Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaka

Dziewczyny, które znalazły miłosc po 30- są takie?????

Polecane posty

Gość przestalam szukac c
18.05 Takie,że nic już nie wiem i niczego pewna nie jestem skarbie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Czyli dalej tkwisz w punkcie wyjscia skarbie. I co by tu z tym zrobić ?! Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
17.53 Kto organizuje takie spotkania? 19.03 Muszę to zmienić,skarbie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku organizowała koleżanka, która miała taki pomysł. W tym roku lub w przyszłym możesz to być Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Powodzenia skarbie :-) . A jak się nie uda to zgłoś się do mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
22.03 Czyżbyś chciał mi pomóc ,skarbie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c wczoraj Pomóc ?. Nie wiem w jaki sosób. W ostateczności mógłbym zaproponować siebie :-) skarbie. Tylko nie wiem czy sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Nie wiesz czy się nadajesz? Kiepska reklama,skarbie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak mowisz to pewnie tak jest ;-) skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu za gierki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
21.39 To Ty powinieneś wiedzieć,skarbie :) 21.40 Żadne gierki.Tylko rozmawiamy sobie hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś tylko ze ja nie wiem czego twoja dusza pragnie skarbie. moze mi powiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
ukojenia pragnie,skarbie :) hihi 'Kto może mi to dać?'-Kto wie czyja to piosenka? Uwielbiam ją .Tak jak i całą płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c wczoraj x kojenia ? Wiec musisz mieć niespokojną dusze. Wcześniej pisałaś o hobby. Co to takiego może być?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega w wieku 36 lat poznał dziewczynę wieku 32 lat. Wzięli ślub po roku znajomosci. Poznali się na katolickim portalu randkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30stce to możesz znaleźć 5zł na ulicy, jak dobrze szczęście dopisze, a nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się podziała moja rozmówczyni: przestalam szukac c ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
16.06 Pozytywna historia.Napawa nadzieją :D Portale katolickie nie dla mnie. 20.23 Jestem,skarbie,już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
16.06 Pozytywna historia.Napawa nadzieją :D Portale katolickie nie dla mnie. 20.23 Jestem,skarbie,już jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
niestety nie zostalam do tego stopnia skrzywdzona przez faceta ze nie potrafie zaufac, co gorsza w ogole stronie juz nawet od ludzi.. od paru lat jestem sama i pewnie tak juz zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
22.07 Myślę,że nie ma co się zamykać na ludzi. Krzywdzisz tym tylko siebie,bo sama odbierasz sobie szansę na szczęście. Człowiek po pewnych przejściach może być ostrożniejszy w relacjach z ludźmi,ale nie powinien się na nich zamykać. Zamykać się powinnaś na tę osobę która Cię skrzywdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje ze jest tyle samotnych młodych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Brak wolnych mężczyzn,przynajmniej w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 34 lata i chłopaka młodszego o 10 lat jesteśmy razem 3 lata pomimo różnicy wieku jesteśmy szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [22:16 dziekuje za mile slowa jednak naprawde ogromnie ciezko jest mi sie przelamac, cala przeszlosc we mnie siedzi, nie potrafie zapomniec bo to do mnie wraca i im dluzej jestem sama tym jest gorzej, coraz bardziej sie w sobie zamykam, nawet zerwalam kontakty z niektorymi znajomymi..to jakies bledne kolo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo jest tylu podlych facetow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
22.50 Dlaczego zerwałaś kontakty ze znajomymi? Ja miałam okres kiedy moje zmajomośco też się wykruszyły,a ja unikałam niektórych osób.Powodem było to,że strasznie mnie bolały pytania typu: "Kiedy sobie wreszcie kogoś znajdziesz" Czas najwyższy na dziecko,na co czekasz?"itp. Wtedy nie umiałam zareagować. Nigdy nie rozumiałam jak można pyt.o dziecko wiedząc,że ktoś jest sam.W kons.unikałam niektórych znajomych,aby tego znowu nie słyszeć.I tak,wiele znajomości 'umarło śmiercią naturalną'. Myślę,że moja reakcja była zła. Każde słowo brałam do siebie. Teraz staram się podchodzić do tego na luzie,oczywiście w wyznaczając granice,aby rozmówca nie posunąl się w swoich żartach za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy. Jak ktoś cię pyta, czemu nie masz dzieci, a ty mu grzecznie odpowiesz a on z kolei zaniecha tych pytań, to nie wiedzę powodu używania kontaktu.Gorzej, jak mówisz komuś 10 razy, że nie chcesz o tym rozmawiać, a on uparcie przy każdej okazji pyta o te dzieci. Wtedy pozostanie w takiej znajomości to czysty masochizm i głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś coz , obsypywano mnie podobnymi pytaniami co Ciebie,lub tez niektorzy potrafili w czasie rozmow cos dopiec", poza tym znajomi przewaznie sie odzywali jak czegos chcieli, wiec pytanie - czy tacy znajomi to rzeczywiscie zyczliwi znajomi? nie sadze., dziekuj***ardzo za takie znajomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś coz , obsypywano mnie podobnymi pytaniami co Ciebie,lub tez niektorzy potrafili w czasie rozmow cos dopiec", poza tym znajomi przewaznie sie odzywali jak czegos chcieli, wiec pytanie - czy tacy znajomi to rzeczywiscie zyczliwi znajomi? nie sadze., dziekuj***ardzo za takie znajomosci.. xxx "Dziekuje *ardzo za takie znajomosci.. "- i to jest racja Nie ma co tłubaczyć, ze może byłas przewrażliwiona, że może oni tak niechcący ... tak jasne :P To dlaczego są osoby, które nigdy ci nie dopiekły, w towarzystwie których dobrze się czujesz i nie dlatego, że tylko głaszczą cię po głowie? Bo to prawdziwe koleżanki czy przyjaciólki. A nie tacy "przyjaciele" którzy, tak tylko przypadkiem co spotkanie to im się wymsknie, a w ogóle, to ty jesteś przewrażliwiona, bo bierzesz wszystko do siebie. Swoje już przeżyłam i jedno Wam powiem, od takich osób najlepiej to trzymać się z daleka i tyle. Szkoda życia na męczące i dołujące znajomości. Późno to zrozumiałam ale w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×