Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patriszja88

Przyjaciel do łóżka

Polecane posty

Czy któraś z was była już w takim \"związku/układzie\"? Tzn spotykacie się,uprawiacie sex a potem każde idzie w swoją stronę?Ja aktualnie jestem i nie żałuję.Kiedyś nie wyobrażalam sobie sexu bez miłości ale skoro ona nie przychodzi nie mam zamiaru pozwolić by życie przeciekało mi między palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
a to prócz sexu nic innego nie robicie razem zero rozmow nic? to nie jest przyjaciel do łózka to cwany facet ktory znalazł nainwiaczke w twojej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyt
jestes zwyczajnie daromową prostytutka. you fail :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy nie! to nie jhest tak że sex a potem cisza i nara!! rozmawiamy ale oboje wiemy o co chodzi więc po co udawać że jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziak...
rob swoje jak Ci dobrze..i nie przejmuj sie glupotami....dobre bzykanie zawsze zdrowe i wskazane hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyy
to juz nie rozumiem czy on jest niefajny, odpychający,nie lubisz z nim gadac, nie czekasz na wasze spotkania? moze ty jestes facetem ze tak bez zadnych emocji do tego podchodzisz :o nie znam kobiet ktore sie bzykają bez emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziak...
do Jarek ..idz i sprawdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
dla mnie sex bez milosc nie istnieje . Normalnie zero szacunku dla samej siebie,a gdzie kac moralny sie u Cebie podzial. Jak poznasz faceta ktorego bedziesz kochac to powiesz mu ze sie puszczalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy jest przystojny,wykształcony,lubię z nim rozmawiać ale do cholery nie chcę się angażować więc dla mnie jest to czysty układ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka.idiotka jeśli Ci to odpowiada to czemu nie. Tylko uważaj żebyś się za bardzo nie przywiązała, bo może się okazać, że kiedy kolega znajdzie sobie dziewczyne Tobie będzie przykro mimo wszystko.. p.s. kafe nie jest najlepszym miejscem na zadawanie takich pytan, bo konczy sie to atakiem moherow i innych frustratow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
napisze cos na temat, bo wize, ze zamiast normalnego topiku lece tylko wyzwiska - zenada :-( faceci powinni miec zakaz wstepu na to forum - co najwyzej po cenzurze moderatora aby wylowic wrogich kobietom koltunow i prymitywow. ale do rzeczy: bylam w takim ukladzie przez pare tygodni. na poczatku bylo super ale potem to sie rozpada. przyjaciolmi jestesmy nadal (zawsze lubilismy rozmawiac o wszystkim godzinami) ale juz nie sypiamy razem. teraz mam normalny zwiazek - z uczuciem. tamtego ukladu jednak nie zaluje. sex jest przyjemnoscia, nie grzechem. mamy xxi wiek. uwazam jednak, ze takie uklady nie maja szanse na dlugi staz. kiedy brakuje milosci - brakuje spowia. nawet jezeli jest 1000 innych rzeczy, ktore lacza, jezeli jest porozumienie intelektualne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam szacunek do swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich ukladow jest tysiace. I w pewnym sensie sa doskonale. Wiem z autopsji ;) Szczesciem jest gdy spotkamy do takiego ukladu kobiete inteligentna i odwazna. Gorzej gdy w gre wejda uczucia. Nie wolno sie angazowac. Trzeba wczesniej ustalic granice i sie ich trzymac. A gdy zauwazymy ze zaczynamy je przekraczac, nalezy sie rozstac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczrz dzięki że chociaż Ty podchodzisz do tego normalnie... nie czuję się dziwką bo nic od niego nie chcę rozumiesz? nie chcę jhego kasy nie chcę żadnych prezentów,chcę robić to na co mam ochotę i tyle,żałuję że zadalam to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
jakie granice?? przeciez zakochanie nie zalezy od nas samych. w pewnym momencie nas dopada i juz nic nie pomoze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym chciala porad od kogoś kto ma niepełne podstawowe wyksztalcenie to napisalabym do bravo jarku 84!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala czarna 22 to wtedy należy się rozstać (jak już ktoś napisał) poboli ale przestanie! jestem dorosla,wiem w co się pakuję nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****225 no i sam widzisz! nie powiedzialam że TYLKO uprawiamy sex! ale tutaj jest 99% hipokrytów którzy wszystko wiedzą najlepiej i z tego tytułu dają innym "rady" nie mając o zielonego pojęcia o temacie na który się wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek chesz tak strasznie
prowokowac, a tylko kulejesz. lepiej ci jak komus naublizasz? musisz podniesc wlasne morale bo z tego co piszesz to twoje zycie nie jest za ciekawe. pewnie sam bys chcial zeby jakas laska sie z toba przespala, ale na to raczej nie masz co liczyc. wez sie za siebie chlopie bo takie zjawiska narastaja i przynosza zle skutki. wiesz gwiazda nie bedziesz, ale moze troche sie ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą widzę że niepotrzebnie rozpoczęłam dyskusję..zadalam tylko pytanie czy ktoś byl w takim ukladzie a tu od razu rodzina radia maryja się włączyła do akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
patriszja, rozumiem Cie doskonale. nie widze niczego zlego, jezeli swiadomy swoich potrzeb czlowiek, nie raniac i nie wykorzustujac nikogo (tzw. czysty uklad), prowadzi zycie seksualne. Prostytuka robi to za pieniadze. Seksoholiczka z kim popadnie, bo tylko tak zaspokaja "glod". A "suka" po to, by zranic / upokorzyc / wykorzystac (np. materialnie) "samca". A Ty nie jestes ani jednym ani drugim ani tym ostatnim. Wg. mnie jestes (przynajmniej na podstawie tego, co przeczytalam do tej pory) calkowicie normalna, mloda osoba, ktora prowadzi normalne zycie seksualne. Potrzeba seksualna jest absolutnie naturalna potrzeba. A dobry seks - przyjemnoscia. Nie rozumiem skad u tych idiotow, ktorzy tu rzucaja wyzwiskami, tyle nienawisci. To oni sa zaburzeni a nie Ty. Korzystaj z przyjemnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Czarna -- dlatego do takiego ukladu potrzebni sa ludzie dojrzali, nie dzieciaki. Jesli cyfra przy Twoim nicku swiadczy o wiek, to musisz jeszcze troche poczekac aby zrozumiec Jarek -- nie pisz juz nic, bo i tak niepotrzebnie sie pocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak potrafisz bez zaangazowania uczuciowego miec orgazmy z facetem to co za problem , ale musisz sie liczyc z tym ze po jakims czasie mozesz się zakochać i jak on bedzie traktował ciebie tylko dla seksu to może znaleść sobie inna w ktorej się zakocha i będziesz miała problemy z roztaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
doroslosc tu nie ma znaczenia . Nie mozesz poprostu znalesc faceta do kochania anie tylo do sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek_84 jeśli chcesz mnie obrazić to naprawdę tracisz tylko czas...nie takie rzeczy slyszalam na swój temat i wiesz co? spływa to po mnie jak po kaczce.Nawet jeśli jestem dziwką to możesz Mu tylko pozazdrościć że ma taką sukę jak ja wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×