Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaka

Dziewczyny, które znalazły miłosc po 30- są takie?????

Polecane posty

Gość gość
przestalam szukac c wczoraj Jestem od ciebie skarbie wyższy o 8 cm. Cały w tym problem aby sie jakoś dobrać a itak po iluś tam latach często robi sie nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
20.48 O popatrz skarbie,wzrostem pasujemy idealnie :D hihi Tak,po kilku latach następuje kryzys,bo ludzie przestają o siebie zabiegać,nie spędzają razem czasu,komunikacji nie ma...wkrada się nuuda.A stąd już krok do katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Pewnie tylko wzrostem heh. Życie niestety w wiekszości składa sie z rutyny z chwilami uniesień. Związek to przede wszystkim dzielenie smutków i radości a także codziennego życia w którym podstawą jest przyjaźń. Nie wiem czy takie ciągłe zabieganie o siebie nie staje sie męczące na dłuższą mete skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Tego nie wiem , skarbie :P Hmm...chodziło mi o to,że cały czas trzeba o związek dbać, nawet po 20 latach małżeństwa. Ludzie często o tym zapominają.Myślą ,że jak już siebie mają to można 'spocząć na laurach'-to błąd. Z resztą się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Mam za sobą taką związkową katastrofe ale wyszedłem cało hehe. Kolejnej już sie obawiam. A tak apropos to jaki jest powod nie spędzania świąt?, brak czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Nie obawiaj się,może nie ma czego? Może kolejny związek będzie tym właściwym? Urazu do kobiet chyba nie masz po tych przejściach,co? ;) Świąt nie spędzam ,ze wzgl.na poglądy -jestem ateistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Ot , dni jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Może nie ma, może jest. Nigdy nie ma pewności. Oczywiście że nie mam urazu. Każdy z nas jest inny. Nawet ateista w coś paradoksalnie wierzy. U mnie też kiepsko z praktyka hehe ale wierze że po drugiej stronie coś jest. Nawet jestem tego pewien bo mialem pewne doświadczenia . Ale jak to wszystko dziala to nie mam pojecia ale coś działa. Troche zszedłem z tematu hehe. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Ateista wierzy tylko w siebie :p Może jest,może nie...tego nikt nie wie. Przekonamy się po śmierci. Zapytałabym o to zdarzenie,ale pewnie nie chcesz o tym tutaj pisać. a może? Cóż za romantyczny temat na wieczór hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to my już romantyzm uprawiamy? Hehe. Nie. Nie będe tutaj o tych rzeczach pisał bo to temat rzeka. Powiedzmy że swego czasu bardzo zgłębiałem tą wiedze ale zostawmy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Niczego nie uprawiamy, skarbie. To był delikatny sarkazm :p ale ciekawość mnie zżera...kobieca wada hihi Też zgłebiałam te tematy kiedyś...nic z tego nie wynikło. ok,zostawmy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Pora iść spać.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Na wszystko przyjdzie pora skarbie i mam nadzieje że się nie myle. Ile masz związków za sobą jeśli mogę spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej nocki. Coś ta rozmowa nam się nie klei heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dretwa komunikacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj to dopiero przynudzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'44, a ty to przynudzanie pogłębiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym można gadać publicznie, o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poglebic tutaj juz nie mozna! Depresja na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
23.09 Ja też mam za sobą taką związkową katastrofę....długo to 'trawiłam'. Nie ma co patrzeć w przeszłość Trzeba tylko wyciągnać odpowiednie wnioski i nie popełnić tych samych błędów. A Ty jaką kobietę chciałbyś przyciągnąć ? 23.27 Przesadzasz:p Jest miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Witaj skarbie. A co takiego się stało że się rozstaliście?. Nie musisz tutaj mówić jeśli nie chcesz. Jaką kobiete?, hmm. Już długi czas nawet o tym nie myślałem ale na pewno taką która będzie moim najlepszym przyjacielem. Taką zwyczajną. Nie mam wygórowanych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia musi byc! Nie kazdego przyjaciela/ przyjaciolke mozna pokochac i razem zyc. Ciezko spotkac wlasciwa osobe ale nadzieje trzeba miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy nie możecie iść sobie na priv. Wszyscy was czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to komu przeszkadza? Niech czytaja, i tak nas nie znaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie jesteś moją rozmówczynią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i czytam o tej samotnosci i naprawde czlowiek wariuje.Samotnosc jest nie dla mnie.Ale gdzie poznać normalnego faceta?Straciłam juz nadzieje.43 lata ,dzieci dorosle ,po rozwodzie.Szukam od marca i wielkie go....Mowia inteligentna ,atrakcyjna i nie jestem księżniczką.Wymagań tez nie mam ,bo zycie dalo miw kosć.Sympatia Lento ,porazka ,zonaci ,młodzi ,no proszę.I co dalej robic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
17.11 Wiesz skarbie....wolałabym o tym tutaj nie pisać,wybacz. Tak przyjaźń jest bardzo ważna w związku,ale to rzadkość już,chyba. Co nie znaczy,że to niemożliwe ;) Wymagania można mieć , a i tak zakochujemy się często w ich przeciwieństwach. Ps.Karp zabity? Choinka ubrana? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
20.59 Żebym ja to wiedziała gdzie takiego poznać... Ja widzę same pary ...gdzie samotni wychodzą? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobieta i sama chodze na silownie, na kawe, do kina, na zakupy. i to tyle. a samotni faceci nie wiem gdzie. chociaz pewnie juz takich nei ma... moze graja w gry w domu albo siedza w pubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czasami sama ale to nie to ,bo ile mozna .Chciałabym miec oparcie w facecie ,ze jak jest zle ,zeby podnosił na duchu.Straciłam juz nadzieje naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×