Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Wchodziłam tu kiedyś, ale tylko jako obserwator. Znajdywałam dużo fajnych porad, przepisów na papki błotne czy inne peelingi z kawy :) Jakoś nigdy nie było czasu, żeby siąść i popisać. Wolałam czaty ;) A od maja wymyśliłam nick i "jazda" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez trzymanki:p:D To napewno porady milegotvardziela:D Świetej pamieci😭:( Zgłodniałam:o Musze cos zjesc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa nie zryj noca bo bedziesz
balonem🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄............................................................................... 👄............................................................................... 👄.......👄................................................................. 👄👄........................................................................ 👄👄........................................................................ 👄.......👄................................................................. ....................................................................................... ....................................................................................... 👄👄👄................................................................ .......👄........................................................................ .......👄........................................................................ .......👄........................................................................ .......👄........................................................................ ....................................................................................... ....................................................................................... 👄👄👄👄......................................................... 👄...............👄......................................................... 👄...............👄......................................................... 👄...............👄......................................................... 👄...............👄......................................................... 👄👄👄👄......................................................... ....................................................................................... ....................................................................................... 👄👄👄................................................................ 👄............................................................................... 👄............................................................................... 👄👄👄................................................................ ...............👄................................................................ ...............👄................................................................ 👄👄👄................................................................ ....................................................................................... .......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Iwaaa świetne to jest.Na razie zasypiać muszę gdyż złapał mnie okrutny ból.Wyjaśnię jak się obudzę.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik -5- 🖐️ Juz wiem czemu Ci to nie chce wyjsc. Z samych emotek tego nie zrobisz. :-( tzn.zalezy z jakich. Kazda zajmuje jakas ilosc miejsca. Aaa skomplikowane to jest:o:o Ok! :classic_cool: pzdr.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:( Iwciu a z projektami to powtórka z rozrywki:-o pamiętasz co było rok temu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia 🌻 Wredna suka 🌻 Sterszy pan Ktosik🌻 Izolda 🌻 Stary 🌻 iwaaa🌻 Witam was wszystkich,toz to wielki tłum.:D Ile beczek soli będe musiał zjeść aby was tutaj poznać.Dla mnie zaczęło się tutaj zgoła niefortunnie (na własne życzenie) ale to dobry znak dla mnie.Zawsze gdziekolwiek byłem końcówka była fatalna i odchodziłem z małymi wyjątkami. Malutka przerwa ok.10minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa🌻 właśnie chciałem na tematy techniczne porozmawiać ale ty masz zawsze drugą zmianę.od 22.30 do 00.00 chyba kiedys z tobą pogadam. Starszy nie obrazaj się pytano się więc poszukałem.A trafiłem niefortunnie to pardon. Z pozostałymi pogadam jak będziecie mieli czas,nie zawsze ja go mam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa pogadamy jak będe zdrów.na razie jestem w gipsie.Mam naderwane wiązadła w kolanie.Znów ból przychodzi.Organizm tak nauczyłem przy silnym bólu zasypiam.Do następnego napisania.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jeszcze nikt nie usunął pomaranczy:o desznik90 współczuje:( Życze szybkiego powrotu do zdrowia🌻 Pisałeś, że tobie te emotki uciekaja w lewo a ja sie chcialam zapytac jak ty to robisz, ze tak fajnie je ukladasz:D:D Dobranoc🖐️ magnolia nie żartuj:o I znów cały wysiłek na marne:(:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko🌻:) magnolia🌻:) Izolda🌻:) *Ktosik*🌻:) Starszy facet🌻:) desznik90🌻:) Wredna suka🌻:) 1...... 🌻:) Chyba nie zapomniałam o kims:( Tylu tu was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa dzieki🖐️ naprawde lubisz pajaki :odesznik co robiles ze do takiego stanu sie doprowadziles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licza sie checi!wyszlo bardzo ladnie:)jakiej ty muzyki sluchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy innymi ---- Marilyn Manson, Korn, Within Temptation, Audioslave, Nightwish, U2,Depeche Mode..... A ty? :) I Armina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mansona :o ubierasz sia na czarno? glany itp.armin van buren? o niego ci chodzi?ja slucham co mi w ucho wpadnie.lubie hip-hop ,techno, a z polskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie tak krzywisz:o Nie ubieram sie na czarno.:):p Tak chodzi mi o tego Armina :) Piosenka z Sharon jest nadal moja ulubiona:) A z polskich kubie Kazika i Come.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×