Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

hmmm wprawdzie cialo zanurzone wypiera taka ilosc wody jaka jest jego masa ale masa kapskli z pewnoscia byla wieksza niz ilosc wody wyparta mysle ze to jedno z doswiadczen z naprezeniem powierzchniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet najgorszy pan typu bears nie jest w stanie zaćmić urody tegoż kwiatuszka....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kablu, ale jak to możliwe, że kapsle nie wyparły wody? w tym doświadczeniu było ich aż 21!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to pomoze ci w zrozumieniu ;) doswiadczenie podobne ....gdzies tam z netu Jak myślisz, ile monet jednogroszowych możesz wrzucić do kubka wypełnionego po brzegi woda, zanim wyleje się z niego choćby kropla? Opis: Zacznij delikatnie wrzucać monety jednogroszowe do kubka, aż do momentu, w którym woda zacznie się przelewać. Ile monet udało ci się wrzucić? Po wrzuceniu monet, małe ilości wody są przemieszczane. Naprężenie powierzchniowe wody pozwala na to przemieszczanie się i zapobiega rozlaniu się wody. Powierzchnia wody wybrzusza się i wygląda jak uwypukla soczewka na szczycie kubka. Wniosek Kiedy uwypuklenie osiągnie pewną wysokość, siła grawitacji jest większa niż naprężenie powierzchniowe utrzymujące wodę razem, woda przelewa się? Powłoka zewnętrzna wody nie może już się rozciągnąć i utrzymać parcia wody wypchanej przez monety. heheh jestem pewien ze juz wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem:) dzięki:) ależ Ty jesteś mądry Królu....🌻 Iwuś pamiętasz jak pisałam o wykładach na uniwersytecie? każdy kto na nich był, musi wykonać doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsle wyparly wode ...zuwazylas ze na filmie ostatni kapsel plywal wlasciwie wyzej niz krawedz szklanki ;)....ale jeszcze jeden wiecej i..... ha ! i po ptokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRÓLU!! co moge dla Ciebie zrobić?? 🌻🌻🌻 kolejny raz mi pomogłeś.. może chcesz za to pieniądze?? Iwciu jeszcze go nie mam, ale i tak mnie odgadniecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym ja głupia mogę Ci pomóc?? powiedz, mam Ci kase wysłać pocztą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki niby mam ten nick??powiedz, może mam zaćmienie i nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠....kasy mam tyle ze sam moge wysylac ! 😡 mozesz mi sie przydac uwierz mi ... cos co dla mnie jest trudne dla ciebie moze byc drobnostka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli nie mnie ? to pomoz komus kto bedzie tego potrzebowal.... Pojaw sie w czyims zyciu ..... .....pojawiają się jako obcy, wnikając w nasze życie zaledwie na moment i na powrót z niego znikając. Bywa i tak, że nawet na moment nie pozostawiają imienia, po którym moglibyśmy je rozpoznać. tak jak ja w twoim.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę,że krół jest ------nie ---------trzeba zachować umiar.domyslam sie jaki ma zawód.Ale dobrze o nim świadczy jak chce wszystkim pomagać.:classic_cool: Ktosik za to możesz miec ostrzezenie a jak nie posłuchasz to cię wtedy zbanują. Ale najlepiej załóż sobie jakis temat i tam sobie trenuj.Ja mam takie 3 tematy założone i nigdy nie mieli pretensji.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy ze dawno dawno temu ktos zaistnial w moim zyciu i to relanym ktos kto pomogl zrozumiec zycie...juz go nie ma a ja splacam tylko dlug ........ desznik09>>.;)....zapewniam cie ze nawet w ulamku nie wiesz co robie na codzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:20 [zgłoś do usunięcia] *Ktosik* iwa a kto to jest? ty znasz ta pomarancze? desznik 24 i nie ostatni -------żebyś mnie zrozumiał zawsze sadzę,że to ostatni nick jest ale życie jest b.skomplikowane więc jak widzę,że jestem intruzem zmieniam nick i odchodzę.W sumie z błachych przyczyn odchodziłem 3 razy z poważnych 4 razy ale na topicu czasem jednym dla zabawy zmieniłem 8 razy.:PObecnie na czerwono nigdy nie wchodzę bo nie wiem jak sie to zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik obok nicku pisze ---chce wysłac post z innego konta--- Zaznaczasz je i dajesz wyslij wypowiedz. Pojawia Ci sie to samo okienko i tam wpisujesz ten czerwony nick:D Jesli to o to Ci chodzi:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×