Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Witam spiacego i magnolię.🌻🌻 Od momentu jak sie dowiedziałem z TV o przekrętach w sporcie przestało mnie to wogóle interesowac i mam świety spokój.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudziła mi się, a teraźniejsza baardzo mi się podoba a jak wam się nie podoba to powiedzcie, nie obraże sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co magnolia jak to zrobiła ten wyzywający makijaz do sceny to oki.piosenka łatwa i przyjemna.Wreszcie bez przeszkód moge odsłuchiwać.:classic_cool: Co nie w siatce a co Pan Schetyna zostawił? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są nieczyste chwyty to u mnie kaplica.:O wole co innego oglądać albo byc na cafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec---------> ;podpadasz; mi pod dolnyslask gdyz rodzina tez tam mieszka i są zakochani w tym sporcie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem z Warszawy :D i moja rodzina jest zakochana w siatkówce :D jećdzimy na mecze---ale w tym roku na LŚ nie udało nam się zdobyć biletów 😭 ale na Memoriał Wagnera jedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smutne,że taką nadzieję robi sie kibicom.:ORealistyczni bądzmy a nie machac bez przerwy szabelka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałem na ten temat z Kolega z Edmonton.I wiesz co mi powiedział cyt. szkoda czasu.dostana do ucha.:D i co . i nic ,nie ma i koniec.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak za oceanem przedstawiaja fakty i sa pewni wygranej to po co złudzenia tutaj na miejscu.:DTu gra jest o kase i nic więcej.Dla kibiców to gratka.Tam za oceanem tez grają o kasę ale uczciwie i nie ma nic pod stołem rozgrywka.Zobaczysz jak kiedys się to ujawni,to będziesz robic wielkie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie miałem w drugiej lidze piłkarza.Jakie tam przekrety odchodziły.Facet na papierze zdobył studia i nie wiedział jakie zrobił.:D ubaw był przedni.Ale był dobrym piłkarzem i tyle.O forsie już nie będe mówił.I tak się to kręci nadal tylko po cichu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to bardzo przykre ale prawdziwe.:PNic kochasiu nie poradzisz to jest ponad nami.A jak nie chcesz słuchac KRAKANIA to nie wypowiadam się więcej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kocham nie jedną dyscyplinę ale na szczeblu bardzo niskim gdzie nie jest tak to zmurszałe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego fana sportu mam w domu? Zięciunio.:D wszystkie wyniki obojętnie jaki rodzaj dyscypliny do 5 lat wstecz ma w główce.Ale na ten temat tak jak TY nie chce rozmawiać,gdyz KOCHA sport.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×