Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

wredna kazda nowa tu osoba zostaje przesluchana przez nia:D znow zgubisz nos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to ci nie pomoze:D bedziesz miala nos jak maichel jackson:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mogę o sobie napisać. Wredna jestem :D Nie lubię się zbyt uzewnętrzniać i chciałabym jeszcze w pewnym stopniu zachować anonimowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu z ciekawości, często widziałam wieczorami/nocami, że temacik góruje.. Szczerze, przebrnęłam tylko przez pierwszą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doszłam do drugiej:D Pamietam jak jeszcze z tel.pisałam:o:D Tyle osób sie tu przewineło:) Szkoda, ze juz ich nie ma:( Chyba, ze sie ukrywaja? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna ten topik poczytaj sobie jak nie bedziesz mogla usnac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik, jak skończę ten o ludzkich grzeszkach. :D Fascynujące jak wiele tajemnic może kryć w sobie człowiek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na kafe ludzie sie otwieraja:D Tutaj moge o wszystkim pisac. Jestem anonimowy. Iwa bede czekac nawet do rana:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej usmialem sie przy topiku do czego byscie sie nie przyznaly;) albo w jakim miejscu sikalyscie.nie moge uwierzyc, ze to pisza kobiety:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie o tym topiku mówię :D ( Do czego byście się nie przyznały) Ale nudzić się zaczyna ,ciągle to samo: "dłubię w nosie, zdradzam, masturbuję się i podkradam kasę rodzicom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam tych ktorzy do slubu potrafia zachowac czystosc:o tyle czasu na recznym:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorsonka
ja miałam podobny problem ( z wiarą w siebie ) . uważam, że teraz jest ze mną znacznie lepiej, pomagamy sobie nawzajem z koleżankami na naspolke.pl, może zajrzyj i dołącz do nas, może jakaś inicjatywa CIę zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry masz ten nick:)naprawde w rzeczywstosci jestes taka?:)bo czytajac cie nie czuje bys nia byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garsonka Izolda juz od dawna zajeta tak zajeta ze nawet juz nas nie odwiedza:( tez jestem nie ciepliwy juz:classic_cool:iwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, kiedy wymaga ode mnie tego sytuacja :) Głupotę trzeba tępić :D I wybrałam na to taki swój mały sposób. Tyle, że bardziej na śmiech. Wredna, ale i uśmiechnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×