Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

taaaa jade:D palcem po mapie:( takie zdanie słysze gdy o to pytam:D więc pojade na Kafeterie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naucz się brydza albo skata. w brydzu mozliwości 60 do potęgi 60 w skacie 32 do potegi 32 tyle mozliwości.pózniej pogadamy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiecie co się stało??!!!!!!!! jeździłam na rowerze!!:D siostra zrobiła mi zdjęcie pamiątkowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorzaste inaczej maupki
my chceme magnolie i iwęęę a nie desznuka:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ales się uparla Iwcia.Jutro pogadamy trzeba z kurami iść spać.Jutro pobódka o 04.45 i arbeit.:P czyli opieka nad wnuczusią do 16.00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam sobie wczoraj zdjęcia na nk:) oczywiście od razu skomentowały je moje głupiuteńkie koleżanki:-o ale wśród wszystkich komentarzy, pojawił się jeden od jakiegoś konta fikcyjnego. ktoś mnie podgląda, bo to już nie pierwszy raz. jak moge się dowiedzieć kto to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....oooO............... ....(....)......Oooo.... .......(......(....)...... ......_ )......)../...... ...............(_ /........ ...BYŁAM................ .......... TUTAJ ....... MAGNOLCIA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slicznotki.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciekaw jestem Iwaaa jak chcesz mnie namówić na mini-hazard.Bym ci musiał wykład na ten temat zrobić(sic!!!!) Takie gierki jak proponujesz to sie uzalezniasz tak jak z cafe.Wciaga cie bardziej i nie obejrzysz sie jak po 19 godzin będziesz spędzać na kurniku.ŻEby to jeszcze realne koguty były to pal sześć.Ale wciągniesz sie w ten wir i koguciki wirtualne ci będą piać.A to juz byłoby nieszczęście dla populacji ludzkiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie:classic_cool: wreszcie odciagnie cię ktosik sprytny i będziesz miała wiecej luzu w REALU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia-hazardzistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć skarbuniu:( nasz topik usycha:( podlejmy go postami!!!:D a wiesz że szukam męża na kafe??:D obecne udzielam się w biurze matrymonialnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och zaraz takie cięzkie słowa magnolciu.:classic_cool:Nie mam innego wyjscia jak chcem porozmawiać z młodziezą.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale desznik!! jak chcesz z młodzieżą rozmawiac to rozmawiaj, tylko nie kontroluj każdego posta!! i nie segreguj, ten jest ok a ten jest be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×