Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość mysterrry
Niewątpie , wierze na slowo ! Skoro obserwuje , to moze wspomoze Nas w wieczornych plotach ;) Moze jakis sennik stworzymy wspolnymi silami !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nawet nie wiesz jak Słodka....:0 Widziałs co mam kolega pisze....:0 Aż sie rozmarzyłam.................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Jak Sobie słodzą skubane ! HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tutaj mamy...Że się wspieramy...A że jesteśmy słodkie to inna sprawa.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Ja również lubie , obesrwując otrzymuje infromacje zwrotną , czasami bardzo ciekawą zresztą. A to wasze słodzenie to sie hyba profesjonalni nazywa "babska solidarnoscia" :P czyz nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwa nie jest ważna....:) Tylko skuteczność...A Ta jest obromna...A wsparcie jakie tutaj dostałam.. To jest jakaś masakra...:0 Zmieniłam się w miesiąc w zupwłnie innego człowieka.....:0 Kocham tych ludzi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Napewno dodało Ci to pewności Siebie. Każde dobre słowo motywuje . Ale... Ale wiedz że nikt Cię nie polubi , dopóki ty sama nie polubisz siebie. Nikt Ci nie zaufa , dopóki ty sama nie zaczniesz na Maksa polegać na Sobie. Zacznij zmianę świata od Siebie i kontynuuj na zewnątrz , pamiętając , że jak chcesz mieć orkiestrę na zewnątrz , najpierw musisz mieć ją w swojej głowie. Najpierw Ty! ZAWSZE TY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwież mi że mam....:) Moje życie się zmieniło więcej się uśmiecham...:) Jestem pewna siebie aż za bardzo...Poznałam kogoś dzięki temu topikowi znowu zaufałam innym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
w takim razie trzymajcie się dziewczyny ;) Napewno dacie rade hehe Pozdrawiam i zycze wesolych swiat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
hehe gdzie sie wracamyyy ? Nie ma tak łatwo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×