomnę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem waszego zachowania, kurde delikatne to takie. Zresztą pytanie głupie beznadziejne, ale widac pytania są zwykle takie jak ludzie którzy je zadają. A Ty IWa, skoro nie jestes strona po co sie wpierniczasz? tak jak ktoś zadaje mi głupie pytania - to odpowiam mu głupio, albo złośliwie, tak żeby mu w piety poszlo, zeby juz do mnie glupio nie gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś nikt nigdy tak nie zareagował jak ten stary facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko----------> złośc piękności szkodzi:P Więcej luzu.:classic_cool: dlaczego sie denerwujesz. Spoko.Moze cię lubi ten SF a nie wiedział jak podejść.Zastanów się.pózniej jest taka reakcja jak się kosza dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem całkiem spokojna, ale nie mam zamieru wysłuchiwać jakis komentarzy na mój temat, dlatego sie żegnam 🖐️ Cieszcie się teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ale masz problem ile to mi zadaja glupie pytania.i co mam kazdego za to jebac.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydatna rada na dzisiejszy dzień: Podążając za prostą radą, którą przeczytałam w gazecie, \"Sposób, aby osiągnąć spokój wewnętrzny - to dokończyć wszystkie rzeczy, które zacząłeś...\" Wiec rozejrzałam się po domu, aby znaleźć rzeczy, które rozpoczęłam i nie dokończyłam... I zanim wyszłam z domu dziś rano skończyłam: - butelkę czerwonego wina, - butelkę białego, - Baileysa, - Black > White, - Wild Turkey, - Absoluta, - trochę walium, - niedopalonego jointa, - resztę tortu orzechowego i pudełko czekoladek. NIE MACIE POJECIA JAK DOBRZE SIE CZUJE !!! : -)))))) Witaj kwiatek🌻125----->moze taka rada się przyda. nie ironizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ty diablico ale mnie w maliny wpuściłaś:D:D:D To znaczy przyszła i pora na mnie:D:D:D:D Sprawdzałem i myślałem ,że jesteś całkiem nowa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×