Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Do dziadka mi jeszcze troche brakuje:D A ty czemu nie na imprezie? Sobota, powinnas sie bawic. synusia potrzebujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie synusia a mezczyzny:classic_cool:🖐️ To, ze sobota nie znaczy, ze musze gdzies wyjsc:o :) To ile ty masz lat, ze za tak starego sie uwazasz?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egon kk
Mam deżavi :O Iwaaa :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon kk :)🖐️ Nie nadazam za toba jestes wszedzie:classic_cool: 🖐️ Dziadku nie:classic_cool: Sprawdzam kiedy mniej wiecej zakupic juz wieniec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
jak dla mnie stary to powyzej 35 lat, ja mam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
:D no wiesz, ja mówie za siebie, dla 40stek mozesz byc nadal mlody i atrakcyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezgodne z regulaminem
Nie płakaj. Jest jeszcze Wall-e :) Masz na pocieszenie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wall-e i ... i ... :):classic_cool: A dziekuje wstawie go do wazonu :) 🖐️ Stary daj na luz :o Nie lubie jak ktos uzala sie nad soba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
przepraszam, nie chciałam, żebyś tak pomyslał :/ to ja juz lepiej pojde, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide juz spac :) Zmeczony jestem. Iwa poprawiasz mi humor:D:D:D ja pytam spoko:):):) i do jutra 🖐️ czesio nie wiem czy to dobry przykład:D:D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo! Dziadku :classic_cool:🖐️ Jak mija dzień, jak mija dzień dzisiejszy, jak mija dzień? Czy warto sie obejrzec? Czy z dala mu zawołac -Żegnaj dniu:classic_cool:🖐️ uuuuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka Krawczyka:D Dzien jak dotad mija mi spokojnie. A u ciebie?Bylem dzis na lowach:)niestety zadna nie zlapala sie na przynete:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie jest dobtu dzień na łowy. zdradzę ci bardzo tajny sekret. 23 i 24 marca będą świetne dni na łowy. Elegancki wygląd, czyste dobre buty i miła dżentelmeńska zajawka. Spokojny wywazony ton, jakby czas nigdzie nas nie gonił i życie na około nas nie dotyczyło. No i jeszcze ładny zapach wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×