Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

czasem sie pojawiam dla kogos ale nigdy nie znikam przez kogos ... :) ...jestem praktycznie codziennie raz dluzej raz krocej bo nie zawsze mam czas i wtedy jak nie widze tematu na topie to go nie szukam , chyba ze obiecam ze wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pod Twoje łóżeczko Iwa.Jak chcesz miłosny list ode mnie otrzymać to dalej uściski kieruj do mnie.Już to przeczytała córka i zawiadomiła małżonkę.Patelnia i przy JEJ urodzinach poszła w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żona jest w moim wieku a z żartami to bywa różnie.Ile czasu i ksywek moich upłynęło abym potrafił się dostosować.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób nam lepiej liste słów których nie możemy do Ciebie kierować:o Bo człowiek żartuje a tu go na powaznie biorą:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiadomo jak w/w tez był żart ale musiałem zaingerować do zięcia aby córunia miała zasjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pal sześć pisz jak chcesz najwyżej będzie głowa troche przyzwyczajona do patelni:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wszystko ok;) De ja musze sie zmyc bo sniadania jeszcze nie jadłam:( W całym domu trzesie od burczenia w moim brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiczące maupki
Masochistą co to desznik zapomniałeś.Czyzby tak cafe oddziaływałaby na ciebie.Niedługo bedziesz tam gdzie są sale bez klamek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trikssi
Mi duzo osob tez mówi że jestem ładna ale ja w to jakos nie moge uwiezyc ..heh niska samoocena ...Mam chłopaka ale on jest strasznie zazdrosny o mnie tzn stara sie tego na codzien nie pokazywac ale jak wybuchnie to lecą akcje zazdrosci bo ty to i tam itd...mimo tego ze mam chłopaka to wielu chłopaków do mnie pisze rozne esy i w ogole jeden pisze ze sie zauroczył nastepny pisze że mnie kocha...dziwne to jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie rozumie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×