Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patriszja88

Przyjaciel do łóżka

Polecane posty

patriszja... to Twoje zycie i rob to na co masz ochote, jesli daje ci to jakiesz "szczescie" , przyjemnosc, zadowolenie i nie rani nikogo to ok... a moherowcami i typami, ktorzy tylko tu moga sie wypowiedziec , bo w codziennym zyciu sa zapewne "pod pantoflem" albo nikt sie z ich zdaniem nie liczy- olej zwyczajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
z jednym tylko sie z Toba ****25 nie zgodze - ze "uklad" jest dla ludzi dojrzalszysz od przecietnej (jezeli Cie dobrze zrozumialam). Oczywiscie trzeba byc bardziej dojrzalym niz jarek i zloty, no i bardziej doswiadczonym niz Mala czarna (tak na marginesie: ja tu chyba najstarsza - juz kolo 30tki ;-) ). Jezeli czlowiek zyje tylko ukladami a nie potrafi sie zaangazowac (nigdy i z nikim) emocjonalnie, to rezygnuje z czegos bardzo pieknego i bardzo naturalnego. Uklad to rozwiazanie przejsciowe. I czesto dla ludzi "po przejsciach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka nie daje mi to szczęścia,ale zadowolenie i przyjemność owszem i póki co mam zamiar się tym cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
jestes łatwa i puszczalska!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczrz....>>>" (tak na marginesie: ja tu chyba najstarsza - juz kolo 30tki ). "_------->.. oj kochana ja juz po 30:P:P:P wiec chyba ja najstarsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
Do jarek... Troche Cie rozumiem ...piszesz tak bo pewnie Ty bys tak nie zrobil bo pewie masz dziewczyne ktora kochasz ale zastanow sie czy gdy bys raz przespal sie z laska i bylo by Ci dobrze to nie zrobil bys tego drugi raz??Oczywiscie tylko dla wlasnej przyjmnosci.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczrz --- wiec sadzac po Twoich statystykach, to ja tu jestem najstarszy :) i masz racje, jestem po przejsciach. Ale moja obecna kobieta jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnvxz
godząc sie na taki układ sama siebie nie szanujesz, i ten facet tez pewnie cie nie szanuje, traktuje ciebie jak przedmiot, ktory moze sobie poruchac, pewnie ma tez o tobie złą opinie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala czarna 22 no proszę Cię...nie widzisz że on uroił sobie jakiś obraz mnie i tego się trzyma? i że nie potrafi napisać nic mądrego? swoją drogą napisal że kobieta i dziwka to synonimy więc obrazil i Ciebie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bitch jestes
bitch!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patriszja.. i dobrze.... :P Ja uważam,że kazdy robi to na co ma ochote... ale coz szkoda,ze nie jestemy narodem tolerancyjnym... juz wczesniej napisalam zadna z patriszji puszczalska.. ona sypia z jednym facetem , a nie z kazdym ktorego zna .. ludzie litosci .. nie robcie z niej dziwki:( a to,że nie sa para... jesli im to pasuje... to nie nam ja( ich) oceniac i tak krytykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
Mala Czarna 22 - Ty po prostu jestes JESZCZE idealistka. przejdzie Ci z czasem ;-) Im wiecej ludzi poznasz, tym szybciej zrozumiesz, ze jest wiele roznych modeli i sytuacji w zyciu i wcale nie sa one lepsze czy gorsze jak Twoj styl zycia. Ty tez jeszcze zbierzesz doswiadczenie, o jakim Ci sie do tej pory nie snilo. Swiat jest bardzo KOMPLEKSOWY. Zycie ciagle mi o tym przypomina :-) Ale fakt faktem: w Niemczech (tu mieszkam) taka dyskusja bylaby niemozliwa. NIKT by nie nazwal mlodej kobiety dziwka, tylko dlatego, ze czerpie radosc z seksu!!!! i to jeszcze bedac w zdrowym ukladzie! bez zdrad, klamstw, intryg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejaszek
dziewczyno, ty nie masz szacunku do siebie!!! brzydziłbym sie ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek tym co teraz napisales najlepiej pokazales jaki jesteś.Idź się utop popaprańcu.Wolę być dziwką niż takim substytutem człowieka jakim Ty jesteś(substytut-ważne słowo zerknij Jarku do słownika!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejaszek.. a dlaczego sie bys nia brzydzil? bo sypia z gosciem, z którym nie jest oficjalnie? Z którym się rozumie i taki uklad im obojgu pasuje? a czy Jemu - temu, facetowi , ktory z Nia sypia, podal bys reke, czy tez bys sie go brzydzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
mnie nie obrazil bo ja mam o sobie wlasne zdanie a dla facetow kazda kobieta to dziwka wiec po mnie to splywa. Ja napewno bym Ciebie nie opisala w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jark, a czy ona jest twoja siostra ze tak cie to drazni? Nawet jesli jest dziwka to jej sprawa. I jak widze, twoje komentarze nie robia wiekszego wrazenia. Chlopcze, nie wysilaj sie. Wydaje mi sie ze jestes kolejnym "wcieleniem" prawiczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
nie jestem idealistka! Mam dziecko a facet spiepszyl kiedy sie dowiedzial ze jestm w ciazy chociaz bylismy razem 3 lata!! iPrzez pewien okres czasu moje zycie bylo do dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty polecisz mnie KOLEGĄ? czyżbyś byl kolejnym który skończył 6 klas podstawówki? moze jestem dziwką ale znam zasady ortografii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
sluchajcie, tu padlo wreszcie cos waznego od jarka!!!!!! on nie zamierza KOCHAC (wzniosle uczucie, propagowane nawet przez mohery!) zadnej kobiety! a seks bez uczcia jest dla niego ku...stwem. A to oznacza - jarek jest prawiczkiem nienawidzacym kobiety. zostawcie go w spokoju - to chory czlowiek. mam tylko nadzieje, ze nie jest niebezpieczny dla otoczenia! moze skierowac ten topik do policji? wiecie, mialam na studiach pare wykladow z kryminologii - wypowiedzi jarka sa typowym mysleniem gwalciciela! jak cytaty wyjete z protokolow püolicyjnych!!!! a takich to ja bym kastrowala!!!! najlepiej za wczasu - zanim zamrnuje ktorejs zycie! dla tych "tolerancyjycn inaczej" piszacych o braku szacunku. Facet, ktory zaliczy panienke po 5 minutach gadki w kiblu na dyskotece raczej jej nie szanuje. ale taki, ktory ma kilku tygodniowy / miesiaczny / letni uklad seksualno-intelektualny z PARTNERKA na pewno ja SZANUJE. i to badrziej niz was, mlodociane mohery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Czarna 22
Teraz jestem szczesliwa! Mam faceta ,kochamy sie i wiem ze wazniejsze jest poczucie bezpieczenstwa a nie tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala czarna no i gratuluję.Nikogo nie namawiam żeby robił to co ja,nie neguję też wartości uczucia w życiu człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×