Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Iwa 🌼 ja też....Przecież poprzednie święta były tak niedawno.....Ten czas tak leciiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Nawet nie zdajesz Sobie sprawy, jak ważna jest wiara we własne możlwości. Być może po prostu wmówiłaś Sobie że tak jest , i ciągle żyjesz w tym przekonaniu. Czasami sama uroda nie wystarczy , musisz wiedzieć kim jesteś i do czego dążysz. To ty masz być panią sytuacji . Baw się i czerp przyjemność z samego istnienia. Pamiętaj , baw się samym procesem , ale nie stań się niewolnikiem celu. Wszystko przyjdzie z czasem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie nie chce przyjsc :) Gdzie Ci mezczyzni uuuuu.....na miare czasu......gdzie te chłopy?.....gdzieeeeeeeeeeee :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
I jeszcze ważna rada ;) Tak specjalnie dla Ciebie. Musisz wiedzieć , że najbardziej chce się zdobyć coś , czego zdobyć nie można. Faceci są prości w obsłudze. Wy odczuwacie , my próbujemy zrozumieć logicznie. Oni nie wiedzą że emocje się czuje , a logike rozumie ;) Wykorzystaj to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysterrry dobre...Wiem ale czasami aż za bardzo...Bo teraz to jest nadmiar...............:) Wesołych świąt kim kolwiek jesteś......:* Iwa Ty zawsze bedziesz śliczna.......:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Tobie również wesołych ! i szczęśliwego Nowego roku ;) Możesz mi mówić pan mysterrry hehe :) Droga Izoldo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan mysterrry masz to u mnie jak w banku.........:* :) Panie mysterrry....:) Mam nadzieje że dotrzymasz nam towarzystwa.....:) Iwa to faktycznie uważaj na siebie żeby Ciebie nie przyatakowała , jak jej tak posmakuje to niewiadomo co jeszcze wymyśli.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
W sumie , od czasu do czasu mogę wtrącić Swoje trzy grosze ;) W baku powiadasz ? Skoro mowa już o banku , z czasem , można z tych trzech groszy uzbierać niezłą sumke ;) Tak więc będe systematycznie dorzucał Swoją kwotę do tejskarbnicy wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta...:0 Wiedzy tu co nie miara... :) Niebyło mnie bo przysnełam na biureczku..........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
ja komu wygodnie ;) może byc i na biureczku , tylko zastanawiam sie po co sie meczyc ! Moze po prostu idz spac , co ?:) WCALE CIE NIE WYGANIAM hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no cośty... Jakoś tak się przyłożyłam....:P Ale już kryzys minoł...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
hehe , w takim razie walcz ! Nie poddawaj się ;) W razie potrzeby krzycz ! Bede budzil :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o koszmarach??? Naszczęście takowe mi się nie zdarzją....:0 Zbyt monotonne życie mam więc i koszmarów niema.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Przepraszam Cie bardzo , ale w mojej obecnosci jestes skazana tylko i wylacznie na sny pobudzajce wyobraznie , genereujace uczucie blogosci i odprezenia. Kolory zielone i błekitne , zapachy wiosenne ,uczucie cieplego letniego wiatru polaczonego z zapachem swiezo skoszonej trawy i smakiem dojrzalych czeresni i truskawek ;) Koszmary sie zaczna jak mnie nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się spodobał ten opis..............:0 Aż się rozmarzyłam.......................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
Byc moze taki byl moj cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterrry
hehe , a tak poza tematem gdzie jest nasza koleżanka Iwaaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa albo obserwóje....:) Albo już zgasła przed kąpem...:) Nawet nie masz pojęcia jaka to kochana kobieta...:) Uwielbiam ją poprostu.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×