Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ktosik kto co do mnie pisze? O co chodzi:o desznik tak o to mi własnie chodzi:classic_cool: Jak ty to robisz? :classic_cool: Izolda i dla Ciebie rownież 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos usunal ta pomarancze.ktos pisal ze cie kocha i zebys nie zapomniala o tym.desznik tak zmieniam:D a ty tez tak robisz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę potrzeby.jak zmienię tak jak obecnie to przy nim jestem.jest nickiem24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przepraszam że wcześniej nic nie odpisałam a może pamiętasz drugie doświadczenie?? dlaczego woda nie wylała się z kieliszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa a kto to jest? ty znasz ta pomarancze? desznik 24 i nie ostatni:Dfajnie to wyglada.teraz moja kolej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku (_)> (_)> :)😍 Ktosik nie wiem juz Ci pisałam :) Ktos sobie 0 0 robi ;) desznik ale czad:classic_cool: Spodobało mi sie to:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet się nie spodziewałem,ze tak wyjdzie.pierwszy raz tak wyszło.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalem ze wiesz:p ale dzis tu ciasno:D wiec sprobuje potem;)moja bedzie najlepsza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia 2 przez przypadek kiedyś oglądałem twoje foto.Jesteś hhhhmm urodziwą dziewczyna.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik tylko nie przesadzaj mozesz być zbanowany.Byłem 2-krotnie pod pręgierzem jest to nieprzyjemne jak ci zablokują konto.pierwszy raz było 13.02 w piątek.jak tu nie wierzyć w przesądy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałeś to w stopce??:D:D moich zdjęć nie ma i nie było na kafeterii:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa -------- magnolia2 była lekkomyślna nic więcej.miała w stopce.Cóż tylko młodemu się to moze zdarzyć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik tak to było bardzo lekkomyslne i nie przemyslane:D Uwazaj zeby twoja fotka nie gonila po kafe z panem typu bears jak sasha:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×