Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ktosik: no wiesz, przecież jest wiosna.. budzę się do życia po zimie.. wypuściłam już pierwsze pędy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, taki sąsiad ale z jego wnuczkami znam się od bardzo dawna i nie wypada nie iść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje powinnas byc na tym pogrzebie. i nie wazne czy kolegowalas sie z jego wnuczkami czy nie. Ale moim zdaniem nie musisz byc od stop do glow cala na czarno. wystarczy ze choc kurtke albo jakis plaszcz ubierzesz czarny. nie wiem co tam w szafie masz wiec trudno doradzic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włożę czarne rurki białą bluzkę tylko nie taką zwykłą.. jest taka z cekinami i to jest jakby taki półgolf ale oczywiście cienki i na to żakiet.. NIENAWIDZE żakietów..i on jest z deczka za duży.. niewiem jak ja go zniosę.. i chyba największy problem---buty adidasy nie pasują, balerinki się rozwaliły i w czym ja pójdę.. mam tylko zielone szpilki ale do niczego nie pasują... i co ja mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie ci doradzic:( jakby dziewczyny tu byly napewno by ci doradzily. ta gore i spodnie mysle ze mozesz miec a jesli chodzi o buty to widze ze nie masz innego wyjscia. zreszta magnolio to pogrxzeb nikt nie bedzie patrzy na to jak wygladasz. nie idziesz na wybieg:):)nie przejmuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia🖐️:) Izolda🖐️:) Stary🖐️:) magnolia cieżko mi powiedziec:( Ale faktycznie jestem tu cały czas:D Jak nie na tym topiku to na innych tylko w innym wcieleinu:classic_cool:🖐️ pozdrawiam 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis ty tajemniczy.. No! Ja dzis zostaje jednak w domu:( Znów mi brzuch nawala:o Zle sie czuje:o Ponabijam sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) niedawno wróciłam z pogrzebu... buty musiałam pożyczyć od mamy. troche za duże były ale dło się przeżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwuś, nie myśl że teraz z tymi butami to tak wyjechałam ni stąd ni z owąd.. pisałam o tym wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak mi miło gdy mnie tutaj tak milutko witacie i odnosicie się do mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×