Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaśmina74

CZy warto kupić lokówkę do włosów?

Polecane posty

Gość nananannana_xD
oooooo dzienk iwielkie za cynk do tej lokowi remingtona w tej cenie, super okazja! oczywiscie zamowienie juz poszlo zeby nikt mi przypadkem niepodebral tego heheheeh xD juz sie nei moge doczekac tych fal i lokow heeheh Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojotka1
69 tylko? Tanio strasznie, czas się "wybrać" na zakupy chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta90
pytanie do dziewczyn uzywajacych podwojnego Remingtona CI9522 - jak wygladaja wlosy po kilku uzyciach? jest okej, czy zaczynaja sie niszczyc, przypalac, psuc, cokolwiek innego zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam jej od pół roku regularnie i nie zauważyłam pogorszenia stanu włosów :) Masz tej lokówce ceramiczno-perłowe płytki, więc nie jest tak łatwo przypalić końcówki i nie musisz też ustawiać maksymalnej temperatury przecież :) apropo tanio - tanio to jest na Allegro teraz, 65 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iri_iri
noooo jak zobaczyłam to 65zł w satysfakcja.pl na allegro to długo nie czekałam, mój mnie zabije jak zobaczy kolejny sprzęt w łazience :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zlagowana_
iri_iri i jak - zyjesz? :D ja mam tego Remingtona od kilku miescy i mam nadzieje ze jeszcze dlugo, dlugo mi posluzy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iri_iri
żyje, żyje, jak powiedziałam, że 65zł tylko to nie było tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iri_iri
i był zaskoczony, że dostałam 5lat gwarancji, a on ma na swoje sprzęty wszędzie max dwa latka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep OleOle. Od 10 dni czekam na zwrot 200 zł po odesłaniu im towaru. Fakt, sklep ma na to 14 dni ale ręce opadają , jak kręcą, przeczą faktom tłumacząc dlaczego tak długo to trwa. Jeden gość pisze, że zleceno dyspozycję przelewu, inny na drugi dzień przysyła maila, że towar nie dotarł do ich magazynu ( a był tam 4 dni wczesniej) Patrzę na to wariactwo z otwartym dziobem. Nie spodziewałam się, że tak nisko upadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie warto. Są porządne i naprawdę nie są takie drogie, polecam np. taką firmę: http://www.conrad.pl/?websale8=conradπ=398380&channel=conrad-pl&queryFromSuggest=1&refKey=Is6ZgR_u1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placzkas
Jasne, że warto! Zwłaszcza stożkową: kalamis.pl/product-pol-9431-Lokowka-stozkowa-Wahl-czarna.html Włosy są piękne, inne od tych wszędzie wyprostowanych na ulicach. Uwielbiam takie włoski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie bardzo dobrą lokówkę ze stronki allinside.pl. Często prostuje włosy, a wiadomo pod wpływem ciepła, takiej temperatury po prostu niszczą się.. Moją prostownica nie niszczy aż tak włosów, gdyż jest jonizująca. bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak często kręcisz włosy, mnie zdarza się raz na jakiś czas - więc zażyczyłam sobie lokówkę na święta :). Mam podatne włosy na skręt, nawet same trochę sie kręcą, choć to nie jest taki efekt jaki można uzyskać dzięki lokówce. A lokówka pozwala na uzyskanie ładnych loków, kiedy je trochę rozczeszę palcami wyglądają naturalnie. Od kilku dni mam lokówkę spiralną BaByliss PRO CURL & PRESS, znaleziona tu: http://www.pro-sprzet.pl/category/lokowki-do-wlosow . Świetnie się sprawdza, już zdążyłam przetestować i zaprezentować się w boskich lokach na świątecznym obiedzie u teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokówka to dobry pomysł! Dostałam w zeszłym roku na prezent i często jej używam - mam taką grubą do długich włosów, ładne loki robi :) Próbowałam wcześniej kręcić prostownicą, ale nie szło mi zbyt dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prostownicę z Roventy kupioną za jakieś 90 zl w sferisie na promocji i fajnie się sprawdza jako lokówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
a co powiesz na tą automatyczną lokówkę z babylissa? widziałam ostatnio u fryzjerki mojej i powiem ci że świetne wrażenie zrobiła - samo zaciąga włoski a potem od razu wychodzi loczek, dla mnie genialna sprawa i o ile łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczina
a używam lokówko-prostownicy babyliss'a jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mintat
ja mam bayliss, kupiona w media expert tydzien temu i juz wiem, ze to byl fajny wybor. nie niszczy wlosow i szybko robi loki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopoooli
Jasne, że warto. ja mam już trzecią lokówkę, tym razem z babyliss i powiem, że często juej używam. loki zawsze i u każdej wyglądają ślicznie. jak tylko trafia się jakaś okazja, święta, czy randka, to loki potrafią zrobić mega efekt nawet z najprostszą stylizacją. ja bym nie mogła nie mieć lokówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że warto! Według mnie najlepsze są automatyczne, zwłaszcza ta https://www.al.to/p/323885-lokowka-rowenta-so-curl-cf3710.html Mechanizm automatycznie nawija, nagrzewa i podkręca pasma włosów tworząc z nich idealne loki. Dzięki regulacji temperatury i czasu lokówka dostosowuje się do rodzaju włosów i oczekiwanego efektu. Regulacja ustawień pozwala też wybrać moc skrętu od fal po mocne spirale. Do tego nie niszczy włosów i posiada jonizację. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
Lokówka automatyczna to jest strzał w dziesiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casidyvv
tak, jestem za, od niedawna mam curl secret, tą wrsję z czujnikiem temperatury, loki robi błyskawicznie, jedynie musiałąm się nauczyć jakiej wielości pasma włosow wkladać, teraz już idzie gładko i bez problemów, loki się bardzo długo trzymają, mona szalec cała noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę kosztuje, ale to chyba jeden z lepszych wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×